Nová Sportage

Chevrolet, Hyundai, Kia

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

1-5
1 13 %  28%  [ 13 ]
2 8 %  17%  [ 8 ]
3 12 %  26%  [ 12 ]
4 6 %  13%  [ 6 ]
5 7 %  15%  [ 7 ]
Celkem hlasů : 46

Odeslat příspěvekod Anonymni 13. 9. 2016 12:53

kočárek už jen vyjímečně

-- 13. 9. 2016 13:55 --

teď jsem si uvědomil, že toto je vlákno o staré sportage, a my tu řešíme tuhle.


Obrázek
Obrázek
Obrázek
Anonymni

Odeslat příspěvekod Dix_ 13. 9. 2016 13:09

_maty_:Tohle je výbava Euro 2016 jak jsem o ní psal.
Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 9. 2016 13:16

maty: velikostne je to dost podobne, proste kufr je plytky pod platem apod. nic moc. jak uz nemas kocarky tak asi ok
anonymni

Odeslat příspěvekod Tomas B 13. 9. 2016 15:17

GrandeurV6 píše:Já bych ti doporučil lekci psaní, nic ve zlým ale mlaskačovi občas rozumím víc než tobě :D


:D

-- 13. 9. 2016 16:19 --

goes píše:maty: velikostne je to dost podobne, proste kufr je plytky pod platem apod. nic moc. jak uz nemas kocarky tak asi ok


plytký=mělký, to jen aby i ty západně od brna rozuměli (už to od mladý znám)
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 9. 2016 16:33

:)
anonymni

Odeslat příspěvekod hopa26 13. 9. 2016 16:38

Vypada to hezky,kolik za ni chtej?
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 9. 2016 16:44

ctyri padesat
anonymni

Odeslat příspěvekod hopa26 14. 9. 2016 16:17

Tak to je gut cena.

Stejne je zajimave,jak podvedome funguje to,ze mam odpor k Hyundai a vubec mi nevadi Kia.
Jen pro ty kydy Vosickeho,kde byl tak 100let trava neroste ale stejne jede ligu s nosem nahoru.
Kdyz bych ho potkal nekde na pivu,nedalo by mi,abych se nezeptal,jestli tomu co rika veri,nebo jsou to jen povidacky.
Jeste mne napadlo,ze muze byt nemocny.
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 14. 9. 2016 20:25

Duševně.
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 16. 9. 2016 18:29

Tak uz mel byt doma, jenze ja zitra neplanovane jedu do Mnichova, tak jsem to zrusil, nemelo by to cenu... nicmene jsem psal kamosovi a ten si to hned booknul, takze zitra dopo jeste stihnu okouknout..
Anonymni

Odeslat příspěvekod Anonymni 17. 9. 2016 11:20

tak jsem chtel dat fotky, a iphone zacal delat printscreen v png coz tady forum neumi tak nic..
Anonymni

Odeslat příspěvekod D1.8T 17. 9. 2016 11:52

Ono to bude asi velká akce. Zhruba před 4 lety jsem si nechával dělat nabídku na Kiu a tuhle mi volali, jestli nechci na dva dny Sportage. I bych to projel, jen mi to časově nevychází.
1.0eb 5,6l/100km
D1.8T
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 17. 9. 2016 12:40

Obrázek

Obrázek

Obrázek

-- 17. 9. 2016 13:53 --

Tak uz mam trochu klid se rozpsat,

Motor na bezne cestovani naprosto ok, ze zacatku prijemny nastup, 6 vylozene na dalnice, na okresky snad jen pri ustalene trase, na zname trase asi max do 5, ale tot detail. Zvuk prijemne tiche auto, snad jen od kol mi prislo, ze to vic huci, hankook ventus prime, jsou to nejake eko gumy? Spotreba ukazovala 6.8/100 dlouhodoba, auto melo najeto 1500 km.

Posez

Supr i pro dlouhana jako ja, z fotky je videt, ze i za mnou je jakz takz misto, za sebe jsem si nezkousel sedat vlastne :hm, vyhled z vozu z poza volantu taky slusny, dal jsem si sedadlo nejniz, tak clovek nemusi ani sedet jak v autobuse.

Razeni

Wow, kratke drahy prevodovky, kdyz srovnam s hyundaiem ix35 a i30, tak to jsou slusny gumovky, tady presne kratke cvakani rychlosti

Vybava

Navigace mluvi cesky, display reaguje rychle, funguje na klikani, multigesta neumi. Dualni klima, couvaci kamera parada. Ve vybave bylo vse nutne i loketka, tempomat, telefon pres multimedia, usb, SD karta..

Palubka

Velka masa plastu, bohuzel mekceny jen navrchu palubky, v doteku kolen uz tvrdy, vzhledove se mi vcelku zdala ok, jedine co se mi nelibilo byly plastove chromove vydechy klimatizace.. trochu kolotoc, jinak fajn, opet ix35 uz je proti tomu strasne zastarala..

Kufr

Melky, tim padem problem pri vozeni kocaru, das tam kocar a uz mas plnej kufr, rekl bych, ze na prevoz pouze zavazadel, cestovni tasky a kufru dostatecny, pro kocarovy prevozy ee.

Design

Pekne, ohromujici, fajne,

Cena

600 tisic auto na fotce

Celkove

Je to auto, jede to, brzdi to, zataci to.. nic z ceho by clovek bezel bouchnout prasatko aby si to mohl rychle koupit, nicmene bych pochopil, ze si to nekdo jde a koupi, je to dobre auto, ktere urcite neurazi..
Anonymni

Odeslat příspěvekod hobitt 17. 9. 2016 18:49

Akorát je to teda pěkně hnusný.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 17. 9. 2016 20:22

Jak paviani ***** . . minula generace se mi zprvu velice libila, ale postupem casu jsem otocil nazor. Todle je ovsem mega hnus uz ze startu, zvlaste interier
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků