Škoda Rapid Facelift pokec

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod _maty_ 8. 6. 2019 15:13

No je to takovy parnicek, idealni celkem na okresky nebo spis i do mesta.. dobra spotreba, slusny kufr, slusny prostor, je to takove pohodove a levne lidove auto..
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 8. 6. 2019 15:22

Je škoda, že taková auta jsou v současnosti asi na ústupu. Teď celkem sleduju i ty ostatní alternativy a třeba C-Elyseé/P301 už nejde koupit s 1.6VTi, jenom se slabou 1.2. Nástupce už nejspíš taky nebudou mít. Fluence taky skončil. Takže nejspíš zbude jenom Dáčka, která je z mého pohledu už moc low cost.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod one-z 8. 6. 2019 17:12

Nokia: ttj, do ctyrky podrazuju taky, s 1er :)

Ja sem to zkusil parkrat tlacit na pilu a nebavi mne to, to auto si snazim brat kdyz mne ceka nejaka nudna trasa, kde jsem rad ze se jede v kolone 80. Tam si to vezme o 1,5 litru mene nez 1er a celkove se mi s ni jede prijemneji, naopak kdyz chci jet svizneji, beru 1er, jede líp, zataci lip a sezere mene v tom rezimu.

Jinak mne trivalec uplne neoslovil, byt Scala s 1,2 tsi, asi bych ji chtel, na fotkach neutral, nazivo se mi dost libila, krom teda toho, ze to vypada jak offroad, sport podvozek podmínkou a i tak to bude malo. A 1,5 tsi uz je zas o dost vyse.

Potvrzuji, C4 kupe nic extra mekkeho nebylo, hlavne na r17, zadni náprava byla hlucnejsi.

Hele a taky vam vibruje vnitřní zrcatko pri akceleraci, jsem tuhle se snazil ostrit, obraz rozmazaný a behem razeni bylo najednou zaostreno :D
one-z
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 9. 6. 2019 09:34

Dneska jsem si při čištění skel všiml, že těsnění skla u spolujezdce je nějaké divné - zhruba v jedné třetině dráhy odspoda je taková tvrdá výduť, jakoby tam bylo více materiálu/špatně vylisované, ale nevypadá to, že by od okna odstávalo. Měl bych to řešit? :hm

tesneni1.jpg

tesneni2.jpg
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod one-z 9. 6. 2019 10:12

Na jedne fotce to vidim na druhe ne? Jinak dojel bycb na wapku a jestli se uvnitr objevi voda, resil bych, jinak bych se mozna podle nálady zminil pri garancce. Bych se nedivil kdyby to dojebali jeste vic. Na druhou stranu kolegovi na trilete oIII odstava stropnice, bylo na to vydane nejake reseni pro ty co to reklamuji, on to rekl ted po záruce a ***** mu..
one-z
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 9. 6. 2019 10:24

To je s podivem, jaké jsou to ***** za ty peníze
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod one-z 9. 6. 2019 10:26

:D
one-z
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 9. 6. 2019 10:27

No bez ***** :)
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 9. 6. 2019 10:35

one-z píše:Na jedne fotce to vidim na druhe ne? Jinak dojel bycb na wapku a jestli se uvnitr objevi voda, resil bych, jinak bych se mozna podle nálady zminil pri garancce. Bych se nedivil kdyby to dojebali jeste vic. Na druhou stranu kolegovi na trilete oIII odstava stropnice, bylo na to vydane nejake reseni pro ty co to reklamuji, on to rekl ted po záruce a ***** mu..


Rozdílné světlo. Je to vidět i na té druhé fotce, akorát tam není ten stín. Mrkni třeba na to, jak ta guma rozdílně zakrývá ten černý sloupek za dveřmi. Auto už dvakrát na wapce bylo, zažilo i jednu průtrž mračen a dlouhodobý mírný déšť a neteče tam. Jak říkám, od skla to neodstává, jen tam je boule.

Právě si říkám, jestli to je tím pádem jen kosmetika a neřešit (v servise to můžou dojebat tak, že tam téct začne) a nebo to může být v budoucnu problém a při garančce se zmínit :hm
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 9. 6. 2019 12:55

Tohle jestli mám, tak bych si nikdy nevšimnul. :D
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m_tsch 9. 6. 2019 16:16

Taky bych začal testem na wapce, při garančce bych to ale zmínil určitě, ono se to léty může jedině zhoršovat.
Říkám na svou čest, Toledo je the Best.
m_tsch
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 12. 6. 2019 23:53

https://www.auto-doplnky.com/skladaci-t ... eat-p44743

Asi dotunim Simply Clever řešení. 8-D
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 13. 6. 2019 04:30

:oboze :oboze :oboze
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 13. 6. 2019 08:50

Nebylo by lepší tam dát trychtýř ze Scaly? Ten má větší MI.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 13. 6. 2019 08:50

Tvl aikon kupil Rapida?
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků