Realitní koutek

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod miromen4 9. 4. 2019 14:06

Ve schrance, každou chvili takova ta klasika v podobě listečku na odkup bytu, pravděpodobně od realitek. Dnes to asi od realitky nebylo :hm

20190409_145913.jpg
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lexx 9. 4. 2019 14:33

Když se na to podíváš hodně zblízka, není to náhodou vytisknuté na tiskárně? Taky dostáváme tyhle "rukou" psané inzeráty :D
Lexx
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 9. 4. 2019 14:34

Tak jak jinak :)
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noclaf 9. 4. 2019 14:36

Nahlaste je porusovani AML zakonu - platba v hotovosti nad 10kEUR. :-D
SI ALTERUM SIT OPTANDUM, MALIM EQUIDEM INDISERTAM PRUDENTIAM QUAM STULTITIAM LOQUACEM
Merida AM 3000D 2008 + Sigma Sport Mirage EVO X;
Noclaf
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Major Kure 9. 4. 2019 14:38

mit v hotovosti a platit v hotovosti, neni to same.
[quote="goes"] je to postaveno na mych znalostech o vsem[/quote]
[quote="antracit"]Já jsem se ještě nezmýlil.[/quote]
[quote="maincoonsback"]V zásadě je můj názor na tuto věc správný.[/quote]
[quote="goes"]Major ma pravdu[/quote]
[quote="goes"]Mam ho rad.[/quote] (Majora)
Major Kure
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 9. 4. 2019 14:39

Noclaf píše:Nahlaste je porusovani AML zakonu - platba v hotovosti nad 10kEUR. :-D


coz je samozrejme plne legalni zaplatit byt v hotovosti
anonymni

Odeslat příspěvekod miromen4 9. 4. 2019 14:43

Ja na to nekoukam a hned ty listečky vyhazuji. Tohle donesla domu baba ať na to kouknu. No je to tištěne, ale takto napasano, to snad nemuže byt prace realiťaku. To je jak od nějakeho podvodnika.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 9. 4. 2019 14:49

Myslíš že podvodník že by pak nezaplatil? Podobné jen normálně psané nabidky máme pořád ale myslím že je to jen tak že ti dá prachy hned a málo než realitka co nejdříve hledá kupce
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lexx 9. 4. 2019 14:59

My dostali minule lístek psaný "ručně" hantecem, kytičky kolem, a že prý hledá dům v této lokalitě, ať to má blízko na dálnicu do Brna. To aspoň mělo záchvěv nějakého vtipu.
Lexx
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 9. 4. 2019 15:01

Jo tohle byva častěji jak letačky a na par těch listečku jsem kouknul, ale to bylo ve stylu, koupim byt v teto lokalitě apod a ne nějak vice rozvaděno. No možna tou ignoraci se tim vic zabyvat mi něco uniklo. Jen mam za to, že je to prace realitek.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 9. 4. 2019 15:06

taky mi psal dopis jakoze mlady manzelsky par, ktery by si moc chtel postavit dum na pozemcich co mam... jen skoda, ze cislo vedlo do realitky..
anonymni

Odeslat příspěvekod MV_cz 9. 4. 2019 15:15

tak třeba to byl pár: on majitel realitky, ona jeho sekretářka
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noclaf 9. 4. 2019 15:56

goes píše:
Noclaf píše:Nahlaste je porusovani AML zakonu - platba v hotovosti nad 10kEUR. :-D


coz je samozrejme plne legalni zaplatit byt v hotovosti

Ale kecko, tak mozna v Usti. :D

§ 4
(1) Poskytovatel platby, jejíž výše překračuje částku 270 000 Kč (dále jen „limit“) je povinen provést platbu bezhotovostně.
(2) Příjemce platby, jejíž výše překračuje limit, nesmí tuto platbu přijmout, jestliže nebyla provedena bezhotovostně.
...
(4) Do limitu se započítávají všechny platby v české i cizí měně, provedené týmž poskytovatelem platby témuž příjemci platby v průběhu jednoho kalendářního dne.
Přestupky

§ 5
(1) Fyzická, právnická nebo podnikající fyzická osoba se dopustí přestupku tím, že poruší povinnost provést platbu bezhotovostně, ačkoli jí tuto povinnost ukládá tento zákon.
(2) Fyzická, právnická nebo podnikající fyzická osoba se dopustí přestupku tím, že přijme hotovostní platbu, která byla provedena v rozporu s tímto zákonem.
(3) Za přestupek podle odstavců 1 a 2 lze uložit fyzické osobě pokutu do 500 000 Kč a právnické a podnikající fyzické osobě pokutu do 5 000 000 Kč.
SI ALTERUM SIT OPTANDUM, MALIM EQUIDEM INDISERTAM PRUDENTIAM QUAM STULTITIAM LOQUACEM
Merida AM 3000D 2008 + Sigma Sport Mirage EVO X;
Noclaf
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 9. 4. 2019 15:57

Zmena strategie. “Listecky” stale funguji.
vpe
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Major Kure 9. 4. 2019 16:07

Noclaf píše:
goes píše:
Noclaf píše:Nahlaste je porusovani AML zakonu - platba v hotovosti nad 10kEUR. :-D


coz je samozrejme plne legalni zaplatit byt v hotovosti

Ale kecko, tak mozna v Usti. :D

§ 4
(1) Poskytovatel platby, jejíž výše překračuje částku 270 000 Kč (dále jen „limit“) je povinen provést platbu bezhotovostně.
(2) Příjemce platby, jejíž výše překračuje limit, nesmí tuto platbu přijmout, jestliže nebyla provedena bezhotovostně.
...
(4) Do limitu se započítávají všechny platby v české i cizí měně, provedené týmž poskytovatelem platby témuž příjemci platby v průběhu jednoho kalendářního dne.
Přestupky

§ 5
(1) Fyzická, právnická nebo podnikající fyzická osoba se dopustí přestupku tím, že poruší povinnost provést platbu bezhotovostně, ačkoli jí tuto povinnost ukládá tento zákon.
(2) Fyzická, právnická nebo podnikající fyzická osoba se dopustí přestupku tím, že přijme hotovostní platbu, která byla provedena v rozporu s tímto zákonem.
(3) Za přestupek podle odstavců 1 a 2 lze uložit fyzické osobě pokutu do 500 000 Kč a právnické a podnikající fyzické osobě pokutu do 5 000 000 Kč.


platit to postupne vic dni?
[quote="goes"] je to postaveno na mych znalostech o vsem[/quote]
[quote="antracit"]Já jsem se ještě nezmýlil.[/quote]
[quote="maincoonsback"]V zásadě je můj názor na tuto věc správný.[/quote]
[quote="goes"]Major ma pravdu[/quote]
[quote="goes"]Mam ho rad.[/quote] (Majora)
Major Kure
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků