P: Ford Fiesta 1.4 TDCi, 2007, 70t km, strieborna metla

Sekce určená k prodeji automobilů, motocyklů, autopříslušenství atd.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod BigFoot007 17. 9. 2017 13:52

Dobry den,

V rodine dochadza k upgradu a tym padom auto pojde z domu.
Jedna sa o Ford Fiesta 1.4 TDCi (50kW), rok vyroby 2007, dane do prevadzky 9/2007, najazdených 70t. km (druhe auto v rodine, takze malo jazdene). 1. majitel, servisovane vo Forde Szilcar posledných par rokov (predtym vo Forde Summit na Zlatych pieskoch), kazdy rok poctivo meneny olej atd.

Vybava champion:
manualna klima,
autoradio s CD (stale original), naviac dorobeny aux vstup (od zaciatku),
predne hmlovky,
elektricky ovladane a vyhrievane spatne zrkadla,
elektricky vyhrievane celne sklo,
elektricke okna v predu,
2x airbag,
ABS,
mechanicke zabezpecenie (montovane na zaciaku od predajcu, Defend Lock tusim)
predne a zadne zasterky,
strieborna metaliza,
naviac domontovana od zaciatku laktova opierka (neoriginal, montovany s AUXom + mechanickym zabezpecenim od Ford Summitu na Zlatych pri preberani)
samostatna letna sada pneu na plechacoch (nove Matadory kupovane rok dva dozadu, minimalne jazdene), zimne su takisto na vlastnych plechacoch, zial uz stare Micheliny, dezen maju v pohode, ale su uz popraskane, takze na tuto zimu pokial s tym niekto planuje jazdit po dialnici a vo velkych rýchlostiach uz radsej nieco nove...

Auto ma komplet servisnu historiu (Szilcar + Summit), v minulosti bola prestriekavana prava strana (nejaky chuj sprejoval auta, a zial schytala to aj fiesta, predne a zadne dvere), takisto jeden tukanec na svetlach zozadu (chuj nebrzdil a venoval sa frajerke) - nic extra vizualne, ale nesiel zavriet kufor, takze sa robili nejake prace na zadku xy rokov dozadu (ospravedlnujem sa, ale nie som automechanik). Vsetko robil vzdy original servis.

Tu su par rokov stare fotky a aj recenzia tohto auta - http://moje.auto.cz/BigFoot007/ford-fiesta.html

Predpkladana cena cca 2900eur, dohoda mozna, institut finacnej politiky mi vyhodil cenu cca 3600, ale to mi pride uz trosku prilis.

S autom nie su prakticky ziadne problemy, v minulosti bola uz menena baterka (bud 1 alebo 2 razy, to si presne nepamatam), takisto odisla cast klimy co vysusuje vzduch, diel bol takisto vymeneny...
Do auta bola po vacsinu casu tankovana rakuska nafta (Hainburg a Wolfstahl) plus ked som to tankoval ja, tak vzdy isiel do toho aj VIF diesel aditiv.
Emisna a technicka do 7. 10. 2017

Auto sa predava z dovodu potreby vacsieho (tretie dieta na ceste), tu uz sa zial tretia sedacka nenarve.
Ak ma niekto zaujem, kludne piste alebo aj volajte na 0904 146 649. Auto dostupne prakticky ihned.

este stav km podla jednotlivých EK a TK:
26.10.2011 - 34 772
10.10.2013 - 46 337
7.10.2015 - 58 905
Naposledy upravil BigFoot007 dne 17. 9. 2017 14:21, celkově upraveno 3
Have you tried turning it off on on again?
BigFoot007
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mar.us 17. 9. 2017 13:56

A cena?
mar.us
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BigFoot007 17. 9. 2017 14:04

Odhadom vzhladom na stav atd, tak mi to ferove pride niekde okolo 2900 (institu financnej politiky hovori ze 3600, ale to mi pride uz nejak vela)
Have you tried turning it off on on again?
BigFoot007
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 17. 9. 2017 14:22

Asi by to chtělo před prodejem udělat tu technickou a emise, když už za chvíli končí. Jinak dobrá cena.

Btw, proč se na 7 tkm ročně kupoval diesel? Ta investice navíc se podle mě nemohla vrátit.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BigFoot007 17. 9. 2017 14:39

Totizto auto v case ked sa kupovalo, tak sa kupovalo primarne pre sestru s tym ze segra bola v tom case slobodna a bez zavazkov, cerstvo skoncena po skole, myslel som si ze s tym autom bude hodne cestovat, lenze do 2 rokov bol aj manzel aj dieta a kedze manzel mal firemne a vacsie, prevaznu cast sa jazdilo jeho...
Keby som bol vedel v 2007 ze bude dieta a rodina, tak teraz predavame Fabiu kombi v HTP...
BigFoot007
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 17. 9. 2017 14:55

Tak to jo... Holt člověk míní, život mění :-)
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kembuaa 17. 9. 2017 15:21

Ten obrázek 1.4HDI to je stejný motor? Ten platí za hodně povedený.
kembuaa
Štamgast

Odeslat příspěvekod BigFoot007 17. 9. 2017 15:29

Presne tak, je to vlastne 1.4HDi (motor je v TP zapisany ze je vyrobeny vo FR ak si dobre pamatam). Je to celkovo jeden z najmenej poruchovych dieselov, nema to ani len len turbo s variabilnou geometriou lopatiek (len uplne najjednoduchsie turbo s pevnymi lopatkami), navyse toto je este rocnik bez DPF
BigFoot007
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 17. 9. 2017 17:37

Jj ten motor je drzak.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků