Jakou autochladničku?

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod NosiTer 31. 7. 2018 18:39

Zdravím :) Chci se informovat - pojedeme na konci srpna do Chorvatska a chceme na to pořídit autochladničku. Jakou máte zkušenost s Tristar CB-8690? Narazila jsem na ni náhodou v rámci testu chladniček zde a docela se mi pak podle Heuréky líbila. Ale nechci se rozhodovat podle toho, co mi doporučují na internetu v podobné weby, chtěla bych znát reálnou zkušenost, pokud ji někdo má. Navíc to není zrovna nejlevnější lednička a nechtěla bych ty peníze vyhodit z okna :)
NosiTer
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MELLO 31. 7. 2018 18:42

Tak určitě. Ani ***** ti na ten odkaz nekliknu.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 31. 7. 2018 18:46

:))
anonymni

Odeslat příspěvekod evlo 31. 7. 2018 19:15

ja mam takovou tu sedou a dobry, tedka jak se nesmi opravovat ty klimatizace doma, tak jsem ji dal do stresniho okna, akorat tam pasuje a pouzivam misto klimy. No rad bych si delal *****, ale je to bohuzel realita, no :(
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 31. 7. 2018 19:16

NosiTer píše:Zdravím :) Chci se informovat - pojedeme na konci srpna do Chorvatska a chceme na to pořídit autochladničku. Jakou máte zkušenost s Tristar CB-8690? Narazila jsem na ni náhodou v rámci testu chladniček zde a docela se mi pak podle Heuréky líbila. Ale nechci se rozhodovat podle toho, co mi doporučují na internetu v podobné weby, chtěla bych znát reálnou zkušenost, pokud ji někdo má. Navíc to není zrovna nejlevnější lednička a nechtěla bych ty peníze vyhodit z okna :)



uz jsi prodal mercedes?
anonymni

Odeslat příspěvekod brnaktis 3. 12. 2018 08:13

Dobrý den
předopkládám, že tento příspěvek je spamový, přesto se přidám jako kolemjdoucí do již vzniklé diskuze, protože mi byla nabídnuta googlem a příjde mi vzhledem k jejímu specifickému charakteru zbytečné zakládat nové téma.
O co mi jde? Vybíráme autochladničku pod stromeček. Naše požadavky:
- do 3500, objem alespoň 25 l, aby v létě udržela zmrazené potraviny během cesty autem do Portugalska.

Co vybírám: https://www.tsbohemia.cz/kruger-matz-te ... 05660.html vadí nečemu, že je rozbalená? Máte zkušenost s touto značkou?
https://www.arecenze.cz/autochladnicky/g21-cw-45-l/
https://prenosne-lednice.heureka.cz/eze ... e/#section

Díky za rady.
brnaktis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod polda 3. 12. 2018 09:07

By měl padnout jiný návrh. Zjistit si cenu potravin v Portugalsku. Z 90% jsou levnější než v ČR nemluvě o kvalitě.
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 3. 12. 2018 10:06

no prosím
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 3. 12. 2018 10:24

Ceny su podobne ako unas resp. mierne vyssie, ale nic strasne.

Velka kokakola 1,75l tusim 1,7e.
Litrova 1,25e apod....da sa mozno ah lacnejsie, no ja som siel do prveho kramu.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 3. 12. 2018 10:26

Da sa ,aj cestou vo Španielsku.
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků