Emisní Unterwassermanni

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod JardaB 29. 4. 2019 07:51

? a to jake?
JardaB
Guru
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod JardaB 29. 4. 2019 07:58

Jo tohle :-P Idealni reseni, všichni spokojeni, koupit se da evidentne vsechno ;-)
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MiASX 29. 4. 2019 11:05

Budou financovat vyrobu Tesly, z prodeje jejich aut neuvidi ani 1 Euro, a presto se jim to vyplati.
MiASX
Nováček


Odeslat příspěvekod anonymni 19. 6. 2019 14:29

Zatim to nic neznamena. Soud terve bude.
anonymni

Odeslat příspěvekod robbert 19. 6. 2019 17:38

Četl jsi to? Soud byl. Jediné, co bude odvolání řešit je jestli to bylo třeba doručit do Němec nebo ne. Pokud ano, vrátí se to zpět. Pokud ne, bude VW platit.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 6. 2019 17:42

Nebude platit. Protoze aoud v tomto pochybil (mohl bych v tomto vypravet). Jazyk apod je dany v ramci cele eu. Je treba dorucit v danem jazyce tedy nemcine. Soud nemuze stavet na to ze kdyz jeden zalovany neco ma a jsou si blizci tak to musi vedet i druhy. Tak to nestoji.
Takze ne. Rizsudek se zcela zeusi a pujde to znovu.
anonymni

Odeslat příspěvekod robbert 19. 6. 2019 17:51

Pokud náš Ústavní soud rozhoduje, jak rozhoduje, nevím, co je a není právne správně. Takže se uvidí i tady, ne?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 6. 2019 17:53

Neni co. Meli to dostat v nemcine. Tecka. Neni jina moznost.
anonymni

Odeslat příspěvekod tycoon 10. 7. 2019 16:40

FR 1.4 TSI 92 kW
ex Fabia 2.0 MPI 85 kW LPG
tycoon
Inventář

Odeslat příspěvekod Hustoles 10. 7. 2019 17:12

Jedovaté plyny proudí hlavně od senila z Hradu..
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaIIx 11. 7. 2019 07:30

tycoon píše:https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/praha-mesta-plyny-doprava-oxid-dusiku-no2.A190710_095212_domaci_onkr

Kdyby byla dostavěná silniční síť, možná by to bylo lepší(méně aut v centrech, více na obchvatech), stejně tak emisně nepřispívá pozitivně trend "zklidňování" dopravy. Nebo máte dojem, že překonávání šikan, zpomalovacích prahů, vyhýbání si krokem na úzkých silničkách, jízda třicítkou na druhý převodový stupeň a podobně, nějak přispívá ke snížení emisí?
Nicméně z takových článků, ať už je zaštiťuje navenek sebedůvěryhodnější autorita, mám vždycky pocit, že se jedná o informační variantu dělostřelecké přípravy...na zavedení dotací(elektromobily, cyklistika, ještě větší zvýhodnění MHD...) nebo omezení(mýta do měst, snižování počtu parkovacích míst, zakázání starších aut, vyhrazené pruhy...)
Snad tak rozšíření P+R a navazující MHD, to by mi dávalo smysl. V některých městech s použitelnou MHD záchytná parkoviště vůbec nexistují nebo jsou kapacitně tak nedostatečná, že je to ve výsledku stejné.
JardaIIx
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod tycoon 11. 7. 2019 17:27

Jedna věc je množství aut a neplynulá doprava, ale druhá věc je, že reálné emise mnoha aut , zejména dieselových, jsou mnohem vyšší, než kolik povolují normy. Regulace a dotace zpravidla nic neřeší, protože vůbec neřeší jádro problému a technickou podstatu.
FR 1.4 TSI 92 kW
ex Fabia 2.0 MPI 85 kW LPG
tycoon
Inventář

Odeslat příspěvekod anonymni 11. 7. 2019 18:18

Jak vis ze zejmena dizlovych? Uved zdroj nebo nelzi
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků