HLEDÁM PRÁCI - NEHLEDÁTE KOLEGU ? NABÍDKA PRÁCE

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod eLzyx 22. 2. 2017 21:44

Lukas063 píše:pročetl jsem to a asi bych hledal taky něco ve smyslu C, co bude fakt zajímavé,.

je otázka jestli se současnými znalostmi a požadavkem na lokalitu práce mám na víc ...
eLzyx
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 22. 2. 2017 21:47

eLzyx píše:
JardaB píše:Na to nase civilizace dojede, ze si lidi mysli, ze nejdriv penize a pak rodina. To je proti prirode. Zit se da i skromne.

já se skromností relativně nemám problém, ale už pár vztahů ztroskotalo na tom, že jsem socka a tím pádem i kolenovrt. A to fakt nehodlám opakovat ve chvíli kdy bude moje jméno v rodném listě nějakého prcka ...

Pak jedině dobře že to nedopadlo, pokud to byla nějaká zlatokopka.
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eLzyx 22. 2. 2017 21:55

zlatokopky ani ne, ale když jí prostě nevytáhneš na dovolenou, nežiješ moc společenský život, tak si najde blba, co jí sice řeže od rána do večera, ale tohle jí poskytne.
A já fakt nemám na to, abychom každý víkend chodili někam za zábavou, nemám na to abych vytáhl 1500Kč pro každého na nějaký přiblblý koncert, nemám na to, abych jí každé narozeniny dával nového Ajfouna, nebo abych si pořídil třeba hadry a vybavení na lyže a mohli jsme na hory ... řeším bydlení, žrádlo, aby byly v pořádku auta a něco málo zůstalo na větší investice.
Tím nechci říci, že jsem musel "investovat" do vztahu jen já, ale tím jak ony nemusely spousty věcí řešit, tak jim prostě zbývalo dost peněz, které utrácely a očekávaly, že budu dělat to samé.
eLzyx
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 22. 2. 2017 21:58

Moje řeč
A kdo že to tady vlastně říkal že posílá část výplaty ženě na společnej účet o kterým ona neví že existuje? :D
anonym

Odeslat příspěvekod one-z 22. 2. 2017 22:18

eLzyx píše:řeším bydlení, žrádlo, aby byly v pořádku auta a něco málo zůstalo na větší investice.

Koukám pravej fanda do aut :-))
one-z
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 22. 2. 2017 22:27

mlaskac píše:casto si ale lidi neuvedomuji ze jedine co stiji mezi nimi a vyssim platem jsou oni sami a jejich pristup.


Podle mě to neni úplně pravda a moje zkušenosti to zatím jen potvrzují.
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 22. 2. 2017 22:39

Ty jsi právě ukázkovej příklad toho, že nechceš pro změnu nic dělat.. Chyby vidíš u všech ostatních a neuděláš nic, aby se tvoje situace změnila.

Teda nestojim o žádnej flame a zběsilou hádku, kde mě pourážíš do pátýho kolena a vytahneš věci mimo fórum. (ikdyž vim, že tu to riziko je) Tenhle příspěvek nemyslim nijak urážlivě. Vycházim jen z toho, co tu čtu.
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 22. 2. 2017 22:43

Já bych to viděl tak že to místo spelea asi baví, jinak by byl jinde. No jestli hraje v práci třeba tanky tak se mu nedivím :D
anonym

Odeslat příspěvekod speleo 22. 2. 2017 22:44

Já vycházím z toho, že o mě, mých minulých zaměstnáních a pozicích atd. víš naprostý kulový a jen máš potřebu se do někoho navážet. Což je pochopitelně ve finále tvoje ostuda, ne moje.

A buď rád, že já tě neposuzuju podle příspěvků na fóru, páč by to vycházelo, že jsi impotentní alkoholik.
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 22. 2. 2017 22:45

Třeba ho baví a kritizuje jí tady jen pro naše pobavení, to je možný.
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 22. 2. 2017 22:49

To dík teda, jednou mi říkaj že jsem sodovka guy, teď alkoholik :-(
anonym

Odeslat příspěvekod eLzyx 22. 2. 2017 22:49

one-z píše:
eLzyx píše:řeším bydlení, žrádlo, aby byly v pořádku auta a něco málo zůstalo na větší investice.

Koukám pravej fanda do aut :-))

tak ve chvíli, kdy nás ta auta vozí za výdělkem, tak těžko je neřešit. Nějaký servis to potřebuje. A raději to pořeším sám, dokud je to řešení levné, než to nechat na babě s tím, že se pak bude měnit půl auta.
eLzyx
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 22. 2. 2017 22:52

speleo píše:Já vycházím z toho, že o mě, mých minulých zaměstnáních a pozicích atd. víš naprostý kulový a jen máš potřebu se do někoho navážet. Což je pochopitelně ve finále tvoje ostuda, ne moje.

A buď rád, že já tě neposuzuju podle příspěvků na fóru, páč by to vycházelo, že jsi impotentní alkoholik.

Tak jestli tu lžeš pro zábavu ostatních, tak vim kulový, to je fakt. Ale bleješ tu tady toho spoustu, obrázek se z toho udělat dá.

Možná by bylo lepší, abys použil věci, co tu jsou vidět, než jako posledně věci, který si zjistil na srazu (škola) a který sis vymyslel. Bylo by to míň křivácký.

A nepsal sem to kvůli rejpání. I sem na to hned upopzornil. Což jak vidim bylo zbytečný.
Muj příspěvěk byl jen věcný poukázání na to, že nesouhlasim s tim, co píšeš. Kritizuješ tu svojí práci i příjmy. Zároveň seš tu v pracovní době furt a ptáš se na každou banalitu, co by na tvý pozici znal i čerstvej absolvent. Prostě mi přijdeš jako ukázka toho, že máš málo proto, že je chyba v tobě.
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 22. 2. 2017 23:03

STarej jsi na to dost, abys pochopil, že ne všechno na internetu je zákonitě pravda a v anonymním diskuzním fóru zvlášť. Člověk s vrozenou inteligencí to umí bez větších komplikací rozlišit, někomu to holt trvá, ty seš zkrátka ten druhej případ, tak co už. Tvoje vizitka, bohužel trochu nelichotivá.
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kejki3 22. 2. 2017 23:12

A proto reaguješ tak nepřiměřeně. Jasně.
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Štamgast
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků