Škoda Scala pokec

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 16. 5. 2019 12:12

Vubec nevim co s tema rozmerama blbnou. Ted jsem zkousel novyho passata s 235/40/18.
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 16. 5. 2019 12:15

MV_cz píše:Tak jede se na emise a na spotřebu, s 225 by to už žralo pět litrů a to by bylo moc

:D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Demčák 16. 5. 2019 21:24

Dneska jsem si Scalu konečně taky projel - 1.5 TSI, Style, asi bez čehokoli dalšího nadstandardního (bez virtuálního kokpitu apod). Po všech pochvalných recenzích tak nějak nevím - jezdilo se s tím dobře, ale nějak jsem neměl pocit, že řídím něco za 500+ tisíc - pocit z interiéru byl dost podobný jako z Hyundai i20 :-/ Není někde k dispozici kompletní technická specifikace, třeba pro různé infotainmenty? Displej standardního infotainmentu pro Style mi přišel na úrovni tabletu za 2000 Kč, nechápu, proč zrovna na tomhle Škoda šetří. Je Amundsen lepší, nebo jen větší? Interiér celkově mi přišel takový "funkční", spíše levný. Zvenku je auto super, ale ten vnitřek je prostě bída.

Další info od prodejce (kdyby někoho zajímalo):
- je cca poslední týden na objednání motorizace 1.5 TSI, další budou až v říjnu
- cca za 2 týdny bude k dispozici nový ceník / nabídka nového modelového roku
- na můj dotaz, kolik denně mají zájemců o Scalu, bylo chvíli trapné ticho, a pak "někdy přijde jeden člověk za den, někdy dva, jindy žádný"
- překvapilo mě, že na mě prodejce ani v nejmenším netlačil, spíš to skoro vypadalo, že mi to auto ani moc prodat nechce
Marek Demčák
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod glider 16. 5. 2019 21:32

On ti asi ani nemal co predat...ktovie ako su kvoty.

A mozno videl, ze si prisiel len ocumovat :D
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 5. 2019 21:33

Marek Demčák píše:Dneska jsem si Scalu konečně taky projel - 1.5 TSI, Style, asi bez čehokoli dalšího nadstandardního (bez virtuálního kokpitu apod). Po všech pochvalných recenzích tak nějak nevím - jezdilo se s tím dobře, ale nějak jsem neměl pocit, že řídím něco za 500+ tisíc - pocit z interiéru byl dost podobný jako z Hyundai i20 :-/ Není někde k dispozici kompletní technická specifikace, třeba pro různé infotainmenty? Displej standardního infotainmentu pro Style mi přišel na úrovni tabletu za 2000 Kč, nechápu, proč zrovna na tomhle Škoda šetří. Je Amundsen lepší, nebo jen větší? Interiér celkově mi přišel takový "funkční", spíše levný. Zvenku je auto super, ale ten vnitřek je prostě bída.

Další info od prodejce (kdyby někoho zajímalo):
- je cca poslední týden na objednání motorizace 1.5 TSI, další budou až v říjnu
- cca za 2 týdny bude k dispozici nový ceník / nabídka nového modelového roku
- na můj dotaz, kolik denně mají zájemců o Scalu, bylo chvíli trapné ticho, a pak "někdy přijde jeden člověk za den, někdy dva, jindy žádný"
- překvapilo mě, že na mě prodejce ani v nejmenším netlačil, spíš to skoro vypadalo, že mi to auto ani moc prodat nechce


Kdyby sis sedl do bmw za 5 mega taky mas pocit ze je to auto za 200 k
anonymni

Odeslat příspěvekod glider 16. 5. 2019 21:34

Ak rano nebudem opity, pojdem sa pozriet tiez na Skalu.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod addiction 16. 5. 2019 21:36

Obrázek
Not great, not terrible... but not great
addiction
Kavárník a lepšočlověk
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Demčák 16. 5. 2019 22:57

glider píše:On ti asi ani nemal co predat...ktovie ako su kvoty.

A mozno videl, ze si prisiel len ocumovat :D


Tak nešel jsem tam s tím, že to hned dneska koupím, zase takový blázen nejsem :-) Ale já kdybych s klientem strávil přes hodinu (z toho 45 minut v autě), odpovídal na desítky dotazů a pak mu řekl nashledanou, tak bych asi brzo zkrachoval. Čekal jsem, že dostanu nabídku typu "shodíme ještě další 2 %, když se rozhodnete nečekat 2 týdny na nový ceník a koupíte to do týdne", to se ale nestalo.
Marek Demčák
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MELLO 16. 5. 2019 23:06

Si v predeli.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 17. 5. 2019 04:36

maXX_CZ píše:Vubec nevim co s tema rozmerama blbnou. Ted jsem zkousel novyho passata s 235/40/18.


No vidis a take prave na Passata nemaju ist. Bud 235/45 R18 alebo 235/40 R19.
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 17. 5. 2019 04:37

Takže kecá......
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod addiction 17. 5. 2019 06:54

A kdo ne :hm
Not great, not terrible... but not great
addiction
Kavárník a lepšočlověk
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 20. 5. 2019 13:10

Tak uz to mam za sebou. Bol som olizat plasty v Scale.

Mali tam samozrejme nejaku plnu vybavu, 18" kolesa, cierny strop, elektricky kufor, hneda metla...posobilo to velmi prijemne.
Interier sa mi tiez pacil, nemal som pocit nejakeho lowcostu, pacilo sa mi to.
Sadol som si aj do Ambition a stale ok.

Prekvapilo ma miesto vzadu - sedacka nastavena na mojich 192cm.
Co vyzeralo divne - podvozok velmi vysoky, 2 ajfony SE na seba postavene sa zmestili pod prah :shock:

Obrázek

Obrázek
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 20. 5. 2019 13:35

Mně se měl ozvat prodejce a sere na mě. Tak žádný lízání nebude. :D
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _maty_ 20. 5. 2019 16:04

Scala me velmi mile prekvapila, mel jsem moznost se nachomitnout v salonu skody kdyz ji “zrovna” dovezli na plac, tak jsem to poradne prolitl. Dost me zaujal interier, svou pomerne vysokou kvalitou, docela i sedadla vypadala ze se v nich usadi i vyssi clovek, mista vsude take dost.. byla to fullka s automatem, takze to pusobilo velmi pekne. Pro manzelku to bude idealni na dojezd do mesta s litrikem a automatem, jeste aspon 15% z ceny dolu a jdu si pro ni..

Btw libilo se mi posouvani hlavove operky cudlikem, takove az premiove lehke a tiche.. vim, ze kravina, ale je to o detailech a scala udelala velky skok proti rapidu dopredu, za me dva palce nahoru.

-- 20. 5. 2019 16:07 --

.
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků