Zelená Převozní značka od prodejce a její omezení.

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod okihari 29. 1. 2018 18:57

Dobrý den ,

poprvé jsem koupil auto (nové v salónu) byla mi dána 10- ti denní zelená značka na zadní sklo. S kupní smlouvou a pojištěním (zelená karta) jsem vyrazil domů. Prodejce mi řekl že s tím můžu jezdit kdekoli po ČR. Značky a přihlášení zajištuje prodejce. (dorazit by mělo vše ve středu) Nedalo mi to a hledal jsem po internetu a našel jsem i když občas trochu staré témata , že kromě toho abych jel s autem domů nebo na úřad mám v podstatě smolíka. Můžete mi prosím říci jak to je ? V zákoně je do místa registrace, ale čert se v tom vyznej. Děkuji za odpovědi.
okihari
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JardaB 29. 1. 2018 18:58

Nejak tak to ma byt ale každý na to sere, kdo by nechal stat novy auto na spalkach. A muzes prasit na usekovkach ;-)
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 970ka 29. 1. 2018 19:00

Tak snad jsi to dneska přihlásil ne ?
Carrera S, Tesla 3 Highland LR, AR Stelvio 2,0T, Audi Q3 Tsi, MB SL320, Honda Monkey 2023, Pana GZ 2000,Advance Acoustic A7
970ka
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 29. 1. 2018 19:08

Tak když to zajistuje prodejce, tak to bude nejaky den trvat, ne?
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod okihari 29. 1. 2018 19:12

Ano zajištuje autosalon. Mám ve smlouvě i položku jako bonus přihlášení vozidla. Jen mě zajímalo kdyby mě zastavila policie např. zítra ráno jak bych jel do práce a jak by se na mně koukali. (A někteří policisté vykonávají svou práci až moc svědomitě.) O nic mi nejde dva dny vydržím , mám na tyhle věci hodně smůlu.
okihari
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ludek_II 29. 1. 2018 19:19

Mě cajti zastavili jen proto, aby omrkli auto, pokecali a popřáli spokojené kilometry.
Ludek_II
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Neurotic 29. 1. 2018 19:37

Musíš jim říkat, že jedeš do práce a ne ze salonu? Nemusíš a dokazovat ti to fakt nebudou :D
Neurotic
Štamgast

Odeslat příspěvekod Koleckobetonucimalty 29. 1. 2018 19:41

Zrovna to jedeš příhlasit, hotovo.
Koleckobetonucimalty
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 29. 1. 2018 19:58

Jsem přesvědčen, že u dopravní policie není zaměstnán ani jeden tak velký čuák, že by buzerovali bez důvodně kohokoliv s novým vozem.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 1. 2018 20:04

Jako spravne se s tim jezdit nesmi. Jen pro duvody odvozu a registrace. Takze zda to pcr neresi je na jejich potrestani
anonymni

Odeslat příspěvekod okihari 29. 1. 2018 20:07

Neurotic píše:Musíš jim říkat, že jedeš do práce a ne ze salonu? Nemusíš a dokazovat ti to fakt nebudou :D



To nemusím to je pravda jen třeba v pět hodin ráno jak jedu do práce bych tomu ani já nevěřil. :)
okihari
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod metyn 29. 1. 2018 20:09

no a na úřadech už nejsou fronty? :D , Meta
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod Tracid 29. 1. 2018 20:14

Policista: Dobry den,pane ridici, kampak mate namireno?
Ridic: Ale zrovna jedu prihlasit novy vuz
P: Ale pane ridici, tohle je cesta na Jested!
R: Jejda dekuju za upozorneni, jsem nekde musel blbe odbocit
P: A navic je dneska nedele...
R: no vidite jak jsem blbej, ja mam celou dobu za to, ze je dneska pondeli

Jinak za poslednich 7 let jsem mel 4x nove auto, jezdil jsem normalne a nikdy me nikdo nestavel...
Tracid
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Neurotic 29. 1. 2018 20:22

:D
Neurotic
Štamgast

Odeslat příspěvekod MELLO 29. 1. 2018 20:24

okihari píše:
Neurotic píše:Musíš jim říkat, že jedeš do práce a ne ze salonu? Nemusíš a dokazovat ti to fakt nebudou :D



To nemusím to je pravda jen třeba v pět hodin ráno jak jedu do práce bych tomu ani já nevěřil. :)

Táhni ultimáči.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků