Zavlaha travniku spotreba vody?

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod JardaB 27. 11. 2017 18:45

Moc to kropis ;-)
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod karel1szotek 29. 1. 2018 21:23

Dobrý den, aktuálně řeším doma zavlažování trávníku a zahrádky. První věc kterou bych měl vyřešit je čerpání vody ze studny, přemýšlím o nějakém z těhle čerpadel. Myslíte si že je vhodné? Nebo by snad stačilo i nějaké levnější? Další věc kterou potřebuju vyřešit je rozstřikovač, což už vůbec nemám představu jaký. Nějaké doporočuení prosím?:) Děkuji, Karel
karel1szotek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JardaB 29. 1. 2018 21:33

IMHO zbytecne predrazeny, nam uz 14 let slouží cerpadlo asi za sedmičku. Namátkou napr. https://www.maxtechnika.cz/vodarna-s-ce ... gJtZvD_BwE udela dobrou službu.
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 1. 2018 21:57

karel1szotek píše:Dobrý den, aktuálně řeším doma zavlažování trávníku a zahrádky. První věc kterou bych měl vyřešit je čerpání vody ze studny, přemýšlím o nějakém z těhle čerpadel. Myslíte si že je vhodné? Nebo by snad stačilo i nějaké levnější? Další věc kterou potřebuju vyřešit je rozstřikovač, což už vůbec nemám představu jaký. Nějaké doporočuení prosím?:) Děkuji, Karel


ahoj, toto mi ted k tomu pise kamos.. cituji

"od nich sem uz kupoval... do tydne se to rosypalo, tak jsem dal reklamovat. Po dvou mesicich marneho nahaneni mi jakoze reklamaci zamitli, jenze zpet mi neposlali ani to cepradlo a ani penize, takze ted nemam nic. Znamy ma s nimi podobnou zkusenost."


tak nevim no... ja s nimi zkusenosti nemam
anonymni

Odeslat příspěvekod pech. 30. 1. 2018 03:57

Jean ViC píše:Zlatá voda ze studny , nevím na kolik vyjde elektřina pro čerpadlo aby vytáhlo kubík vody moc ne


jenže jde taky o to aby v tej studně kubík vody byl a druhak jak se změní kvalita vody především co do zákalu, když z ní každej den vytáhneš tolik vody....
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 30. 1. 2018 06:21

Tak to nejsem odborník, já studny využíval vždy jen jak uživatel...
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 30. 1. 2018 19:19

karel1szotek píše:Dobrý den, aktuálně řeším doma zavlažování trávníku a zahrádky. První věc kterou bych měl vyřešit je čerpání vody ze studny, přemýšlím o nějakém z těhle čerpadel. Myslíte si že je vhodné? Nebo by snad stačilo i nějaké levnější? Další věc kterou potřebuju vyřešit je rozstřikovač, což už vůbec nemám představu jaký. Nějaké doporočuení prosím?:) Děkuji, Karel

Vidím, že stojíš v řadě dalších „rozstřikovačů“, kteří zde stříkaly už před Tebou. Jen vám to moc nejde.
S pozdravem MgX
MgX
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 30. 1. 2018 19:23

goes píše:
karel1szotek píše:Dobrý den, aktuálně řeším doma zavlažování trávníku a zahrádky. První věc kterou bych měl vyřešit je čerpání vody ze studny, přemýšlím o nějakém z těhle čerpadel. Myslíte si že je vhodné? Nebo by snad stačilo i nějaké levnější? Další věc kterou potřebuju vyřešit je rozstřikovač, což už vůbec nemám představu jaký. Nějaké doporočuení prosím?:) Děkuji, Karel


ahoj, toto mi ted k tomu pise kamos.. cituji

"od nich sem uz kupoval... do tydne se to rosypalo, tak jsem dal reklamovat. Po dvou mesicich marneho nahaneni mi jakoze reklamaci zamitli, jenze zpet mi neposlali ani to cepradlo a ani penize, takze ted nemam nic. Znamy ma s nimi podobnou zkusenost."


tak nevim no... ja s nimi zkusenosti nemam

:D
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 30. 1. 2018 19:31

Se s tím serete, mám na chatě 15 let toto a spokojenej.
http://www.kobras.cz/katalog/p/cerpadla ... sZEALw_wcB
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 30. 1. 2018 19:42

To ale nevytahne vodu z vetsi hloubky nez par metru.
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 30. 1. 2018 19:44

Sak zalezi k cemu to mas
anonymni

Odeslat příspěvekod polda 30. 1. 2018 20:50

Ten můj 8m dá.
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 31. 1. 2018 16:37

Můj má jen 8cm :-(
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 31. 1. 2018 16:42

Tak i delka je dulezita :-P
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků