Prodám 5% slevu do Alzy

Sekce určená k prodeji automobilů, motocyklů, autopříslušenství atd.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MiASX 28. 3. 2019 10:17

Dik. Da se retezit?
MiASX
Nováček

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 28. 3. 2019 10:32

Dá, ale vezme to jen za každých 5t slevu 400,-
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MiASX 28. 3. 2019 10:37

Ta finta uz nefunguje? :'(
MiASX
Nováček

Odeslat příspěvekod Moucha 28. 3. 2019 15:08

Hoši sranda, volal mi zase, že mám nějakou Philipsku prej ještě, že mě mají na kamerách :D říkám hahahahaha, mě tam určitě nemáte bo já to nekupoval (a to jsem nekecal). On mě je to jedno, máme vás i u těch dalších, stejná osoba na kamerách. Jsem se začal smát a říkám, hahahaha tak to já teda nejsem, já si to poslal domu TopTransem, takže bych to chtěl vidět jak to někde vyzvedávám. On: mi je to jedno, máme údaje platební karty takže to předáme policii. Řikám to mi je jedno úplně mě tam nemáte. Jediný co max máte je IP adresa stejná s mojí objednávkou, ale to já nedělal, to je IP adresa free wifi kde si to mohl koupit kdokoliv. Ale řikal jsem mu že když poprosí tak se zeptám mezi kámošema kterej kkt to koupil a tají, a ať mi klidně zítra zavolá, třeba mu něco povím, třeba ne (práskat samozřejmě nikoho nebudu když mi poví někdo z kamas, že to má doma a nebude to chtít vrátit) :D
Jsem se fakt zasmál jejich detektivní práci :D
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 28. 3. 2019 15:10

omg
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 28. 3. 2019 15:24

Udaje platebni karty imho nemaji, to ma max banka. :hm
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 28. 3. 2019 15:28

nemají, oni by dali trestní oznámení a banka to na jeho základě vydá.

Btw. NAKUPNAD3000 300,- nad 3tis

-- 28. 3. 2019 15:30 --

vybrané tefal výrobky sleva GSTEFAL20CZ
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 28. 3. 2019 15:31

Moucha píše:Hoši sranda, volal mi zase, že mám nějakou Philipsku prej ještě, že mě mají na kamerách :D říkám hahahahaha, mě tam určitě nemáte bo já to nekupoval (a to jsem nekecal). On mě je to jedno, máme vás i u těch dalších, stejná osoba na kamerách. Jsem se začal smát a říkám, hahahaha tak to já teda nejsem, já si to poslal domu TopTransem, takže bych to chtěl vidět jak to někde vyzvedávám. On: mi je to jedno, máme údaje platební karty takže to předáme policii. Řikám to mi je jedno úplně mě tam nemáte. Jediný co max máte je IP adresa stejná s mojí objednávkou, ale to já nedělal, to je IP adresa free wifi kde si to mohl koupit kdokoliv. Ale řikal jsem mu že když poprosí tak se zeptám mezi kámošema kterej kkt to koupil a tají, a ať mi klidně zítra zavolá, třeba mu něco povím, třeba ne (práskat samozřejmě nikoho nebudu když mi poví někdo z kamas, že to má doma a nebude to chtít vrátit) :D
Jsem se fakt zasmál jejich detektivní práci :D


kkti akoze toto skusaju cez telefon?

Ze si ho neposlal dopyce.

-- 28. 3. 2019 15:33 --

Nemas cislo na toho typka, ktory ti volal?
Zavolame mu v mene advokatskej kancelarie, ze ci ho to este bude dalej bavit :D
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 28. 3. 2019 15:36

Hele tak zase nejsem kkt, já jim obě vrátil co jsem měl, to že si to koupí někdo v okolí a vracet jim to nechce není můj problém.
Ale už sem to rozkřikl, a prý jim to zítra odveze taky :D

jinak dnes při nákupu nad 3tis je soutěž
Dnes soutěžíme o Playstation 4!
Nakup na Alze nad 3 000 Kč a dostaň se do slosování o PlayStation 4 Slim 500 GB

Výherce losujeme každé pondělí. Informace o výhře přijde dotyčnému šťastlivci emailem.
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 28. 3. 2019 15:37

Moucha píše:Hoši sranda, volal mi zase, že mám nějakou Philipsku prej ještě, že mě mají na kamerách :D říkám hahahahaha, mě tam určitě nemáte bo já to nekupoval (a to jsem nekecal). On mě je to jedno, máme vás i u těch dalších, stejná osoba na kamerách. Jsem se začal smát a říkám, hahahaha tak to já teda nejsem, já si to poslal domu TopTransem, takže bych to chtěl vidět jak to někde vyzvedávám. On: mi je to jedno, máme údaje platební karty takže to předáme policii. Řikám to mi je jedno úplně mě tam nemáte. Jediný co max máte je IP adresa stejná s mojí objednávkou, ale to já nedělal, to je IP adresa free wifi kde si to mohl koupit kdokoliv. Ale řikal jsem mu že když poprosí tak se zeptám mezi kámošema kterej kkt to koupil a tají, a ať mi klidně zítra zavolá, třeba mu něco povím, třeba ne (práskat samozřejmě nikoho nebudu když mi poví někdo z kamas, že to má doma a nebude to chtít vrátit) :D
Jsem se fakt zasmál jejich detektivní práci :D


:D

A poprosil?
TomeekHoleek
VIP Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 28. 3. 2019 15:39

poprosil, sice tak divně, že mi pořád nevěří že to na těch kamerách nejsem já, ale tak předal jsem info.
By mě zajímalo jak by mi policie přišla ukázat záznam a kdo tam? Já ne :D
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 28. 3. 2019 15:45

Moucha píše:Hele tak zase nejsem kkt, já jim obě vrátil co jsem měl, to že si to koupí někdo v okolí a vracet jim to nechce není můj problém.
Ale už sem to rozkřikl, a prý jim to zítra odveze taky :D


Ale nooo aspon jeden nech to podrzi :D
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod podikk 28. 3. 2019 15:55

To je v *****, takovejch klikacich kodu se urojilo
podikk
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MiASX 28. 3. 2019 16:22

Vsichni srabi, boji se policie. Ja ne, na me by museli poslat GIBS asi. :D
MiASX
Nováček

Odeslat příspěvekod Jouda.III 28. 3. 2019 16:49

Hovnosběrači spadají pod GIBS?
Bývalý místopředseda ruské centrální banky:
"V pondělí dojde na měnovém trhu ke katastrofě"
Jouda.III
Komunistobijec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků