Plachta na auto

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod gewehr 9. 3. 2017 17:38

Zdravim miestnych znalcov, odborníkov a mella
Máte skúsenosti s používaním plachty na auto? Keďže som sa od garáže odsťahoval 20km ďaleko riešim oser s tým že každé ráno hlavne jesen-zima-jar musím čistiť sklo, prípadne skriabat namrazu...

Uvažujem nad niečím takymto http://www.autozulu.sk/autoplachty/prot ... XL?lang=sk je to praktické? Nedoskriabe to pri sundavani auto?
gewehr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 9. 3. 2017 18:09

Sundas ji z auta a kam ji potom zasranou, mokrou das?
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomi852 9. 3. 2017 18:42

ja davam plachtu na auto iba ked je v garazi cez zimu aby nebolo zaprasene (kabrio), vonku by som plachtu na auto nikdy v zivote nedal, lebo ako sa plachta vplyvom vetra hybe znici cely lak skrabancami pri dlhodobom pouzivani
Tomi852
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod milanekjablonecak 9. 3. 2017 18:45

Plachtu proti kroupám používám už asi 4 roky, pokud se blíží bouřka a jsem na řekněme chalupě, tam je menší garář a nevejdu se s autem dovnitř, normálně to fláknu za minutu na auto a pak to buď oschne nebo to nechám uschnout na zahradě, sbalím a čus. Na zimu to vhodný určitě není, kroupy mám vyzkoušený a funguje, mám tu největší asi za 1600 Kč. Auto mi to nikdy nepošrábalo a to se s tím neseru, jen to musíš dát správně.

-- 9. 3. 2017 18:48 --

Jo a vítr s tím vůbec nic nedělá díky úchycení vepředu a vzadu, no problem, jo a neprodávám to.
milanekjablonecak
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod 54321 9. 3. 2017 21:43

Kroupy snad musi vydrzet lak u kvalitniho auta sam o sobe? Staci s autem stat a nejet.
54321
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pierr3 9. 3. 2017 21:47

Plachta se hodí v parkovací zóně.
Pierr3
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 10. 3. 2017 17:52

54321 píše:Kroupy snad musi vydrzet lak u kvalitniho auta sam o sobe? Staci s autem stat a nejet.

Nevěř tomu :pozor
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 54321 10. 3. 2017 17:55

Felicia zatim vsechna krupobiti prezila bez uhony. Samozrejme nejaky francouzsky kram nebo hnujdej apod. to nemusi rozchodit.
54321
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hustoles 10. 3. 2017 18:06

Nezapomínej, že Filcka je ještě poctivá kovářská práce. Hlavně ale záleží na velikosti krup.
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod motorol 10. 3. 2017 18:33

Videl sem nekolik felicii s dirama po kroupach- kapota, strecha, tusim,ze i celni sklo rozbity... Ja mel nastesti auto uz tejden v garazi. Z toho co bylo na ulici neprezilo bez uhony nic - tusim leto 2010...
motorol
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 10. 3. 2017 18:41

Pierr3 píše:Plachta se hodí v parkovací zóně.

Tak.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 11. 3. 2017 11:18

Plachta cajk, když není po ruce garáž...hlavně aby byla spíš větší něž menší a dole s kovovejma okama (protáhnutí provázku nebo zatížení něčím těžším)
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 1. 8. 2019 18:10

Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 1. 8. 2019 18:56

Měl jsem ji na alfě a vítr s tím tak casnoval, že to nechalo stopy na laku. Never more.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 1. 8. 2019 19:03

A jak jsi ji měl upevněnou?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků