Senzory o2

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod asdffff 6. 7. 2019 11:42

Zdar,je tu nekdo kdo si svepomoci opravoval zadni parkovaci senzory? jeden senzor se mi nejak uvolnil a z niceho nic mi zapadl dovnitr a od te doby senzory nefunguji..kdyz zaradim zpatecku tak se jen ozve takove delsi pipani a jinak nic. Nejaka rada jak to dat dohromady abych s tim nemusel do servisu? nebo bude lepsi to nechat na nich? diky :tleskani
asdffff
Nováček

Odeslat příspěvekod ace2 6. 7. 2019 12:26

Tak pípá to protože se hodil do závady, protože detekuje překážku v naprosté blízkosti narozdíl od signálu z ostatních čidel, to jak je zaražený. Není šance že bys z pod auta tam strčil ruku či něco a jednoduše ho vytlačil zpět?

Tady je na to návod, sice je to Golf, ale to je s Octávkou stejný

https://www.youtube.com/watch?v=-hkfegEap3Q
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod asdffff 6. 7. 2019 12:44

ace2 píše:Tak pípá to protože se hodil do závady, protože detekuje překážku v naprosté blízkosti narozdíl od signálu z ostatních čidel, to jak je zaražený. Není šance že bys z pod auta tam strčil ruku či něco a jednoduše ho vytlačil zpět?

Tady je na to návod, sice je to Golf, ale to je s Octávkou stejný

https://www.youtube.com/watch?v=-hkfegEap3Q

Hele je to proste to klasicke dlouhe pipnuti na 3-4s a pak ticho a senzory proste nefungujou zkousel jsem to namacknout ***** az k prekazce a nic..a zkousel jsem tam sahat dolu a neni jak se tam dostat mozna protoze to jsou senzory dodelany a nebyly tam origo..nejde mi do hlavy jak muze jen tak zapadnout..takze hadam asi bude potreba servis

-- 6. 7. 2019 14:00 --

ace2 píše:Tak pípá to protože se hodil do závady, protože detekuje překážku v naprosté blízkosti narozdíl od signálu z ostatních čidel, to jak je zaražený. Není šance že bys z pod auta tam strčil ruku či něco a jednoduše ho vytlačil zpět?

Tady je na to návod, sice je to Golf, ale to je s Octávkou stejný

https://www.youtube.com/watch?v=-hkfegEap3Q


Zase mi prijde ale jako blbost aby senzory jako takove nefungovaly kdyz jeden odejde..teda kdyz jen tak zapadne dovnitr.
asdffff
Nováček

Odeslat příspěvekod ace2 6. 7. 2019 13:24

záleží jak je to naprogramovaný. U Mercedesu když byl přední rámeček moc blízko jednomu senzoru tak se celá přední parkovací sada hodila do erroru. U Fordu se mi díky špíně na senzoru nic zvlášního nestalo, jeden hlásil překážku a další bez problémů funkční. Jako to má VW netuším
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod asdffff 6. 7. 2019 13:40

Ani kdyz tam strcim prst nebo neco co se vejde tak nic nenahmatam..ani neni slyset ze by tam nekde neco upadleho "chrastilo"

-- 6. 7. 2019 14:40 --

Přílohy
66359039_336771540568320_6412243412510048256_n.jpg
asdffff
Nováček

Odeslat příspěvekod 970ka 6. 7. 2019 14:06

Sundat nárazník a dát senzor zpátky,tím bych začal. :-)
Carrera S, Tesla 3 Highland LR, AR Stelvio 2,0T, Audi Q3 Tsi, MB SL320, Honda Monkey 2023, Pana GZ 2000,Advance Acoustic A7
970ka
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 6. 7. 2019 14:22

ace2 píše:záleží jak je to naprogramovaný. U Mercedesu když byl přední rámeček moc blízko jednomu senzoru tak se celá přední parkovací sada hodila do erroru. U Fordu se mi díky špíně na senzoru nic zvlášního nestalo, jeden hlásil překážku a další bez problémů funkční. Jako to má VW netuším

Stejně.
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod asdffff 6. 7. 2019 14:46

970ka píše:Sundat nárazník a dát senzor zpátky,tím bych začal. :-)

To asi kazdopadne protoze dole to nijak nejde se tam dostat jen mi nejde do hlavy ze jeden vypadne a nefunguje ani jeden najednou..
asdffff
Nováček

Odeslat příspěvekod tombas 8. 7. 2019 08:31

A jsi si jistej, že zapadl dovnitř? Jestli on třeba úplně neupadl. :hm
tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 8. 7. 2019 18:59

áááááha :!:
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 9. 7. 2019 10:15

Prostě ho potratil.
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 9. 7. 2019 10:37

Si pamatuju, jak kdysi v dobách dávných otec koupil v Tuzexu kazetové autorádio Sencor. Volal do nějakého servisu, že potřebuje namontovat aurorádio. Pane, jakou značku a model máte? Senzor. Takový autorádio neexistuje. Vždyť vám řikám, koupil sem Senzor. Asi vim, co sem koupil. No dobře, tak přijeďte a my vám ten Senzor namontujume.

Tohle se fakt stalo, to nekecám.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 9. 7. 2019 10:40

:D
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 9. 7. 2019 21:11

ale jo...


:D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 9. 7. 2019 21:20

Sencor už byl za komoušů? Sem myslel že to tady valil především Grundig, Sony, Panasonic a Blaupunkt
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků