Detailing - koutek lesticu - rady, tipy.

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod tombas 1. 4. 2017 09:14

Podle testů a zkušeností z detailing fóra třeba HydrO2 vydrží 3 měsíce a navíc teď je nová receptura, která má vydržet až půl roku.
Ale je mi jasné, že důkladně nanesená vrstva tvrdého vosku má mnohem delší životnost.
tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 1. 4. 2017 10:11

hmmm...tohle asi není nic pro mě :nenapadne :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dismissing 1. 4. 2017 10:32

tombas píše:Podle testů a zkušeností z detailing fóra třeba HydrO2 vydrží 3 měsíce a navíc teď je nová receptura, která má vydržet až půl roku.
Ale je mi jasné, že důkladně nanesená vrstva tvrdého vosku má mnohem delší životnost.

Moje zkušenosti říkají něco jiného. Ano, na střeše to vydrží měsíc až tři měsíce, podle režimu používání automobilu, ale na zadních dveřích to nevydrží ani týden a necelý tisíc kilometrů, stačí chytit větší dešť a je to smyté raz dva. I přesto to byla jediná věc, kterou jsem se donutil chvíli používat.
dismissing
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Anonymni 1. 4. 2017 12:38

Safra tady u nas dnes fouka, to je jak naschval...
Anonymni

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 1. 4. 2017 14:20

To asi všude. Jsem chtěl vypucovat vnitřek, vyluxovat, ošetřit kůži (jsem si koupil v MB pěnu, tak jsem zvědavej :D ) a ***** jsem se zatim na to, páč bych měl všechen bordel nafoukanej v autě. Uvidíme zejtra, snad bude líp :)

Jediný, co jsem uděla a sice, otevřel druhou Plzeň a za chvíli půjde maso na gril :D
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 1. 4. 2017 14:42

Hm fakt neskutecnej pech.

Clovek se pomalu cely tyden tesi, ze da auto do pucu a pak zacne foukat, jeste muze zacit chcat a bude dilo dokonano :D
Anonymni

Odeslat příspěvekod MELLO 1. 4. 2017 14:48

:D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 1. 4. 2017 14:51

ale na wapce to opláchnout pujde
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 1. 4. 2017 14:52

Wapka na pohodu ale co ten rozprasovac? To bude na nic.. nesmi foukat dle meho jinak to pude vsechno pryc a ne na karoserii..
Anonymni

Odeslat příspěvekod MELLO 1. 4. 2017 15:34

Pude to kam? No pude to do hoven. :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 1. 4. 2017 16:12

No budeš to muset stihnout našudlit taky na wapce :)
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombas 1. 4. 2017 16:21

Vítr je tragédie, to je všechna vodička v čudu, ještě než dopadne na lak, to je prostě jen plýtvání a nemá smysl to dělat.
tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod epo_ 1. 4. 2017 18:02

pridam aj ja nieco co som robil znamemu, stara e39, striekana niekde v garazi pred par rokmi a umyvana hadam drotenou kefou :roll:
mobilovky...

edit: auto je klasika cosmoschwartz met.
Přílohy
_20160716_210153.jpg
epo_
Nováček

Odeslat příspěvekod Anonymni 1. 4. 2017 18:06

Jsem byl na wapce na herspicke omv, maj tam i zmekcenou vodu.. jinak umyti jen sampon, a voda, zadny efekt.. to musi fakt mechanicky dolu, jen tryskou je to uplne neefektivni. Zitra na to nabehnu s chemii a hadrem tady pred bytovkou, cestou do brna jsem par fotek spinaveho auta udelal..
Anonymni

Odeslat příspěvekod tombas 1. 4. 2017 18:31

epo_ píše:pridam aj ja nieco co som robil znamemu, stara e39, striekana niekde v garazi pred par rokmi a umyvana hadam drotenou kefou :roll:
mobilovky...

edit: auto je klasika cosmoschwartz met.

Jo, pěkné. Jinak to jako cosmosschwartz vůbec nevypadá, i když chápu, že se v tom odráží bílý interiér.
tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron