Kamera zapnutá během práce v servisu.

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Kevlarius 16. 7. 2019 17:19

goes píše:Ja nerikam ze je nemoralni kontrolovat si firmy. Ale jsou prostredky a prostredky. To je jako lest nekomu do mibilu abys zjistil zda te nepodvadi. Proste i ta kontrola ma mit nejake meze za ktere se nejde.
Proste jim rekni ze je budes natacet to je fer. Ale delat to potaji ne.

Ale znovu opakuji. Tahle debata je od pocatku zbytecna. Stejne to udelas tak prpc to resit.


Naznačovat, že "tajně" zapnutá board kamera v autoservisu (uvozovky jsem použil, protože ta kamera je vidět a také je i vidět, že bliká, takže není utajená) je podobné lezení do soukromí jako prohledávání soukromého mobilu, to je teda hodně jednoduchá demagogie. :D
Jinak ale souhlasím, že oznámení - nechám zapnutou board kameru a pokud s tím nesouhlasíte, tak nejste servis pro mě, to je fér.
Ještě obecná poznámka - jinak je ale třeba smířit se s tím, že různé sledovací prostředky jsou stále menší, výkonnější, spolehlivější, levnější a všeobecně dostupnější.... a tento trend nejspíš jen tak nebude změněn. Takže podniky typu autoservis by s tím měly počítat.
Kevlarius
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 7. 2019 17:27

Aha. Takze clovek ma zkoumat zda nekde nahodou neni kamera. Pokud je manzkoumat zda neni zapnuta. Pokud to neudela je to jeho vina ze je nahravan a nevi o tom.

Jo s tim se da plne soihlasit. Jen kreten by to bral jinak.


Ja si zase myslim ze pokud nekdo necha mobil tak ze je mi k dispozici a zabezpeci si jej tak ze se tam dostanu tak tim jasne rika “koukni se tam” bo kdyby to nechtel tak mobil tak nenecha a zabezpeci si jej.

-- 16. 7. 2019 18:30 --

Zacinaji se mi tve nazory libit.
anonymni

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 16. 7. 2019 18:56

Já teda taky nějak nechápu co a kdy a jak má ta kamera nahrávat, aby z toho bylo něco vidět, neřkuli poznat...
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 7. 2019 18:59

goes 12. 7. 2019 12:32 píše:Jen by mne zajimalo co si mysli autor ze by na kamere ta oknem mohl videt. Pokud enkdo neco s autem bude delat tak bude na zvedaju nebo se zvedlou kapotou.

Jak si predstavuje ze z toho zjisti co ku tam doopravdy vymenili a co ne apod?


Opet jen opakujes co zde jiz bylo
anonymni

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 16. 7. 2019 19:01

Možná ti jen nikdo nevysvětlil, co znamená slovo taky...
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 7. 2019 19:07

Vysvetlil. Jen premyslim proc se vracet zpet k tomu co jiz bylo vyreseno. Cemu to pomuze krom toho zes sdelil svou tuzbu po vedeni.
anonymni

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 16. 7. 2019 19:10

Důvod je jednoduchý. Chtěl bych mít alespoň desetinu příspěvků k hovnu, jako máš ty.
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 7. 2019 19:14

To se ti vcelku posledni dobou dari. Takze co tam mas dal?
anonymni

Odeslat příspěvekod MV_cz 16. 7. 2019 19:51

Prostě si to servisovat sám jako tadyhle borec http://www.autoforum.cz/zivot-ridice/mechanik-zkusil-sam-vymenit-olej-v-rolls-roycu-servis-si-za-to-uctuje-desitky-tisic/
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 16. 7. 2019 20:30

To moc borec není, když si rolls royce servisuje sám a ne jeho řidič.
Jack111
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod XB_1 16. 7. 2019 20:38

Kdo ma na to podminky, umi to a jeste ho to treba bavi, tak neni nic lepsiho, nez servis udelat sam. Olej i filtry si vyberu, jake chci a docela vyrazna uspora je prijemny bonus :)
XB_1
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 7. 2019 20:40

A jak si das razitko do servisky kvuli zaruce?
anonymni

Odeslat příspěvekod Koleckobetonucimalty 16. 7. 2019 20:46

Bramborem asi
Koleckobetonucimalty
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 16. 7. 2019 20:48

to je nápad :idea:
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koleckobetonucimalty 16. 7. 2019 21:16

Ze základky
Koleckobetonucimalty
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků