Vyber motorky - jakou

O motorkách a lidech kolem nich

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod PeTr7650 16. 5. 2019 09:10

ja mam nepromok z pracovnich odevu. funguje perfektne, drahej nepromok je podle me zbytecnej, bo po 2-3 letech se na nem udelaji mikropraskliny a zacne prosakovat
kdyz ti to udela nepromok za 150 korun, tak nad tím mávneš rukou a koupíš jinej, když za dvojku, tak to nasere
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 5. 2019 09:11

O cem je rec? :) Presne mam Versys 1000 SE GT 2019
anonymni

Odeslat příspěvekod glider 16. 5. 2019 09:27

Tak si sa pochvalil s motorkou a teraz mu napis, aky mas nepromok.
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yeaah 16. 5. 2019 10:20

PeTr7650: dost lidi zminuje ty pracovni odevy. Za Scott komplet bych dal skoro bura a to zas fakt ne. Tohle pujdu vyzkouset https://www.insportline.cz/9953/moto-pl ... izontalTab + kalhoty, sice v tom vypadaj jak mišelinci :D..

goes: Samo vim co mas za masinu voe :D, rec je porad o nepromoku :P
yeaah baby!
yeaah
Štamgast

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 5. 2019 10:29

njn, ted mi to taky doslo no :) jinak ja nemam nepromok, protoze mam obleceni co je samo o sobe nepromok, ale neoc takoveho co uvadis bych si poridil.

nicmene na co si dej pozor, at se da plastenka zasunout pod helmu, nebo ma naopak kapuci (https://www.insportline.cz/26278/moto-p ... fluo-zluta)

protoze nejvetsi problem je, ze ti tece z hlemy pres krk pod veci a to je pekne hnusne. a kup si navleky na boty nepromoky, bo ty to donasi nejvice. Boty + lytka.
anonymni

Odeslat příspěvekod yeaah 22. 5. 2019 15:31

Navleky mam, ale jeste sem je nepouzil :). No kurde furt sem se k vyberu nepromoku nedostal..
yeaah baby!
yeaah
Štamgast

Odeslat příspěvekod maincoonsback 24. 5. 2019 19:52

Nejel si dneska z Čeladné a někdo s tebou na PCX? Určitě proti mne jel Versys ve stejné barvě jak máš ty, vypadalo to i na tvoje hadry, ale vzhledem k tomu že já byl mezi kamiony, protijedoucí mezi kamiony, tak sem si nebyl jistý.

Byls to ty?
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 5. 2019 20:01

Ano jdem na celadne. Ale jel jsem od frenstatu. Takze nevim kde to melo byt
anonymni

Odeslat příspěvekod maincoonsback 24. 5. 2019 20:08

Loučka a okolí, ale nemusel si to být ty..., Ale mohl. Já byl v Zubri dneska na skútru. Perfektní projížďka. Budu opakovat...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod one-z 24. 5. 2019 20:18

PeTr7650 píše:ja mam nepromok z pracovnich odevu. funguje perfektne, drahej nepromok je podle me zbytecnej, bo po 2-3 letech se na nem udelaji mikropraskliny a zacne prosakovat
kdyz ti to udela nepromok za 150 korun, tak nad tím mávneš rukou a koupíš jinej, když za dvojku, tak to nasere

jj, mám nějakou velikost XXXL, zastavím, nahodím přes hadry a jedu, ač jsem se dočetl, že voda teče za krk, tak tento problém jsem zatím neměl. Boty mi prosáknou dole trošku kolem zipu, kalhoty hodně poberou. A to jsem už jel průtrží, že od kola šla voda, jak kdybych jel potokem.
one-z
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 24. 5. 2019 20:36

Ja se zatekanim kolem krku nemam problem, ale mam vsechny svy a zipy podlepeny suchym zipem
Navleky na boty to chce, chcije mi kolem zipu a pak se to blbe susi
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 5. 2019 20:40

maincoonsback píše:Loučka a okolí, ale nemusel si to být ty..., Ale mohl. Já byl v Zubri dneska na skútru. Perfektní projížďka. Budu opakovat...


Tak jel sem kolem Louvky po 4 proudovce
anonymni

Odeslat příspěvekod maincoonsback 25. 5. 2019 21:28

Tak si to mohl být ty....
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 25. 5. 2019 21:29

Je to mozne
anonymni

Odeslat příspěvekod maincoonsback 25. 5. 2019 21:34

Budu tam teď jezdit častěji v pátek, tak bychom se mohli zkusit domluvit...
maincoonsback
Veterán

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků