Zimní pneu

Jaké pneumatiky a kola na auto?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod 970ka 6. 10. 2018 10:36

JardaB píše:Taky jsem chtěl koupit plechy na fikuse ale tvl litr za kus, si delaji *****... Asi poptam bazary ebo koupim na zimu nejaky hezky alu a oktavkovy gumy za petikilo v Globusu na to :-P

Vokyslý Ti nechám 4ks 15 " za litr obutý,ale nic moc gumy/195/65R15/.
Carrera S, Tesla 3 Highland LR, AR Stelvio 2,0T, Audi Q3 Tsi, MB SL320, Honda Monkey 2023, Pana GZ 2000,Advance Acoustic A7
970ka
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 6. 10. 2018 11:14

no prosím
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 6. 10. 2018 11:37

Nech sa páčí.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 6. 11. 2018 11:16

Spekulujem zimne pneu na vikendove Favo...najzdi to cca 3 nadrze rocne.

Asi vyskusam horucu novinku Polaris 5.
Kupit musim na jeblom malle, preto taky vyber.
Přílohy
FavoPneu.JPG
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatV 6. 11. 2018 13:46

Zkusil bych ty Barumky. Občas jezdím s Fabkou na Eskimo S3+ a to jsou jebky.
3.0 V6
2.0 R4
PatV
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 6. 11. 2018 13:54

Jsem měl ty Fuldy buď na MB A nebo na 528i a byly ok.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 6. 11. 2018 14:46

mat dve sady na auto co odjazdi 3 nadrze rocne ?
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod glider 6. 11. 2018 15:11

Su tam teraz gumy z roku 97.
Na suchu to drzi ako svina - bocnica aj dezen uplny kamen, da sa na tom normalne jazdit vobec sa to nenaklana.
Na vode to je priam nebezpecne.

Kupil som letne, po 10km som ich v zakrute skoro vyzul, lebo sa to cez gumu valilo von.

Teraz rozmyslam zimne, aby sa dalo vobec vyjst na vodu.

Nakup letnych bola kravina (za 50e).
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 6. 11. 2018 16:10

Celoročky
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 6. 11. 2018 17:52

glider píše:Spekulujem zimne pneu na vikendove Favo...najzdi to cca 3 nadrze rocne.

Asi vyskusam horucu novinku Polaris 5.
Kupit musim na jeblom malle, preto taky vyber.


S polaris 3 jsem na fávu na výsost spokojen především na sněhu, ostatek taky dobrý, jen rychle ubejvaji... takže pokud tu inovaci neposrali, tak budiž... To že rychlejc ubejvaj je při mým nájezdu 10kkm/rok tak akorát že je po 4 letech sundám ojetý, místo abych je po 10 sundaval zpuchřelý :-) Lepší byly už jen starý Krisalp3 a to jen na sněhu, ale ty řvaly jak kráva.... Na druhou stranu P1 a P2 byly vyloženě tragický...

Dobře vypadá ta Fulda, ale Sáva má taky dost spokojených úživatelů, takže když se vysereš na starej dezén od kormorána, tak budeš spokojen...

ten kormorán co do vlastností je guma spíš univerzální než zimní... Předchozí prapůvodní dezén Kormorány byl lepší a teď už mají novej...

-- 6. 11. 2018 19:00 --

glider píše:Su tam teraz gumy z roku 97.
Na suchu to drzi ako svina - bocnica aj dezen uplny kamen, da sa na tom normalne jazdit vobec sa to nenaklana.
Na vode to je priam nebezpecne.

Kupil som letne, po 10km som ich v zakrute skoro vyzul, lebo sa to cez gumu valilo von.

Teraz rozmyslam zimne, aby sa dalo vobec vyjst na vodu.

Nakup letnych bola kravina (za 50e).


Z tohohle důvodu jsem vyhazoval neojezditelné Brillantisky... tvrdé jako hovado (z roku 2006- vyhazoval jsem je 2015) na suchu dobrý, ale když v dešti fávo se 60k na plyn ve stokilometrové rychlosti podhrabává dávalao jasnou zprávu že adheze se nekoná... Po předchozí zkušenosti s Brillantisem na vodě, kdy byla jakš takš dokud byl dezén OK, ale jakmile slezl pod 3mm nedalo se s tím jezdit, jsem se plácnul přes kapsu, koupil Uniroyal Rainexpert 3 a super... na suchu drží jak kule, mnohem líp než barumky a co si můžeš dovolit to je k nepochopení... prostě to tam pošleš, a i když už je náklon jak hovado, prostě se to neurve, voda vůbec nevadí, když jsi hoooodně hrubej tak hvízdají. Příplatek 1000kč na sadu za to stojí, super gumy,nejlepší letňáky jaký jsem kdy měl, ani Fuldy nebyly tak dobrý. Polaris 3 jsem obul po Conti s číslem menším než 800, ty se taky vyhazovaly se vzorkem, protože už byly nahovno věkem, jinak dobrý... Předtím Polaris 1 - učiněná tragedie... (možná to že ho paninka protáhla strouhou nebyla až tak její ***** jako vliv těch gum....)
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 6. 11. 2018 18:45

glider píše:Su tam teraz gumy z roku 97.
Na suchu to drzi ako svina - bocnica aj dezen uplny kamen, da sa na tom normalne jazdit vobec sa to nenaklana.
Na vode to je priam nebezpecne.

Kupil som letne, po 10km som ich v zakrute skoro vyzul, lebo sa to cez gumu valilo von.

Teraz rozmyslam zimne, aby sa dalo vobec vyjst na vodu.

Nakup letnych bola kravina (za 50e).


no to bolo fakt naprd, osobne by som skusil na bazosi mlade ojazdenky celorocne alebo zimne a prezil na nich aj leto, ale ja nejazdim tvojim stylom

som zvedavy kolko natocia na firemnom DEBICI, brusim to v zakrutach uz mesiac v letnych teplotach, hadam sa druhej zimy doziju
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod Marcelino 26. 12. 2018 23:25

glider píše:...Kupil som letne, po 10km som ich v zakrute skoro vyzul, lebo sa to cez gumu valilo von. ...
a jaj, no teda, hlavne by som na tvojom mieste zmiernil štýl jazdy na takomto veteráne... :pozor ...akékoľvek pneu tam dáš, tak s tak vysokým profilovým číslom sa to bude mať v zákrutách tendenciu "vyzuť" :hm
Marcelino
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod glider 27. 12. 2018 10:18

Dakujem za pripomienku.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 27. 12. 2018 23:06

Praktický rozdíl mezi hlinama 6x15 " co jsou v techničáku a 6,5 x 15" kterých je lepší výběr ?
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 28. 12. 2018 01:59

Neexistuje.
Někdo může vytáhnout aktivního pojišťováka. Ale není to nic, co bych řešil ( a co řeším i reálně)
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků