golf vs insignia vs octavia vs bmw 3 gt

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod blackwhit 2. 9. 2017 20:11

goes píše:Mame jeden velky kufr a kocar. S tim jedene klidne na tyden ve trech. Kufr dam na sklopenou sedacku a kocar a drobnosti dozadu. Neverim ze ten kombik na tom bude nejak hure. Proste to jde. Mas to tak na pul roku.

Nicmene pokud jste stehivaci rodina my jsme asi opacny extrem. Ted sem byl tyden pryc a mel 7x fusky a trencle. 4 tricka. Mikinu. Rifle a kratasy. Vice neni treba na beznou dovcu. Nicmene pokud vozite hodne zapomen na liftback a ber kombi

-- 2. 9. 2017 20:39 --

Do lidtu budes davat kocar vedle sebe a zabere ti kufr


já právě nechci dávat věci dovnitř, jezdíme dost a příjde mi to nebezpečný, kor, když tam bude mimino...

-- 2. 9. 2017 21:12 --

MirecBA píše:
blackwhit píše:trojka ma 460l, z toho 60l pod podlahou, něco v bočních kapsách... čistej prostor zbejvá tak 380-400l... zkoušeli jsme to... kočárek tam nejde dát "narychlo", tzn. oddělit korbu a podvozek a jen hodit do auta... trvá to, že se najde správná poloha, no a pak je to tak na jednu tesco tašku! :-)


aky to mas kocar ? mozno to chcelo kupit iny kocar a nemal by si problem s autom. cistych 400l neni moc, ale zase ani malo, ci ?


kocar je malej a skladnej - bugaboo chameleon - nebo jak se to pise
Marantz PM7000N -> Bowers & Wilkins 606 Anniversary Edition

iPhone -> Apple Airpods Pro 2022
blackwhit
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Colin85 2. 9. 2017 21:16

A co Mondeo Liftback? Roční vozy se daji sehnat za zajímavý peníze a kolikrát i se zárukou 5let/120000km
Colin85
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Arnie J 2. 9. 2017 21:31

goes píše:Yeti ma snad 320 s rezervou a nevim co tam hledas. Shodim korbu slozim podvozek hup a hup a je to tam ale chapu neni to komfortni

-- 2. 9. 2017 20:35 --

Zase velky kocarek potrebujes 6-8 mesicu pak uz mas golface

tvl tady děláš chytrýho s yetim bez kufru ... na co jsi potom kupoval s-maxe?
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomanr 2. 9. 2017 21:37

To som sa pýtal viackrát a nič. Ale tipoval by som to na pani goesovu.
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 2. 9. 2017 21:46

blackwhit píše:
orgasmic píše:Leon ST.
Já vybíral Ochcáfku liftback a teď lituju, že jsem nevzal kombi.
Kufr stačí, ale není to zrovna občas pohodlné.

ad Leon - ten uz jsme projizdeli, kdyz jsme pred 2 lety vybírali hatchback... skoro se mi líbí nejvíc z koncernu, ale ten interiér mi přišel ještě o stupeň pod Skodou... a přeci jen většinu času sedím vevnitř a chci, aby se mi tam líbilo...

Ještě můžeš mrknout na Mazdu 3 sedan.


Mazda - kdyby byla liftback... sedan má malej průchod...

Proč liftback nepohodlný? Přijde mi, že to na obsluhu je stejný...


No taky jsem si toto říkal. Jebneš tam kočárek a už ti tam moc místa na ostatní věci nezbyde.
Kombi je kombi.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 2. 9. 2017 22:12

tak...bez debaty.

U nás už se pomalu s kočárkem budeme loučit, tak začne výběr nového auta do nějakých dvou let...
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Katikakus 2. 9. 2017 22:14

Yetiho pro rodinu, ktera potrebuje prevazet kocarek muze poradit jenom naprosty deb*il. Jinak za me Insignia.
Katikakus
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vagi 3. 9. 2017 08:42

Lukas063 píše:U nás už se pomalu s kočárkem budeme loučit, tak začne výběr nového auta do nějakých dvou let...

Jsem zvědav, co vybereš :)
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod K86 3. 9. 2017 09:20

Tak to teda hodne stesti, jestli enchcete kombi protoze seee neeeliiibiii....

sam jsem pred par mesici kupoval auto pro stejne zamereni a skoncil jsem u Mondea Kombi, protoze Smax by mi doma neprosel :)
Obavam se, ze ani to mondeo nebude stacit, mame 6-ti tydenni mimino, ted se chystame na 4 dny pryc a velmi se obavam o prepravni kaapcity auta.

Takze tak...
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 3. 9. 2017 09:23

Máš rakev? Kolega má supa kombi, ale vozí psa, takže má navíc rakev a pohoda. Ji ak jsou v rodině 4.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D1.8T 3. 9. 2017 09:30

Ne všichni stěhují půl domácnosti, my se s dvěma dětma do Octy lifta s jedním kočárkem poskládáme. Takže jako u spousty jiných věcí, je to individuální.
1.0eb 5,6l/100km
D1.8T
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Colin85 3. 9. 2017 09:36

K86 píše:Tak to teda hodne stesti, jestli enchcete kombi protoze seee neeeliiibiii....

sam jsem pred par mesici kupoval auto pro stejne zamereni a skoncil jsem u Mondea Kombi, protoze Smax by mi doma neprosel :)
Obavam se, ze ani to mondeo nebude stacit, mame 6-ti tydenni mimino, ted se chystame na 4 dny pryc a velmi se obavam o prepravni kaapcity auta.

Takze tak...



Ale prosím tě, do mýho Monďase liftbacku jsem se vešel s celou svoji rodinkou na týden dovolený na Slovensku v pohodě. A to máme 2 holky (1 a 4 roky), takže klasický kočárek s sebou (máme teda Joolz Day Earth) a moje manželka toho zabalí spíš víc než míň :)
Naposledy upravil Colin85 dne 3. 9. 2017 09:57, celkově upraveno 1
Colin85
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod blackwhit 3. 9. 2017 09:45

nemate nekdo s insignii zkusenost? (s 1.5 turbo automat idealne)? jde mi hlavne o tu spotrebu...
Marantz PM7000N -> Bowers & Wilkins 606 Anniversary Edition

iPhone -> Apple Airpods Pro 2022
blackwhit
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod K86 3. 9. 2017 09:45

robbert píše:Máš rakev? Kolega má supa kombi, ale vozí psa, takže má navíc rakev a pohoda. Ji ak jsou v rodině 4.


rakev nemam, nejak se poskladame

-- 3. 9. 2017 10:46 --

blackwhit píše:nemate nekdo s insignii zkusenost? (s 1.5 turbo automat idealne)? jde mi hlavne o tu spotrebu...



nove auto, s tim bude jeste dost malo zkusenosti :hm
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 3. 9. 2017 09:52

D1.8T píše:Ne všichni stěhují půl domácnosti, my se s dvěma dětma do Octy lifta s jedním kočárkem poskládáme. Takže jako u spousty jiných věcí, je to individuální.

Nezkušený borec, no :) Jak jsem byl na kachli, tak jsem ženu sbalil s děckama (2 roky + 3 měsíce) do Mazdy a to tak, že se všechno vešlo do kufru pod plato. Kočár s korbičkou, golfky, velká sportovní taška, jídelní box, vagón plinek a nějaké igelitky, boty a tak. Nemít psa, tak tu krabici vůbec nepotřebujem, ale to už jsem psal mnohokrát.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků