RenaultSport koutek

Citroën, Peugeot, Renault

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod orgasmic 2. 2. 2018 21:44

Nemá ani helmu a ani rukavice...od něj bych test nebral v potaz.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Matuji 4. 2. 2018 17:51

OK, tak trochu informací do tohoto tématu...

M4GT by měl projít revizí, k nižším výbavám Megane budou dostupné motory z GT (kdo chce současné motory, ať objednává, nebudou).

Chamilu není třeba brát vážně. Co předvedl na zkušebních jízdách s R.S., to se baví v Renaultu do teď. Nikomu jinému to auto nedělalo takový problém jako jemu. A protože se novinářů vystřídalo několik desítek, vozem to zřejmě nebude.
Matuji
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 4. 2. 2018 18:02

Matuji píše:OK, tak trochu informací do tohoto tématu...

M4GT by měl projít revizí, k nižším výbavám Megane budou dostupné motory z GT (kdo chce současné motory, ať objednává, nebudou).

Chamilu není třeba brát vážně. Co předvedl na zkušebních jízdách s R.S., to se baví v Renaultu do teď. Nikomu jinému to auto nedělalo takový problém jako jemu. A protože se novinářů vystřídalo několik desítek, vozem to zřejmě nebude.


Tohle jsem nejak nepochopil :hm
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 4. 2. 2018 18:05

Co předvedl?
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 4. 2. 2018 18:07

Nebyl vyplesklej.
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 4. 2. 2018 18:11

Může být kopyto, mohl mít vadný kus, mohli to v Renaultsportu zvrtat. Variant je povícero.

Jinak prej Alpiny hoří.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Zrak 4. 2. 2018 18:16

Nevím, jestli zrovna Chamilla je ono novinářské kopyto, píše docela rozumně. Mě osobně produkty Renaultu nikdy nic moc neříkaly (a Mégane se mí už vůbec nelíbil), až teď Alpine.
garážmistr: asi to přehnali se zápalem pro věc.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2
Coupe JCW KW3
Scania R490

hoonring.cz
Marek Zrak
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod koenzym.q10 4. 2. 2018 18:28

Nevím, nejsem žádnej uctívač Chamilly, ale tipuju, že nikomu jinýmu nedělalo to auto problém, protože s nim nejeli střelbu. :-)
koenzym.q10
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod garážmistr 4. 2. 2018 18:35

Zase buďme reální, Renaultsport staví velmi funkční auta, pravděpodobnost, že to na podvozku nějak zásadně pomrvili, imho není velká. Asi tak podobně velikou vidim pravděpodobnost, že Chamila byl jedinej novinář, kterej tomu dal pod vocas.
Pravděpodobnější se mi jeví problém konkrétního kusu nebo Chamilova osobní statečnost s reálným popisem stavu. Ale to se oklikou vracím k tomu, že by to Rs podělal.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod koenzym.q10 4. 2. 2018 18:50

Jasně, nemusí to být pravda, jsem spíš reagoval na Matujiho... Tomu, co Chamilla předváděl na prezentaci, se dodnes řehtá celej Renault. Ale co teda předváděl, to už nenapíše.
Ale i z ostatních videí mi přijde, že na ten 4Control jsou spíš rozpačité, než nadšené reakce. Škoda, já mám RenaultSport rád. :love:
koenzym.q10
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod garážmistr 4. 2. 2018 19:36

Ono to ještě bude mít vývoj, to se dozvíme.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Matuji 4. 2. 2018 20:02

koenzym.q10 píše:Jasně, nemusí to být pravda, jsem spíš reagoval na Matujiho... Tomu, co Chamilla předváděl na prezentaci, se dodnes řehtá celej Renault. Ale co teda předváděl, to už nenapíše.
Ale i z ostatních videí mi přijde, že na ten 4Control jsou spíš rozpačité, než nadšené reakce. Škoda, já mám RenaultSport rád. :love:


To tady nebudu psát a nebudu nikoho očerňovat. S 4Controlem chce umět jezdit a chce to trochu ten systém pochopit. Sám ho ve voze mám a tak vím o čem mluvím. To auto se zkrátka chová jinak. A když máte na předokolku obrovský výkon, o to je to složitější a chce to jiný zvyk. Jednoduché je to hned zkritizovat a hned napsat jak je to špatné, než se zamýšlet proč to tam vývojáři dali a jak to může být ku prospěchu věci. Ono to je také o tom, že před každou jízdou pro novináře je školení jak nejlépe využít daný vůz. Někteří to přijmou, pochopí a vyzkouší to a jiní jsou zatvrzelí a odmítají cokoliv nového, protože jsou tak či onak zvyklí jezdit a už usedají za volant s kritikou. Ale tak sto lidí, sto chutí. Ale to bylo spíše řečeno jen tak pro zajímavost, nikoliv pro spuštění flamewar! :-)
Matuji
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 4. 2. 2018 20:45

Tak nám ten 4Control vysvětli. Řekněme, že jsme poučená veřejnost, víme co to dělá, ale chceme ten systém pochopit.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 4. 2. 2018 20:58

Dyt 4control maji roky a vzdy si to vaichni chvalili. Ma to navic ted kde kdo a je to cajk. Neverim ze je to najednou problem.

Trochu ki to pripomina prvni generaci focusu ra co mel samosvor. A hafo novinaru to zborila bo se jim nevracel volant. Tak clovek furt cetl jak je to nebezpecne a zakerne apod. Dnes to ma kde kdo a nikdo neboura a sexi si to chvali.
anonymni

Odeslat příspěvekod Marek Zrak 4. 2. 2018 22:05

Nechtěls napsat sexy?
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2
Coupe JCW KW3
Scania R490

hoonring.cz
Marek Zrak
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků