Chorvatsko: Cestování (přejmenováno)

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Pajjoun 19. 8. 2018 22:04

Pecka fotky a pecka loď.

Moje poslední fotka pod vodou je tahle. :( Po asi pěti letech Nikon pustil vodu kolem dveří baterek.

https://www.dropbox.com/s/yma75zyifkdft ... 5.JPG?dl=0

Ten aw130 koukám, že je cca to samý jako w300?
Vypadá to jako fajn věc pod vodu.
Blbý je, že w100 je funkčně to samý co jsem měl. Jen dvakrát tak drahý. To mi sere, připlácet a nedostat nic navíc a w300 si na to plácání u břehu asi neobhájim. I když na to mám celej rok, tak možná jo. :D
Tím že jsem tu dneska první den a chci fotit, tak zejtra možná napíšu, že jsem utopil iPhone. :D
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 19. 8. 2018 23:13

Takový trošku evlovský.....
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 20. 8. 2018 06:06

Ja teda nikdy nesnorchloval ale jak dlouho tak vydržíte pod tou vodou? To je ponorit, rychle vyfotit a nahoru nadechnout? Jakou vyhodu vlastne představuje při tom snorchl? Je to o tom, koukat do vody s ponorenou hlavou a při tom dýchat a při potopeni uz zadnou? S lahvema by to mohlo byt super, takhle asi jen pro trenovane jedince ;-)
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 20. 8. 2018 07:17

Chcel aom sa to iste spytat.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 20. 8. 2018 07:29

Prečo si sa nespýtal?
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod addiction 20. 8. 2018 07:31

Stydel se :-(
Not great, not terrible... but not great
addiction
Kavárník a lepšočlověk
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vana666 20. 8. 2018 07:53

Já teda vydržím docela málo, jen pár desítek vteřin. Stačí mi to abych se v pohodě potopil někam k 10 metrům, chvilku tam zůstal a pak nahoru. Ale jsou borci co ten čas počítají v minutách.
Na vzduchu samozřejmě taky zatajím dech na dýl ale při plavání pod vodou jsou ty časy tak poloviční. Záleží i na teplotě vody, proudech a pod.
Vana666
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 20. 8. 2018 07:58

goes píše:Hxperaktivita je vrozena. Nicmene realne tim trpi tak jedno dite z tisice o kterem to rodice rikaji. Je to dnes desne inn omlouvat rozmazlenost hyperaktivitou. Dne sdecko pohne rukou a je hyperaktivni. Nalozime do nej jupika ostravacek termix oplatek a cokoladu a divime se ze skace o sto sest. Maji zhnile zuby budeme se vymlouvat na genetiku a kuzu pokracovat dal.

Jinak nemusim mit dite abxch vedel ze decko v deseti letech by melonumet pozdravit kdyz nekam prijde. Nicmene pokud to ty nedavas je to tvuj boj.
.

goes taky napsal neco rozumne
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vana666 20. 8. 2018 07:59

Jinak šnorchl má výhodu v jednoduchosti. Flaškové potápění je pochopitelně jiný level ale každý ponor s láhvemi je obřad
Vana666
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 20. 8. 2018 08:01

Copak dech, ale to ti nevadi ten tlak do usi? Jsem dal nejvic snad jen sest metru :hm
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 8. 2018 08:05

co uši, ale svěrač... musis mit krute zatlou rit, aby ten ten tlak vody nepronikl do strev
anonymni

Odeslat příspěvekod JardaB 20. 8. 2018 08:11

to je ale picovina :-P
Nejsou na trhu nejake soft potapeci pristroje, něco jako mala lahev a slauch do huby, ze by se s tim třeba par minut dalo pohodlne do tech par metru hloubky potapet?
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 8. 2018 08:37

jarda: to neni o par metrech apod. to je o tom, ze je to vcelku "nebezpecne" jet takto, ja osobne bych takovou vec bez instruktaze apod. nedelal.d
anonymni

Odeslat příspěvekod glider 20. 8. 2018 09:11

10m uskodit nemoze ne?

-- 20. 8. 2018 10:12 --

brasci píše:Prečo si sa nespýtal?

Na dlho pisania.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vana666 20. 8. 2018 09:29

maXX_CZ píše:Copak dech, ale to ti nevadi ten tlak do usi? Jsem dal nejvic snad jen sest metru :hm

Musíš pro cestě dolů profoukávat uši zevnitř, vyrovnávat tlak a potom to nevadí vůbec

-- 20. 8. 2018 10:32 --

glider píše:10m uskodit nemoze ne?

Při potápění s přístrojem tě 10 metrů dokáže v pohodě zabít. Stačí se dole pořádně nadechnout, bez výdechu vyjet na hladinu a je po tobě
Vana666
Servismen
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků