Ford S-Max - legendarni krutovuz je zde - aneb Kodiak bijec

Dodge, Ford, Chrysler, Pontiac...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 1. 9. 2017 18:35

_maty_ píše:Tomanr: Moje rec!!
Arnie: az na barvu mas pracdu!!


Simte bys vybral taky jen to nechces priznat :) navic bys pak mohl fandit focusu rs a ne trapnemu type aru :)
anonymni

Odeslat příspěvekod miromen4 1. 9. 2017 18:38

Tvl kodiaq je trochu koukatelnějši česky song young.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 1. 9. 2017 18:39

Ale ja nejsem hondar nebo se za nej nepovazuju, to jen ty to ze me delas..

Focus bych bral hned, i manza uznala, ze z toho co jsme projeli se ji nejvic libilo titanko a 1.5eb jen ja si nohy uz nezkratim a ten ford je na nas malej...

A stejne jako ford beru i treba octu ctyrocko, golf, leon.. tyhle vsechny si klidne umim predstavit v garazi..

Honda byla jen nejlevnejsi alternativa k vyse uvedenym tak vyhrala.. pokud by byla za tech 455 co mi ji davali v brne, nejspis urcite bych se ji nakonec vyhnul..
Anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 1. 9. 2017 18:44

Jinak brnenskou znacku mam proto ze uz lze prihlasit auto kdekoli jinak bydlim furt na celadne

-- 1. 9. 2017 19:46 --

Maty ja to beru jen si delam ***** :) mi se smax vzdy libil tudiz pri hledani damily kary a mem odporu ke kombikum a pozadavkum na 4kolku sbylo jasno. Ja su hepy
anonymni

Odeslat příspěvekod miromen4 1. 9. 2017 18:50

Mě okna dělal taky ford, spolupracuji s firmou viz odkaz. Ja si nechal 20 a je to co se zatmaveni tyče snad na chlup stejne jako origo ford.

http://www.wrapstyle.cz/tonovani-skel/
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomanr 1. 9. 2017 18:51

a to je hlavne. Ci Smax objektivne lepsi od Kodiaqu je vec druha.
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 1. 9. 2017 18:52

miromen: jj to jsou oni

-- 1. 9. 2017 19:54 --

tomanr píše:a to je hlavne. Ci Smax objektivne lepsi od Kodiaqu je vec druha.


objektivne samozrejme :) hele tezko rict lepsi/horsi... kodiak ma vyhodu lepsich kombinaci pohonu, motoru a prevodovek, proste je to SUV a tam ta 4kolka je tak nejak automaticka, Smax to nema tak dobre. Jinak pak uz je to proste o tom, co ma kdo rad. Kdyz pominu design, ktery je proste objektivne u Smaxe lepsi, tak ma vice prostoru, vybavy jsou +- nastejno, vypada lip, jezdi lip, nedrnca ani bez adaptivniho podvozku, je krasnejsi, kdyz chytnu kliku, tak to nevrze, je peknejsi atd... tudiz kazdy si to musi prebrat sam. Jo a je tissi i v dizlu :)
anonymni

Odeslat příspěvekod miromen4 1. 9. 2017 18:54

Jenže ja "musel" bo auto už mělo přidělene čislo karoserie, takže origo už se nedalo zadat.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 1. 9. 2017 18:56

no a ja si to neuvedomil pri objednavce, mel sem za to, ze to tam je automaticky, ale tak detail, folie jsou cajk
anonymni

Odeslat příspěvekod tomanr 1. 9. 2017 18:59

goes píše:miromen: jj to jsou oni

-- 1. 9. 2017 19:54 --

tomanr píše:a to je hlavne. Ci Smax objektivne lepsi od Kodiaqu je vec druha.


objektivne samozrejme :) hele tezko rict lepsi/horsi... kodiak ma vyhodu lepsich kombinaci pohonu, motoru a prevodovek, proste je to SUV a tam ta 4kolka je tak nejak automaticka, Smax to nema tak dobre. Jinak pak uz je to proste o tom, co ma kdo rad. Kdyz pominu design, ktery je proste objektivne u Smaxe lepsi, tak ma vice prostoru, vybavy jsou +- nastejno, vypada lip, jezdi lip, nedrnca ani bez adaptivniho podvozku, je krasnejsi, kdyz chytnu kliku, tak to nevrze, je peknejsi atd... tudiz kazdy si to musi prebrat sam. Jo a je tissi i v dizlu :)


Ked si odmyslim dizajn, kt. je idividualny tak by som bral Kodiaqa len kvoli benzinu, dynamike a interieru. Podvozok u 4x4 bude ok (aspon ho vsade chvalia) a nejake vrzgajuce klucky atd, su len detske nemoci prvej verzie.
Naposledy upravil tomanr dne 1. 9. 2017 19:00, celkově upraveno 1
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 1. 9. 2017 18:59

hele zaparkujem ty auta vedle sebe a uvidíme, které vzbudí větší ohlas :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 1. 9. 2017 19:01

hele kdyz vyseres ***** na svobodaku a das na nej logo Skody, nema nikdo sanci vyhrat :) sak dame sraz a nafotime a dame lidem vybrat :)))) pokud prohraju, bude to zkorumpovane :)
anonymni

Odeslat příspěvekod Anonymni 1. 9. 2017 19:02

Arnost: A mezi ne civic? :kuk:
Anonymni

Odeslat příspěvekod miromen4 1. 9. 2017 19:02

Ja viděl auto co mělo od nich folie vic než 7r a pořad to vypadalo teměř jak nove a s oblepenim kolem vyhřivani si umi pěkně vyhrat. Pokud tam dělaji pořad ti sami tak bys to mohl mit cajk. Jen cenově jsou vyš než je běžne.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomanr 1. 9. 2017 19:02

to by potom nemali sancu.
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků