mbank - zkušenosti

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MV_cz 3. 1. 2017 10:54

Moucha píše:v průměru jednou za dva měsíce to ohlásí, jinak těch výpadků mají 5x tolik, ale už mi to nevadí, jako hlavní účet používám FIO kvuli rychlosti, Equa je jen odkladiště

jj psal jsem, že jich máš víc, já ne :D asi tam tolik nelezu
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 3. 1. 2017 10:58

Já musím pracovat a ne tady číst podmínky účtů to jsem si zas vybral vhodnou dobu kdy to mám řešit :D Si teda prostuduju tu ekvu a unicredit, před rokem jsem ho rušil když jsem tam měl nějakých 120Kč asi půl roku bez hnutí (nějaký zanedbatelný halíře tam možná přibývaly protože úrok)
anonym

Odeslat příspěvekod anonym 3. 1. 2017 10:59

A otázka - umí nějaká ta banka která tady padla platbu pomocí NFC v mobilu bez přítomnosti speciální SIM?
anonym

Odeslat příspěvekod Anonymni 3. 1. 2017 11:04

Patriku, je nejaka banka kde nemas zrizen ucet? A kolik jich prosimte mas? To uz musis mit i v excelu presny pokyny co za mesic udelat abys neplatil poplatky ne?
Anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 3. 1. 2017 11:10

já myslím, že stačí nějaké trvalé příkazy
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 3. 1. 2017 11:25

GrandeurV6: Co vím, tak 100% KB
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peter23p 3. 1. 2017 12:27

ještě to umí ČSOB a Era a jejich aplikace NaNákupy
peter23p
Nováček

Odeslat příspěvekod Anonymni 3. 1. 2017 13:27

_maty_ píše:Patriku, je nejaka banka kde nemas zrizen ucet? A kolik jich prosimte mas? To uz musis mit i v excelu presny pokyny co za mesic udelat abys neplatil poplatky ne?

ještě si nedopočítal?
Anonymni

Odeslat příspěvekod MV_cz 3. 1. 2017 15:31

Koukám, že mam v equabank v IB teď na výběr možnost založit spořicí účet HIT. Mám jen klasický spořák, tehdy při zakládání účtu nic jiného neexistovalo. Proč existují dva druhy spořicích účtů, které se vlastně liší jenom úročením do částky 200k Kč (a mezi 2 až 3 mega)? Je tam ještě nějaký jiný zádrhel? Předpokládám, že stávající spořák asi nejde překlopit na HIT, ale musím si otevřít další, že? Převod ze spořáku na spořák HIT je pak zpoplatněný, takže lepší přelít peníze:
spořicí účet -> běžný účet -> spořicí účet HIT?

PS: je možnost tam vložit "Promo kód" takže jestli to někomu (i mně) něco přinese, tak pošlete PM, zkusim to tam naklepat :-)
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 3. 1. 2017 15:34

Slováku cos to jednou žvanil o mBank a NFC?
anonym

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 3. 1. 2017 15:49

_maty_ píše:Patriku, je nejaka banka kde nemas zrizen ucet? A kolik jich prosimte mas? To uz musis mit i v excelu presny pokyny co za mesic udelat abys neplatil poplatky ne?

Aktuálně využívám služeb 14 bank. Ne ve všech ale mám účty (někde třeba jen kreditní kartu) a naopak v některých mám více než jeden účet (více běžných, běžný + spořící, atd). K tomu družstevní záložnu, nebankovní společnost, devizovky, mikroplatební systémy a podobně.

Ale u mne nejde ani tolik o stav, jako spíše tok, neustále něco zakládám, ruším, atd, abych využíval výhody a minimalizoval náklady (i ty časové). A složité to není, začátkem měsíce splním podmínky a pak mám pokoj.
PatrikChrz
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 3. 1. 2017 16:06

By mě jeblo.
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 3. 1. 2017 17:51

Ok tak to ja s 5 ucty jsem jeste cajk :D
Anonymni

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 4. 1. 2017 07:11

Tip na slevu při platbě kartou VISA: https://www.visa.cz/zlata-zona/akce/povanocnibonus/
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 4. 1. 2017 12:31

MV_cz píše:Koukám, že mam v equabank v IB teď na výběr možnost založit spořicí účet HIT. Mám jen klasický spořák, tehdy při zakládání účtu nic jiného neexistovalo. Proč existují dva druhy spořicích účtů, které se vlastně liší jenom úročením do částky 200k Kč (a mezi 2 až 3 mega)? Je tam ještě nějaký jiný zádrhel? Předpokládám, že stávající spořák asi nejde překlopit na HIT, ale musím si otevřít další, že? Převod ze spořáku na spořák HIT je pak zpoplatněný, takže lepší přelít peníze:
spořicí účet -> běžný účet -> spořicí účet HIT?

PS: je možnost tam vložit "Promo kód" takže jestli to někomu (i mně) něco přinese, tak pošlete PM, zkusim to tam naklepat :-)

Tak jsem v IB zkusil naklikat nový spořicí účet HIT, potvrdil klasicky SMSkou a za 28 minut mi přišel mail, že účet byl zřízen. Žádný papírování. Převedl jsem prachy ze spořicího na běžný a pak na HIT a to taky proběhlo vlastně okamžitě, takže spokojenost. Mně ta equa prostě funguje 8-) 8-D
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků