Skútr koutek

O motorkách a lidech kolem nich

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Arnie J 19. 8. 2018 09:47

Petr Muk píše:
maincoonsback píše:Když já poslouchal rock, tak tys ještě jel na Mukovi..
.

Neser

:D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 19. 8. 2018 09:48

maincoonsback píše:
goes píše:Hodinovka byla o 250 mensi jak v dmotu. Ceny dilu bez znalosti o neco levnejsi nic zasadniho

Jo tak nějak, s tím že ti napoctou o hodinu víc a jsou na svým . Otázka je jak od té doby oba zdražili.

Nepřijde mi, že by dmotu už loni měli 750,musím mrknout

Já měl loni ještě 550, teď už 750. Na webu mají 950 nad 500 ccm a 750 do 500 ccm
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 19. 8. 2018 10:19

Hnus

-- 19. 8. 2018 11:20:12 --

Koukám na to Motocity kde jsem to měl, 300/hod
TomeekHoleek
VIP Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 19. 8. 2018 11:13

goes píše:Ja mel servisky dve loni a bylo 750. Jinak zda si prihodi hodinu tezko rict. Myslim ze ne. Shazovat ti temito vykriky kze kazdeho


To není výkřik, ale zkušenost pár lidí co znám, co tam skutra dalo. Proto taky od samého počátku osobně píšu, že Scootland ne.

Tak si takové připomínky nech od cesty. Prostě mám zkušenost, že serviska tam vyjde plus mínus stejně jako v dmotu, jen to je jinak rozepsany. Bavím se o strojích co mám plus minus já.

-- 19. 8. 2018 12:14 --

Arnie J píše:
maincoonsback píše:
goes píše:Hodinovka byla o 250 mensi jak v dmotu. Ceny dilu bez znalosti o neco levnejsi nic zasadniho

Jo tak nějak, s tím že ti napoctou o hodinu víc a jsou na svým . Otázka je jak od té doby oba zdražili.

Nepřijde mi, že by dmotu už loni měli 750,musím mrknout

Já měl loni ještě 550, teď už 750. Na webu mají 950 nad 500 ccm a 750 do 500 ccm

Jo to sedí. Jinak 950... No přesně. Koupím Guzinu, najedu s ni 3000 km za rok a jen za prohlídku dám 4500. Jako to se mi prostě nechce. Asi sem socka a nebo dělají oni něco špatně . Ptal sem se po kamarádech s masinama a nikdo tohle neabsolvuje a absolvovat nechce.
Naposledy upravil maincoonsback dne 19. 8. 2018 11:27, celkově upraveno 1
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod evlo 19. 8. 2018 11:18

Arnie J píše:Taky je zajímavé, že Japonci mají při výrobě rovných ráfků takřka 100% úspěšnost :D

Najebany rafky, alespon u aut, jsou lzi, novy, ani dezent, jsem nezazil, ze by byli jakkoliv ujety, zato treba stary enkei se me podarilo trochu rozvazit, nicmene realne, abys mohl mit nevibrujici gumu pro aftermarket CR trh, tak nerovnej rafek chces. Ostatne staci se podivat jak maj dany pneu na kola mazdy z vyroby a jak kdyz na to nekdo hrabe a proc viburje uvidis, kdyz vis na co se divat.

-- 19. 8. 2018 12:20 --

A vyvazeni vpohode udelas i bez vyvazovacky, v tom problem neni, to vyvazeni vpohode zkotruljes za par minut na parkaci.

-- 19. 8. 2018 12:21 --

dal tam pak pech lze o tom, ze vibrace muze delat vule atd. to je proste lez, to stejne co pise o vzorku, taky lez a samozrejme lez je i co pise o geomtrie, proste dement co pise a nevyzna se

-- 19. 8. 2018 12:22 --

takovy internetak :D
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 19. 8. 2018 11:23

TomeekHoleek píše:Hnus

-- 19. 8. 2018 11:20:12 --

Koukám na to Motocity kde jsem to měl, 300/hod

Možná je prubnu.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod evlo 19. 8. 2018 11:23

jinak teda fakt divne, ze v cr jsem jeste nekoupil auto, nebo kola s pneu co by nevibrovali, krom dvou vyjmek, novej hyundai s kolama i pneu OE a mazda od typka co mel doma vyvazovacku :), zato s UK se me povedlo jen jednou koupit vybrujici a to rx8 ma fakt jen takovy naznak pneumatiky na kolech :)
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 19. 8. 2018 11:29

Jo. Zadní kolo na Beverly mají v nabídce na scootlandu přes 3 litry.
Jako za tuto cenu to snad sisatej šmejd nebude...
Ale kdo ví...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod evlo 19. 8. 2018 11:41

pokud to je pneu s gumou primo od OE a nikdo na to nehrabal, tak je to rozhodne levne reseni problemu s kvalitou aftermarket pneu na (nejem) nasem trhu

-- 19. 8. 2018 12:42 --

podle me s pcx by se ti to nestalo, stejne jako s oktavkou - pri tom mnozstvi pneu vtom konkretnim rozmeru proste neni dost zmetku :)
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 8. 2018 13:04

[quote="maincoonsback"

To není výkřik, ale zkušenost pár lidí co znám, co tam skutra dalo. Proto taky od samého počátku osobně píšu, že Scootland ne.

Tak si takové připomínky nech od cesty. Prostě mám zkušenost, že serviska tam vyjde plus mínus stejně jako v dmotu, jen to je jinak [/quote]
Takze jedna pani povidala. By mne zajimalo jak nekdo prisel na to ze mu nauctovsli vic nez udelali. Tim ze autorak ma 4 hodiny a oni 5? To ale nemusi byt tim ze si neco vymysleli jen nejedou dle normo casu.

Nicmene jsi jen tradicni zvanil.
anonymni

Odeslat příspěvekod maincoonsback 19. 8. 2018 14:15

Bože...

To je přece jedno. Úplně.

Zásadní pro mne jako pro zákazníka je to, že to vyjde stejně a ve stejné kvalitě, tudíž pro mne nemá jediný smysl, dát moto na servis tam a ne do dmota. Není to alternativa.

Jestli něco uctujou tak či onak je fakticky u zadele /to sem nikdy neřešil a řešit nebudu, abych se snížil k tomu, abych někoho takto kontroloval/. A že to tam vyjde stejně mám ověřeno, tak si ty kecy nech. Ono už je jedno jestli to vyjde o 300 dráž nebo levněji. Každý si může ověřit, že i ceny dílu jsou tam stejne. Na korunu. Což bych třeba čekal, že bude mít dmoto větší přirážku než oni. Nemají. Odřel sem si plastový nášlap, tak sem si ty ceny ověřoval.

Myslím že pro každého majitele skútru je zajímavé, pokud dá za servisku litr místo dvouapul tisic. A tohle Scootland neumí.

-- 19. 8. 2018 15:17 --

A to teda pořád předpokládám, že to má dmoto nasolené, že o tom sporů není. Vydělat musí všichni... Ale nemusí se to přehánět.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 8. 2018 14:39

A tu mez prehanani stanovuje wolf. Ok
anonymni

Odeslat příspěvekod HrdinaJan 19. 8. 2018 14:49

Když budu chtít odpovídat na Tvůj příspěvek, tak taky musím začínat Bože..? Nebo stačí normálně. :)
HrdinaJan
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 8. 2018 14:51

No onehda sem jel k arnoldovi a dvere otevrela jeho pani a rika ´”jezisi kriste ty jsi tu zas” tak nevim jak
anonymni

Odeslat příspěvekod HrdinaJan 19. 8. 2018 14:58

Tak to už je vážný.
HrdinaJan
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků