Auto pro syna (20)

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 7. 2018 08:30

Koupil bych za 30 Avensise a ať si ho hezky oservisuje, ať uvidí na kolik ho vlastnění auta přijde.
anonymni

Odeslat příspěvekod tomanr 20. 7. 2018 08:40

pan René píše:Moje žena měla přede mnou přítele z dobré rodiny, jezdili novým Mercedesem, ale kluka z výchovných důvodů nechali jebat favoritem za pár šupů. Až ho jednoho dne sejmul nalitej debil ve vylítannym bawu. V normálním autě by prý v pohodě přežil. Pro mě dobrý, ale že by měli jeho rodiče zpětně ze sebe a svého výchovného opatření dobrý pocit, to si úplně nemyslím.


Ale prosim ta. Takze budem deckam kupovat dokonca zivota lepsie auta na ake maju? V tomto pripade nema chalan na ziadne a otec mu kupi staru jazdenku za 150tis.

Ked sa v nej zabije tak si otec bude vycitat ze nekupil radsej nove a bezpecnejsie?
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pan René 20. 7. 2018 08:44

Sorry, ale rozumná ojetina za 150 tisíc není žádnej luxus a pokud se to pojme rozumně, tak to bude bezpečný a zároveň nijak riskantnější než nechat ho jezdit favoritem. Spíš naopak. S tím, že další auto už kupuje za svoje. A klidně i s tou pojistkou, že v TP budou rodiče, aby ji nemohl prodat a vyměnit za vylítanou střelu. Pokud je hoch rozumný, rád na to přistoupí.
pan René
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod puk123 20. 7. 2018 08:48

Chce vůbec mladý auto? Když jo, ať si ho vybere sám. Stejně tvrdíš, že tomu prd rozumíš.
P.S. Nejvic, co pro něho můžeš udělat bude rada, kde mu dobře poradí s výběrem. :-))
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod tomanr 20. 7. 2018 08:54

pan René píše:Sorry, ale rozumná ojetina za 150 tisíc není žádnej luxus a pokud se to pojme rozumně, tak to bude bezpečný a zároveň nijak riskantnější než nechat ho jezdit favoritem. Spíš naopak. S tím, že další auto už kupuje za svoje. A klidně i s tou pojistkou, že v TP budou rodiče, aby ji nemohl prodat a vyměnit za vylítanou střelu. Pokud je hoch rozumný, rád na to přistoupí.


Neviem preco tu stale pleties jazdenie Favoritom. Ked bude mlady mat na "normalne" auto tak si ho kupi.
K zivotu ho podla popisu nepotrebuje.

Ale kazdy nech si robi co chce. Ja som vyjadril svoj nazor. Svojim deckam auta kupovat nemienim. Rodic ma podla mna fungovat ako urcita istota. Jednoducho ked budem ako syn v nejakej kritickej situaci tak mi rodicia pomozu. Kupovanie aut a bytov neuznavam.
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 20. 7. 2018 08:54

tomanr píše:Dovod? Ma 20rokov, nech sa stara sam o seba. Pupocnu snuru treba odstrihnut.

Ma sa naucit sam hospodarit so svojimi peniazmi a kupovat to naco ma. Kupit auto je jedna vec ale este musis mat na jeho udrzbu, benzin atd.

Ale běž do řiti tady s těma obecnýma pravdama. Na to tu už máme pecha :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pan René 20. 7. 2018 09:00

Já o tomhle fakt flejmovat nebudu. Kdo chce nechat své dítě z výchovných důvodů jezdit popelnicí a riskovat to, co jsem o kus výš popsal, nechť tak učiní, je mi to jedno. Já ale svému dítěti něco rozumného v případě potřeby v budoucnu klidně pořídím. Pokud má dítě dobře základy, není to nic, co by ho mělo zkazit na celý život.
pan René
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petrs77 20. 7. 2018 09:09

Prostě každý koupí svým dětem co uzná za vhodné, za 150 bych byl pro Focuse
Petrs77
Štamgast

Odeslat příspěvekod Arnie J 20. 7. 2018 09:10

ten fokus mi taky přišel cajk
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pan René 20. 7. 2018 09:13

I mně.
pan René
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 7. 2018 09:17

A nebylo by fakt lepší koupit za 10 pračku? Protože jestli to auto mábýt jen kvůli tomu, že mladá milostpaní odmítá prát, už by se neměla na co vymlouvat a mohla by letět. Ani nebude potřeba stěhovák protože si věci může sama povozit hromadnou.
anonymni

Odeslat příspěvekod Converty 20. 7. 2018 09:21

byt je celý zařízený. takže už 3 pračka co zde byla navrhnuta. asi neklapne...
Converty
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod yndezit 20. 7. 2018 09:21

Pokud auto potřebujou, tak bych se ho nejdřív zeptal jaké chce. Koupit mu něco co by se mu nelíbilo za dlouhé peníze asi nemá smysl.
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 20. 7. 2018 09:27

tomanr píše: Ja som vyjadril svoj nazor.

Dokonce několikrát, ovšem k věci na kterou se nikdo neptal.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 7. 2018 09:28

Converty píše:byt je celý zařízený. takže už 3 pračka co zde byla navrhnuta. asi neklapne...

V tom případě nechápu na co kupovat auto, když důvod převážení prádla na praní jaksi není důvodem.
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků