Něco levnýho na měsíc

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod evlo 24. 8. 2018 19:14

K86 píše:dali 33

tak jim to tam dej, ne?
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 14. 9. 2018 18:14

Tak technickou ta ***** dostala, jen čtyři lehké závady:
1.1.6.2.1
5.3.3.2.1
5.3.4.2.1
6.2.1.1.1

Existuje nějaký easy fix na kouř z výfuku? Je to něco mezi modrou a bílou, tak fakt nevím, olej neubejvá a neředí se, chladicí kapalina akorát neskutečně *****í, ale taky si udržuje stálou hladinku. Přeci do toho nebudu kupovat Eneos :hm
anonymni

Odeslat příspěvekod PeTr7650 14. 9. 2018 18:23

dej tomu pořádnou čočku!
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 14. 9. 2018 18:30

Tu tomu dávám furt :-( Teda je pravda, že jsem si toho kouře všiml dneska, po přezutí a STK. Náhoda...

Kokot jsem, dyť se to za ty dva kilometry nemohlo ohřát. Takže je to v pohodě.

-- 14. 9. 2018 19:37 --

Jako za ty peníze super, když navíc vemu, že už to přesluhuje proti původnímu plánu. A má to jen dvě vady, nemá to klimu a není to hybrid, kdyby to mělo alespoň jedno z toho, tak bych si to nechal, pokud obojí, vůbec bych se toho pak nezbavoval. Až budu mít H/L/whatever, půjde to na bazoš za 20 a on to někdo koupí, ale třeba by to chtěl někdo z garáže, může si to předem zarezervovat, samo s garážslevou. K dispozici nejpozději v prosinci.
anonymni

Odeslat příspěvekod maincoonsback 14. 9. 2018 19:48

G. Callen píše:
G. Callen píše:Nebyl by zajem o Fiat Brava za par tisic? Pokud jo, pridam nejake dalsi info, ale at to nepisu zbytecne :-)


Fotky nemam po ruce, je to auto otce.
Tak zatim jen ve zkratce:
RV: 1996
Motor: 1.6 74kw
klima, predni okna v EL, dve sady kol (pneu stary, vzorek ok), najeto cca 140 000 km (ale kdovi, dotazeny z IT)

Tak hod fotky...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod polda 14. 9. 2018 22:52

To ještě nedal?
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 15. 9. 2018 05:07

:D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 15. 9. 2018 20:32

Jen aby nebyla úplně shnilá....
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 9. 2018 21:23

PeTr7650 píše:dej tomu pořádnou čočku!

Tak hlásím, že jsem se na to teď podíval poté, co jsem tomu dal čočku, a skutečně, zahřátý to funguje v poho 8-)
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 9. 2018 18:51

Už se toho budu pomalu zbavovat za chvilku, nechce to někdo? Má to technickou na dva roky, svítí to, brzdí to, má to dálkovej centrál, el. okna bez dojezdů, dám to pak na bazoš za dvacku, třeba se někdo chytne, garáž cena by byla deset.














































































Jop, vím, drahý!
anonymni

Odeslat příspěvekod Vagi 20. 9. 2018 20:05

Foto s lístečkem nikde nevídno.
3.0 V6
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod polda 20. 9. 2018 22:43

Ani nevím co je to za káru!
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 26. 9. 2018 18:09

https://www.sauto.cz/osobni/detail/mits ... oFrom=list

Má cenu vzít na zimu na stavbu něco podobného? Nebo je jistě, že 4x4 na tom nefunguje, motor to má spočítané atd...

Přijde mi škoda na stavbu, kde ať chci nebo nechci mám boty jak víc, práší se tam... Likvidovat tam téměř nový auto. Jako jo, fakticky už nejsem tak pintlich, ale říkám si, jestli by se na tu zimu nevyplatilo koupit něco takového... Jen na tu zimu a jen na dozor stavby... Přece jenom čivava do bláta není....
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 9. 2018 18:12

A co vzít dlouhou Nivu?
anonymni

Odeslat příspěvekod maincoonsback 26. 9. 2018 18:21

Drahý, rezavý, nebezpecny, nevybavený.

Ale díval sem se.. ale na druhou stranu to nechci do lesa, ale fakt jen v podstatě na stavbu v Brně a okolí... Takový auto, co by mi nevadilo, že je neumyté.

Jako vyloženě sparťanské pracovní auto sem měl tu dodávku, a jako dobrý, ale přeci jen už dnes jsou ty standardy jinde a občas potřebuju i takovým autem, pokud něco takovýho koupím převést i family...

A nezastiram, cena mne zajímá, protože nepočítám, že bych to někdy nějak prodával zásadně a zase že bych se nějak extra chtěl starat...
maincoonsback
Veterán

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků