Nehoda - měl jsem volat PACHy?

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 17. 12. 2016 18:15

Zase všichni nestrašte. Třeba to dopadne. A aspoň si autor threadu už koupí auto konečně.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek_Km 17. 12. 2016 18:32

:lol: Kurňa nemell :lol: Já jsem s tím autem maximálně spokojený, co se výbavy, výkonu a spotřeby týká a i té spolehlivosti. Docela pešek no.
Ale jo, beru, že jsem měl postupovat jinak, aspoň pro klid. Teď už můžu spoléhat, že to nějak rozumně dopadne. A když už, tak že se aspoň nikomu nic nestalo. Jenom že jsem se trochu jebl hlavou do sloupku. Snad to nebude mít následky :D
Naposledy upravil Marek_Km dne 17. 12. 2016 18:36, celkově upraveno 1
Marek_Km
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 17. 12. 2016 18:34

Tak zase nikomu se nic nestalo... To je první pozitivum
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mfilip 17. 12. 2016 18:56

Priste, jak se ti stane nehoda, tak se okamzite pripoj na garage a my ti tu hned poradime, co mas delat.

Proste i kdyby mne meli policajti zjebat za to, ze skoda nepresahla nebo nebylo zraneni, vzdy bych je volal. Okamzite taky kontaktovat svou pojistovnu a ta ti rekne co mas delat.

U moji posledni nehody asi pred 8 lety jsem okamzite hlasil sve pojistovne a jeste jsem ridicku donutil domluvou zavolat svou a nahlasit ji. Samozrejma je taky dokumentace nehody, fotky, nacrtek, svedci. Pokud neco takoveho mas, velmi ti to usnadni pozici v pripade, kdy se vinik neprizna, nenahlasi.
P: O1 1.8T SLX 1999 (5,81l/100 km)
K: OII 2.0 RS TFSI 2008 (5,80l/100 km)
K: Insignia 2.0 CDTi 103kW Ecoflex 2015 (4,55l/100 km)
goes: tak jo, zde jsi vyhral
mfilip
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pierr3 17. 12. 2016 18:59

MELLO píše:Zase všichni nestrašte. Třeba to dopadne. A aspoň si autor threadu už koupí auto konečně.


+1000 :mrgreen:
Pierr3
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 17. 12. 2016 19:01

tak já jsem měl asi 5 takovýhle menších bouraček ... nikdy se policie nevolala, a vždycky to dopadlo dobře ... i když je pravda, že jedna bába měla sklony se potom cukat a dát to na spoluvinu, ale stačilo na pojišťovnu poslat fotky, ze kterých bylo jasný, jak mě nabrala, a bylo po diskuzi
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek_Km 17. 12. 2016 19:07

mfilip píše:Priste, jak se ti stane nehoda, tak se okamzite pripoj na garage a my ti tu hned poradime, co mas delat.

To je fakt. Přilepím si cedulku s takovým textem na palubovku, aby mně to hned trklo. :D

-- 17. 12. 2016 20:09 --

Pierr3 píše:
MELLO píše:Zase všichni nestrašte. Třeba to dopadne. A aspoň si autor threadu už koupí auto konečně.


+1000 :mrgreen:

:D Do háje, co se vám na mém autě nelíbí? Teda kromě toho crashtuningu? :D
Marek_Km
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vagi 17. 12. 2016 19:34

Všechno? :D
3.0 V6
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod Marek_Km 17. 12. 2016 20:43

:hm
Marek_Km
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 17. 12. 2016 20:51

To neřeš, to nemá cenu...
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 17. 12. 2016 21:33

Kámoš nedávno lehce boural s Galaxy a odneslo to přední světlo a nárazník a nějaké drobnosti.
On by to opravil za cca 15tis, ale dle pojišťovny totálka s cenou opravy 90tis (hodnota auta).
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 17. 12. 2016 21:44

Ono mi obecně přijde, že si pojišťovny koledují o to, aby jim zákon ty jejich ekonomické totálky zásadně omezil. Je to pohodlnější touhle cestou řešit, tak se na to snaží hodit kde co.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 17. 12. 2016 22:19

Třeba já teď mám zkušenost úplně v pohodě, byl jsem poškozený a mám od Kooperativy připojištění že zamne vše vyřídí, nahlasil jsem jim to a já jen do servisu volal aby mi auto vzali a půjčili náhradní... Ještě tedy chtěl nějaké doklady ofotit ale tak to je klasika... Je to čerstvá zkušenost nestihl jsem se rozepsat detailně, ale mám to v plánu od klávesnice
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 17. 12. 2016 22:21

Ono hlavně nějaké sepsání nehody nic neznamená.
Viník si to může rozmyslet a věc rozporovat a pak se to potáhne až k soudu.
Mezitím poškozený, jestli chce jezdit, tak musí opravu zacvakat ze svého (nebo z havarijky) a pak škodu vymáhat.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 17. 12. 2016 22:24

Joo PČR jsem volal, ale oser stim že jsem to netušil...
Jsem volal na 112 a je to škoda tam volat. Kdyby na mě útočil někdo nožem nemá cenu
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků