Předjíždění v křižovatce s řízením provozem.

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 4. 11. 2018 22:39

Hele v poho. Nic ve zlem. At ti to dobre dopadne. Ja jedu rano autem takcus
anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 4. 11. 2018 22:51

goesi goesi... ty si musíš pořád na někom léčit mindráky, viď?
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 4. 11. 2018 22:53

A ted ti jde jakoze o co? Podivej se na toto vlakno od pocatku. Mame tu asi deset verzi pribehu a konecna je takova ze ji chybi 3 km jizdy protoze se to nehodi. A ja si lecim mindraky
anonymni

Odeslat příspěvekod aliasno 4. 11. 2018 22:53

ad zororo) na křižovatce bystrý sokol s přehledem a na mostě tupá ovce? pročs ho nekpnul někam, agrese ne? nebo nemáš už reakce a tak se na to vykašli. jde ti o princip, chápu. ale po 11 měsících hledat svědka, to nevím, třeba najdes a dobre to dopadne, ale abys pak nemusel chodit s ochrankou.
aliasno
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Arnie J 4. 11. 2018 22:55

goes: No tak jako jo, lezlo to z něj jak z chlupaté deky, to máš pravdu. Ale aby někdo hlavičkoval 70-letého dědu, no kde to sme. Jo a napsal jsi to bez překlepu, to se cení :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 4. 11. 2018 22:57

goes ma ty kramy cim dal casteji, vlastne uz skoro furt, zda se mi ...
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 4. 11. 2018 22:58

Jestli mu je 20 nebo 70 je jedno. Bezne se to nedela nekdy si to clovek zaslouzi. S ohledem na to jak si vymysli mam za to ze v tech trech km udelal neco co typka vyprovokovalo. Ale samo dukaz nemam.
anonymni

Odeslat příspěvekod aliasno 4. 11. 2018 23:06

pšesně tak, akce reakce, byť někdy neadekvátní.
aliasno
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zororo 4. 11. 2018 23:32

goes píše:Jestli mu je 20 nebo 70 je jedno. Bezne se to nedela nekdy si to clovek zaslouzi. S ohledem na to jak si vymysli mam za to ze v tech trech km udelal neco co typka vyprovokovalo. Ale samo dukaz nemam.


O čem to píšeš ? Já ho viděl za sebou po 1. Kruhový odjezd cca. 300m. Čeho jsem si všiml že byl tak malý že to vypadalo že auto jede bez řidiče, Nakonec vyšlo najevo že vpředu sedělo i malé 8 leté dítě(záznam kamery) Pak jsem ho vůbec neregistroval.
zororo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 4. 11. 2018 23:35

goes píše:Jestli mu je 20 nebo 70 je jedno. Bezne se to nedela nekdy si to clovek zaslouzi. S ohledem na to jak si vymysli mam za to ze v tech trech km udelal neco co typka vyprovokovalo. Ale samo dukaz nemam.

Jako taky se mi moc nechce věřit, že by někdo šel někomu dát čelíčko jen kvůli předjetí v křižovatce, ale po tom videu s debilem ve Fabii je to s klidem možný :)
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jouda.III 5. 11. 2018 06:01

zororo píše:...
Probační a mediační služba mě pozvala k jednání abych násilníkovy odpustil a dal č. bankovního účtu....

A proč jsi jim to číslo dával? Taky je dost nestandardní, že to řeší probační služba. Není náhodou ten, co ti nabančil, v podmínce?

zororo píše:Přejet na červenou musíš 2x do roka, aby přišel o papíry. Dle správního orgánu, po prostudování kamerového záznamu i vozidlo násilníka vjelo na červenou...

To ale jaksi popírá tu tvoji zcestnou teorii o přechodu, na kterém svítí červená, jako by nebyl. Neznám interval nastavení, ale klidně tam už mohla skočit zelená
Bývalý místopředseda ruské centrální banky:
"V pondělí dojde na měnovém trhu ke katastrofě"
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod Jack111 5. 11. 2018 06:27

Neni to tak, zes o ridicak prisels kvuli veku, kdyz uz nedokazes normalne reagovat na zmenu barvy semaforu?
Jack111
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 5. 11. 2018 06:34

A jeje, to je zas chytraku co nikdy neprojeli křižovatku na tmave oranzovou … :-P
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 5. 11. 2018 06:40

Mozna projeli, ale nerikali tomu zelena jako v prvnik prispevku.
Jack111
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mikey89 5. 11. 2018 08:36

JardaB píše:A jeje, to je zas chytraku co nikdy neprojeli křižovatku na tmave oranzovou … :-P

Stát se to může, ale většinou u toho nikoho nepředjížím..
Mikey89
Insomniak roku 2010
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků