Mobilní radar

Typická místa blízkých setkání s policejními hlídkami v Česku

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Jean ViC 18. 6. 2019 11:44

Pierr3 píše:lobotom :D

:D
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 18. 6. 2019 12:01

robotom píše:
Arnie J píše:pokud nechtěl doklady a měřil to z ruky, tak zafunguje odmítnutí výpovědi


Nevím, čeho bych toho dosáhl. Jestli mě vyfotil, tak je to daný, jestli ne, tak mi těžko přijde obálka se slovy: "Dne ... jste jel v obci 62 km/h, nemáme sice důkaz, ale bude to za 1 000 Kč"

dosáhnul bys tím, že to bude za 0 ... ač nerad, musel jsem této možnosti jednou využít, jinak bych byl bez papírů :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koleckobetonucimalty 18. 6. 2019 13:21

Pierr3 píše:lobotom :D

:D :tleskani
Koleckobetonucimalty
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vana666 18. 6. 2019 16:54

robotom píše:Body jsou mi jedno, ještě jsem nikdy body nedostal, měl jsem nějak štěstí... :-D

klobouk dolů, máš to fakt dobře promyšlené !
:hm
Vana666
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fortress 18. 6. 2019 17:14

Ve správním řízení se zastupuj sám, podle mě bys to mohl dotáhnout i na odebrání ŘP.
Superb L&K 2.0TSI 206kW /// Alfa Romeo Giulia QV 375kW /// Audi R8 V10 RWD 397kW
fortress
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 18. 6. 2019 17:16

:D
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod burty s krenem 18. 6. 2019 19:59

:D :D :D
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopa26 18. 6. 2019 20:19

Borec mi pripomina mne samotneho. Jak sem kdysi davno chtel vym rdat se systemem, pac sem mel lecos nacteno :D
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 15. 10. 2019 06:46

robotom píše:Zdravím,
minulý týden jsem v obci předjel auto, které jelo asi třicítkou, přejel jsem přitom plnou čáru. O 100 metrů dál stál policista, který držel v ruce mobilní radar (takovou malou rouru o velikosti několika desítek centimetrů, do které se díval). Bylo mi jasné, že jsem jel rychleji. Čekal jsem, že o něco dále bude další hlídka, která mě stopne, ale nebyla. Když jsem už ujel několik set metrů a stále nic, tak jsem se vrátil na místo měření a zastavil u toho policisty. Vyslechl jsem si krátkou přednášku, jel jsem prý 62 km/h. Chtěl jsem to řešit na místě, ale to prý nešlo a přijde mi domů obálka. Prý to bude tisícovka za rychlost a dva tisíce za plnou čáru. To mi přijde jako docela pálka, ale jsou to horní limity, tak třeba by to byla někde uprostřed.
Moje otázka ale zní, jestli není možné, že vlastně nic nepřijde? Neslyšel jsem, že by někoho hlídka změřila a pak mu přišel domů dopis. Nechodí ten jen v případě, že řidiče změří stacionární radar? A když už tedy něco přijde, bude tam i ta plná čára? Nechodí takové pokuty jen za rychlost nebo jízdu na červenou?

Předem díky za odpovědi.

jak to dopadlo?
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martinchylek 30. 7. 2020 12:25

Ahoj, mám jiný dotaz, ale taky se týká mobilního radaru, tak nechci zakládat samostatné téma.
Dneska jsem rychleji než se může a na konci rovinky stál klasický přenosný radar na stativu (trojnožka). Ale nebyl u něj policista, ten tam pokutoval dvě auta co zastavil předemnou. Typicky je asi změřil, vyběhl a zastavil je. Takže já jsem normálně projel a nikdo mě nezastavil.
Jde mi o to, jestli ten radar obsluhuje ten policista, který vás vlastně vyfotí, nebo ten radar může fungovat i automaticky - jakože by potom projeli ještě všechny ty fotky (které udělal radar automaticky když tam nikdo nestál) a pokuta by mi přišla domů.

Je tedy možné, aby mi ještě pokuta přišla, nebo když tam zrovna nikdo nestál jsem měl štěstí a je to v pohodě?

Díky
Auto: Škoda Rapid SB 1.2TSI (77kW) (2014), Škoda Fabia I 1.2HTP (47kW) (2005)
Moto: Suzuki V-Strom 650 (2007)
MMania: Honor 10 Lite
Živě (PC): Acer V15 Nitro Black Edition
martinchylek
Nováček

Odeslat příspěvekod Lexx 30. 7. 2020 12:44

Možné je oboje :-]
Lexx
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 30. 7. 2020 12:54

martinchylek píše:Ahoj, mám jiný dotaz, ale taky se týká mobilního radaru, tak nechci zakládat samostatné téma.
Dneska jsem rychleji než se může a na konci rovinky stál klasický přenosný radar na stativu (trojnožka). Ale nebyl u něj policista, ten tam pokutoval dvě auta co zastavil předemnou. Typicky je asi změřil, vyběhl a zastavil je. Takže já jsem normálně projel a nikdo mě nezastavil.
Jde mi o to, jestli ten radar obsluhuje ten policista, který vás vlastně vyfotí, nebo ten radar může fungovat i automaticky - jakože by potom projeli ještě všechny ty fotky (které udělal radar automaticky když tam nikdo nestál) a pokuta by mi přišla domů.

Je tedy možné, aby mi ještě pokuta přišla, nebo když tam zrovna nikdo nestál jsem měl štěstí a je to v pohodě?

Díky

Buď v klidu Arnošte.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 30. 7. 2020 13:12

martinchylek píše:Ahoj, mám jiný dotaz, ale taky se týká mobilního radaru, tak nechci zakládat samostatné téma.
Dneska jsem rychleji než se může a na konci rovinky stál klasický přenosný radar na stativu (trojnožka). Ale nebyl u něj policista, ten tam pokutoval dvě auta co zastavil předemnou. Typicky je asi změřil, vyběhl a zastavil je. Takže já jsem normálně projel a nikdo mě nezastavil.
Jde mi o to, jestli ten radar obsluhuje ten policista, který vás vlastně vyfotí, nebo ten radar může fungovat i automaticky - jakože by potom projeli ještě všechny ty fotky (které udělal radar automaticky když tam nikdo nestál) a pokuta by mi přišla domů.

Je tedy možné, aby mi ještě pokuta přišla, nebo když tam zrovna nikdo nestál jsem měl štěstí a je to v pohodě?

Díky

Pokud přijde výzva, nasereš jim do krku, proti příkazu podáš odpor a pak je na tobě, jak moc jim budeš chtít mlátit o hlavu, že tohle fakt nebylo zařízení s obsluhou, pokud by z toho chtěli udělat sprdel.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod Jean ViC 30. 7. 2020 14:18

Bůhvi jestli neměli jen dalekohled na trojnozcee
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod puk123 30. 7. 2020 14:45

Nebo obojí. Kdo jel do 130 a k měl tomu dálniční známku, nechali ho jet. 8-)
puk123
Veterán

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků