Hyundai i30 2017

Chevrolet, Hyundai, Kia

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod evlo 9. 10. 2018 12:23

tak fort toho prodava 10ks denni, tak nepotrebuji
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 9. 10. 2018 12:32

Major Kure píše:ty jsi fakt sulin teoretik... normalne si z konfiguratoru vyjedu co chci koupit. Rozeslu na 5 nejblizsich dealeru. Na 2 nejlepsi nabidky zavolam at jeste trosku pritlaci a objednam dle ceny, sympatii, jednani. Tak jsem koupil Golfa, Alteu, SV, Fabii. Sleva vzdy vic nez slusna. V mailu navic dostanes vzdy presne podminky presne tak jak ty si to predstavujes. Cena hotove, sleva, uver, vykup... Pri osobni navsteve v salonu jsem dostal uplne ty same podminky. A stejne to fungovalo u Hyundai, Kia, Vw, Seat, Skoda, Opel a nevim nad cim jsem jeste uvazoval.

akorat ve fordu me vzdy arogantne vyfuckovali, ze namaji cas ani chut.

:D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 9. 10. 2018 12:48

Major Kure píše:ty jsi fakt sulin teoretik... normalne si z konfiguratoru vyjedu co chci koupit. Rozeslu na 5 nejblizsich dealeru. Na 2 nejlepsi nabidky zavolam at jeste trosku pritlaci a objednam dle ceny, sympatii, jednani. Tak jsem koupil Golfa, Alteu, SV, Fabii. Sleva vzdy vic nez slusna. V mailu navic dostanes vzdy presne podminky presne tak jak ty si to predstavujes. Cena hotove, sleva, uver, vykup... Pri osobni navsteve v salonu jsem dostal uplne ty same podminky. A stejne to fungovalo u Hyundai, Kia, Vw, Seat, Skoda, Opel a nevim nad cim jsem jeste uvazoval.

akorat ve fordu me vzdy arogantne vyfuckovali, ze namaji cas ani chut.

Nevím, ale mě je osobně sympatičtější jak prodává auta hyundai. Chci třeba teď i30 zajdu k dealerovi který je nejblíž nebo třeba má nejlepší servis. Koupím akční auto bez strachu, že o 100 km dál by jsem ušetřil dost peněz, rozdíl v nějaké povinné výbavě je mě u pr.... Neřeším nákup v jednom a záruční servis jinde. Prostě nákup auta bez stresu. Nikdo mě dodatečně neotravuje jestli už jsem auto koupil a kolik by dal slevy teď on...
anonymni

Odeslat příspěvekod MELLO 9. 10. 2018 12:49

Tak víš co Cvachu? Nakupuj si kde chceš a co chceš.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 9. 10. 2018 12:51

PaulZ píše:
Major Kure píše:ty jsi fakt sulin teoretik... normalne si z konfiguratoru vyjedu co chci koupit. Rozeslu na 5 nejblizsich dealeru. Na 2 nejlepsi nabidky zavolam at jeste trosku pritlaci a objednam dle ceny, sympatii, jednani. Tak jsem koupil Golfa, Alteu, SV, Fabii. Sleva vzdy vic nez slusna. V mailu navic dostanes vzdy presne podminky presne tak jak ty si to predstavujes. Cena hotove, sleva, uver, vykup... Pri osobni navsteve v salonu jsem dostal uplne ty same podminky. A stejne to fungovalo u Hyundai, Kia, Vw, Seat, Skoda, Opel a nevim nad cim jsem jeste uvazoval.

akorat ve fordu me vzdy arogantne vyfuckovali, ze namaji cas ani chut.

Nevím, ale mě je osobně sympatičtější jak prodává auta hyundai. Chci třeba teď i30 zajdu k dealerovi který je nejblíž nebo třeba má nejlepší servis. Koupím akční auto bez strachu, že o 100 km dál by jsem ušetřil dost peněz, rozdíl v nějaké povinné výbavě je mě u pr.... Neřeším nákup v jednom a záruční servis jinde. Prostě nákup auta bez stresu. Nikdo mě dodatečně neotravuje jestli už jsem auto koupil a kolik by dal slevy teď on...


Ty mas strach z tohonte bys jinde dostal lepsi podminky? Byt ve tvem veku mam spise strach ze neudrzis stolici
anonymni

Odeslat příspěvekod MELLO 9. 10. 2018 12:52

Konečně goes :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 9. 10. 2018 12:53

To goes:Já v Tvém věku by jsem neonanoval 24 hodin na internetu....Páč by jsem měl oprávněný strach že jsem na hlavu... :D
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 9. 10. 2018 12:55

Mas to urcite lepsi. Zavist ze si nekoupim i30.
anonymni

Odeslat příspěvekod MELLO 9. 10. 2018 12:56

Já taky ne.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Major Kure 9. 10. 2018 12:57

PaulZ píše:
Major Kure píše:ty jsi fakt sulin teoretik... normalne si z konfiguratoru vyjedu co chci koupit. Rozeslu na 5 nejblizsich dealeru. Na 2 nejlepsi nabidky zavolam at jeste trosku pritlaci a objednam dle ceny, sympatii, jednani. Tak jsem koupil Golfa, Alteu, SV, Fabii. Sleva vzdy vic nez slusna. V mailu navic dostanes vzdy presne podminky presne tak jak ty si to predstavujes. Cena hotove, sleva, uver, vykup... Pri osobni navsteve v salonu jsem dostal uplne ty same podminky. A stejne to fungovalo u Hyundai, Kia, Vw, Seat, Skoda, Opel a nevim nad cim jsem jeste uvazoval.

akorat ve fordu me vzdy arogantne vyfuckovali, ze namaji cas ani chut.

Nevím, ale mě je osobně sympatičtější jak prodává auta hyundai. Chci třeba teď i30 zajdu k dealerovi který je nejblíž nebo třeba má nejlepší servis. Koupím akční auto bez strachu, že o 100 km dál by jsem ušetřil dost peněz, rozdíl v nějaké povinné výbavě je mě u pr.... Neřeším nákup v jednom a záruční servis jinde. Prostě nákup auta bez stresu. Nikdo mě dodatečně neotravuje jestli už jsem auto koupil a kolik by dal slevy teď on...


Na to akcni auto u Hyundai me dali z Best of Czech dalsich x procent slevu, pres telefon, kdyz to vezmu do patku. Tak to me stresovalo, to jo. Vymejslis strasny picoviny a vymluvy.
[quote="goes"] je to postaveno na mych znalostech o vsem[/quote]
[quote="antracit"]Já jsem se ještě nezmýlil.[/quote]
[quote="maincoonsback"]V zásadě je můj názor na tuto věc správný.[/quote]
[quote="goes"]Major ma pravdu[/quote]
[quote="goes"]Mam ho rad.[/quote] (Majora)
Major Kure
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 9. 10. 2018 13:02

Jo 13% jak u VW... :D
anonymni

Odeslat příspěvekod MELLO 9. 10. 2018 13:02

A to je v pořádku?
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Major Kure 9. 10. 2018 13:10

na procenta nevim, ale 25 000 na Tucsona. Nebo to byla Sportage. Jeden z tech dvou kramu.
[quote="goes"] je to postaveno na mych znalostech o vsem[/quote]
[quote="antracit"]Já jsem se ještě nezmýlil.[/quote]
[quote="maincoonsback"]V zásadě je můj názor na tuto věc správný.[/quote]
[quote="goes"]Major ma pravdu[/quote]
[quote="goes"]Mam ho rad.[/quote] (Majora)
Major Kure
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 9. 10. 2018 13:42

Ono pri techto cenach je 10 nebo 13 putna. Jo 10 nebo 20 ma smysl resit.

Jinak u hjundaje se taky perou se slevami. Ve finale v brne dostala tetka vice jak v ostrave. Taky mejlovou formou dotazu. Fyzicky jela jen na podpis smlouvy.
anonymni

Odeslat příspěvekod evlo 9. 10. 2018 13:44

a kdy si auto koupila a kdy ho ma realne dostat?
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků