Vybírám auto za 300-350 tisic

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod garážmistr 11. 4. 2019 20:11

Vlastně mě by se za ty peníze líbil switf s boosterjetem. Ale racionální volba to neni.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 11. 4. 2019 22:09

Já jsem se na nový SSS teďka díval a to auto má úplně šílený interiér.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 11. 4. 2019 22:31

To mají všechny suzuki.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 11. 4. 2019 22:42

Předchozí SSS je ale v pohodě. Jednoduchý, ale ničím neurazí. Ten nový je přeplácaná sračka.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 11. 4. 2019 22:43

Ty červený jakože sportovní detaily všude... Tvl
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 11. 4. 2019 23:24

To jsem naživo ještě neviděl.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 11. 4. 2019 23:25

Me se to libilo, moc dobre se mi v tom sedelo, ale pro vetsi lidi to asi moc "prekvapive" nebude.
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 12. 4. 2019 00:01

Tiez sa mi viac paci predosla gen. SSS.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JerzyR 12. 4. 2019 10:29

Já právě teď mám SSS, rok 2007.. takže moje první kroky vedly do Suzuki na SS a SSS. SS jsem jel jen s tou základní atmosférou, a SSS je mimo rozpočet, navíc jsem tady z těch malých tryskomyší už asi trochu vyrostl :-D a je fakt že ten interiér je těžce prepláclý...
JerzyR
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod yamamoto 24. 4. 2019 17:53

zdar a sílu, do čeho by jste teda šli? mám podobný problém, aktuálně citroen c1 2007, trošku rezavé, jednou za měsíc je třeba dobít baterii, protože to něco vybíjí a další STK to přežije jen tak tak. auto bych chtěl max 300k, něco i pro vyššího chlapa (186cm). jezdím sám, max s přítelkyní a vesměs do práce 15km denně (7,5 tam a 7,5 zpět). Vzhledem k tomu, z čeho jdu, mi stačí klima a centrál, ideálně něco, co nebudu řešit za 5 let, že náhadní díl nebo servis stojí to xx tisíc, protože to je značka xxx

zatím jsem nikde nebyl, jel jsem jen s fábii, chce to více otáček, než c1 (co v pohodě dávám na 3ku musím podřazovat na 2ku ve fabce). nehledám luxus, ale menší auto do města, čím levnější, tím lepší. nemusí být úplně nové, klidně roční/předváděčku. klidně jim tam mé staré nechám, když mi dají slevu na nové, platil bych "hotově".

případně, jeslti jsou nějaké období slev/akcí, tak klidně vydržím ještě nějaký týden/měsíc.

sry že se ti tlačím do tématu :) a díky za rady
yamamoto
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tombas 26. 4. 2019 08:59

tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 26. 4. 2019 09:06

yamamoto píše:zdar a sílu, do čeho by jste teda šli? mám podobný problém, aktuálně citroen c1 2007, trošku rezavé, jednou za měsíc je třeba dobít baterii, protože to něco vybíjí a další STK to přežije jen tak tak. auto bych chtěl max 300k, něco i pro vyššího chlapa (186cm). jezdím sám, max s přítelkyní a vesměs do práce 15km denně (7,5 tam a 7,5 zpět). Vzhledem k tomu, z čeho jdu, mi stačí klima a centrál, ideálně něco, co nebudu řešit za 5 let, že náhadní díl nebo servis stojí to xx tisíc, protože to je značka xxx

zatím jsem nikde nebyl, jel jsem jen s fábii, chce to více otáček, než c1 (co v pohodě dávám na 3ku musím podřazovat na 2ku ve fabce). nehledám luxus, ale menší auto do města, čím levnější, tím lepší. nemusí být úplně nové, klidně roční/předváděčku. klidně jim tam mé staré nechám, když mi dají slevu na nové, platil bych "hotově".

případně, jeslti jsou nějaké období slev/akcí, tak klidně vydržím ještě nějaký týden/měsíc.

sry že se ti tlačím do tématu :) a díky za rady

Podle popisu nemuzu jinak:
https://www.sauto.cz/osobni/detail/daci ... oFrom=list
https://www.sauto.cz/osobni/detail/daci ... oFrom=list
https://www.sauto.cz/osobni/detail/daci ... oFrom=list
A jen si vybrat jakej motor/vybavu v tom clovek potrebuje.

Nebo za tri kila neco takovyho? Ale pisou hotove 350, tak to nevim :(
https://www.sauto.cz/osobni/detail/kia/ ... oFrom=list
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Baf13 28. 4. 2019 07:00

Baf13
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod metyn 28. 4. 2019 07:21

Ta kia se mi taky zamlouvá, Meta
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod yamamoto 28. 4. 2019 08:24

tak jsem byl ve škodovce, plánuju ještě do citroenu kouknout, co mají. C3 se mi libí, kvalita nevím, jak jsou na tom dobře.

škodovka nabídla zkráceného rapida, ale se slabým motorem a s jakž takž výbavou za nějakých 315k. mají tam i předváděčky na dlouhé rapidy s lepším motorem, ale počítám, že cena bude zase výše. pro mě moc velké auto.
Mají tam i fabie, ale tj kolem 220k základ v akci když tam nechám auto a samozřejmě 250-260k, když tam chci mít radio. motor samozřejmě 44Kw MPI, což by mi i stačilo, ale na nějaké cestování to není.

c3ka se dá koupit do 300k, mám to hned vedle, tak tam zajdu pěšky kouknout, jak se v tom sedí atd. a jestli z nich dostanu nějakou slevu a lepší výbavu, než nabízí škodovka. NOVÝ C3 1.2 PURETECH 82 S&S MAN FEEL se dá sehnat za 270k, SHINE verze s dotykáčem kolem 300k.

sice bych se raději dostal na cenu kolem 250k a ty korejské značky moc nechci, chtěl bych aby mi auto vydrželo bez větších investic delší dobu (což citroen nevím, jestli bude).

koukal jsem i na toyotu yaris, cenově to vychází podobně, ale ten interier se mi nelibi, zase to je ale spolehlive auto. ted je nejaky toyota weekend, tak to nevypada tak spatne. i to aygo za 275k v akční výbavě nevypadá špatně

jsou nějaké měsíce kdy jsou akce v automobilkách nebo to přichází náhodně? nemusím mít nové hned, klidně počkám nějaký měsíc.
yamamoto
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků