mbank - zkušenosti

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod hobitt 8. 7. 2018 11:25

Hledam banku, kde bych si zalozil klasicky + sporici ucet, obrat nic moc, 2-3 vybery z bankomatu v mesici, velka vyhoda vkladovy bankomat v Brne, to vse idealne zdarma + fungujici appka pro Android.

Ne Air Bank.

Vzhledem k tomu, ze tam nebude moc penez, risknu i nejakou pofiderni banku.

Vyhodou moznost uzavreni online.

Kudy tudy?
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 8. 7. 2018 11:30

Presne to sedi na airbank, proc tu ne?
Anonymni

Odeslat příspěvekod Anonymni 8. 7. 2018 11:32

Jinak reifka, zalozit lze pres kuryra.

Vybery zdarma, vlakodmaty asi nemaj, to jsem se setkal jen u airbank,

Podminka je 3x za mesic odchozi platba na jiny nez svuj ucet a minimalne 15kkc prijem z jineho nez ze sveho uctu..
Anonymni

Odeslat příspěvekod hobitt 8. 7. 2018 11:37

_maty_ píše:Presne to sedi na airbank, proc tu ne?

Nejak me to pres stranky nejde zalozit, asi jsem tam par let zpatky zalozil nejakej ucet a ted, kdyz tam zadam udaje, tak my vyskoci hlaska "nejste nasim klientem?" a dal me to nepusti.

U reifky m9c velky obrat :(

Vkladomat super vec, velky bonus, vyuzivam hodne ted u Postovky a je to pajada
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 8. 7. 2018 11:42

Tak proc si neobnovis tu stavajici, si zavolej pres infolinku a mas to zprovoznene hned.. vyjma vyberu zdarma je to nej banka..
Anonymni

Odeslat příspěvekod Moucha 8. 7. 2018 11:54

robbert píše:Tak byly nějaké problémy? Já s tím platím normálně a problem jsem beta nezaznamenal.

některé terminály na Airbank serou, třeba ČSOB a další. Pořád to někdo řeší na webu, fcb všude a já u nás v hospodě, když lidi co tu jebku nestandartní používají nemůžou zaplatit za oběd O:-)
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 8. 7. 2018 11:56

_maty_ píše:Tak proc si neobnovis tu stavajici, si zavolej pres infolinku a mas to zprovoznene hned.. vyjma vyberu zdarma je to nej banka..

pokud ti nevadí reklamy v aplikaci.. reklama v bankovní aplikaci..
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 8. 7. 2018 12:01

Duplicita
Naposledy upravil PatrikChrz dne 8. 7. 2018 12:03, celkově upraveno 1
PatrikChrz
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 8. 7. 2018 12:02

hobitt píše:Hledam banku, kde bych si zalozil klasicky + sporici ucet, obrat nic moc, 2-3 vybery z bankomatu v mesici, velka vyhoda vkladovy bankomat v Brne, to vse idealne zdarma + fungujici appka pro Android.

Ne Air Bank.

Vzhledem k tomu, ze tam nebude moc penez, risknu i nejakou pofiderni banku.

Vyhodou moznost uzavreni online.

Kudy tudy?

V zásadě se nespálíš, když budeš vybírat z pětice bezplatných bank - Fio, Air, Creditas, Hello, Equa.

Jak jsi to zde popsal, tak Air fakt vychází nejlépe (nejvyšší úrok, jediná má vkladomaty), proč tu ne? Pokud je to "osobní", tak buď Fio (nemá vkladomaty, ale má pobočky, ovšem úroky bídné), nebo Creditas (také má pobočky, úrok na spořáku je 0,6 % bez horní hranice vkladu, což při té bídě je takové jednooký s 10 dioptriemi mezi slepými).

U všech pěti bank máš účet i kartu zdarma a tuzemské převody. Ze zmíněných bank vyčnívá Creditas ještě jednou vlastností - kurzy. Hodí se tak na platby a výběry v zahraničí, kde i přes poplatek 30 Kč vychází výběr obvykle výhodněji, než u bank, kde je výběr zdarma.

Pak je spoustu bank, které nabízejí "víc muziky" (cestovní pojištění, vstupy do salonků na letištích, výběry ze všech bankomatů doma i v zahraničí, concierge, nějaká další připojištění, atd) za splnění obratu (pohybuje se od 25 do 150 tisíc). Zde je otázkou, jestli se tí bude chtít taková kritéria plnit.

Bezplatné účty (s některými nebo všemi výše zmíněnými vlastnostmi) tak nabízí i KB, ČS, ČSOB, UCB a asi i další.
PatrikChrz
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 8. 7. 2018 12:03

Moucha píše:
_maty_ píše:Tak proc si neobnovis tu stavajici, si zavolej pres infolinku a mas to zprovoznene hned.. vyjma vyberu zdarma je to nej banka..

pokud ti nevadí reklamy v aplikaci.. reklama v bankovní aplikaci..

Nic takoveho tam v mob nevidim, na pc pouzivam minimalne
Anonymni

Odeslat příspěvekod robbert 8. 7. 2018 12:13

Moucha píše:
robbert píše:Tak byly nějaké problémy? Já s tím platím normálně a problem jsem beta nezaznamenal.

některé terminály na Airbank serou, třeba ČSOB a další. Pořád to někdo řeší na webu, fcb všude a já u nás v hospodě, když lidi co tu jebku nestandartní používají nemůžou zaplatit za oběd O:-)

Nemám fb :mrgreen:
A jak to tak vidím úspěšně se tím vyhýbám problémům, co?
Ale vážně, já tím platím a asi jsem měl štěstí.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 7. 2018 12:27

Za jak dlouho že má přijít to promo na kartu zdarma? Jsem držgrešle a nechce se mi za to dávat kilčo když vím, že moucha to měl zdarma :D
anonymni

Odeslat příspěvekod Moucha 8. 7. 2018 12:33

Revolut? Dobij tam těch 10liber (nebo 300kč, aby to dalo 10 liber) a snad ti to nebídnou

jinak ve Francii automatické pumpy Revolutku neberou, nevím jestli je problém v tom, že je to předplacená karta?
Píše to v app jen
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yndezit 8. 7. 2018 12:39

Co se pamatuju tak fr samoobslužné pumpy nebraly skoro žádné karty z ČR. Nebo teď už nějaké berou?
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 7. 2018 12:39

Právě že čekám, čekám a nic :-( Hajzlové
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků