Co vše zachytí on board camera....

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Sibstr 12. 5. 2016 19:45

Jedna aktuální nehoda z Táborska
Sibstr
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 12. 5. 2016 19:45

Albatros rulz! To kdyz me hraje, tak radeji u videa vypinam zvuk
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 12. 5. 2016 19:48

4170 stránek a já pořád nikde :-(
anonym

Odeslat příspěvekod speleo 12. 5. 2016 19:54



Co máš proti pravému pruhu? :hmm: :roll:
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mlaskac 12. 5. 2016 19:57

speleo: vzadu spí pes, a je to usek po rekonstrukci kde ještě není novej plot
mlaskac
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 12. 5. 2016 19:58

speleo píše:


Co máš proti pravému pruhu? :hmm: :roll:

Však nikomu nepřekáží, ne?
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 12. 5. 2016 20:02

To je jedno, získává tím špatné návyky. Prostě se řadit do prava vždycky, furt, kdykoliv, jakkoliv. V tomhle má zákon pravdu a smysl. Pak to má na našich silnicích tak vypadat. Samej levo a středoproudař protože "však nikomu nepřekážim, néé?".
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 12. 5. 2016 20:04

Ale jo, jenže člověk jedoucí 170 večer na poloprázdné dálnici moc lidem překážet nebude.
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mlaskac 12. 5. 2016 20:06

no to je vše super do doby než ti tam vběhne srna. ale máš pravdu zrovna v tomto úseku to byla zbytečnost, bez výmluv.

ono je to specifické tím že jsem věděl že si pro ně jedou. on je před sebou nejdříve tlačil nějakej dvoulitrovej superb blikal na něj. pak ho na nájezdu změrili a když jsem viděl v zrcátkách jak se něco ukrutně rychle blíží tak jsem se klidil. dokonce mě míjeli když jsem jel cca 153 (sem se omluvil blinkrama) a jeli si na jistotu pro něj. von si nejdřív myslel že nás dojel ten co ho vyblikával a začal to zveda tz těch cestovních 159 na 180 vidíš kolik jsem jel a stejně mi ujížději. holt jsme oba chudáčci s malým pérem.

proto jsem za ním visel i tak daleko v noci by jinak ten zásah nebyl na kameře vidět. a podle detektoru v aktivu takže ani blikat němělo cenu - vytěžil jsem co se dalo.
Naposledy upravil mlaskac dne 12. 5. 2016 20:07, celkově upraveno 1
mlaskac
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 12. 5. 2016 20:07

Já vim, ale kulový by se mu stalo, kdyby tam uhnul a dostává tím navíc do krve špatný návyky. Pak mu levej přijde jako přirozený prostředí a to je špatně :P
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kibitz 12. 5. 2016 20:47

Mikey89 píše:
Kibitz píše:Lol, on to sám řekl, tady to nikdo netvrdí jen proto, že má X6

Jen si to blbě pochopil, je to jak říkal Grandeur, prostě když máš silný auto tak nemáš potřebu se s nikým honit, stará známá věc :)

Tak jsem video ukázal třem normálním lidem a všichni to chápou jako já. ;-) Kdo si slova toho trotla vykládá jako ty, Mikey? Dále evlo, tslany, asi mlaskac (tomu nerozumím ani ahoj), Nissan?...to je společnost :-)
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 12. 5. 2016 20:51

Ja jezdim 90 po dalnici i ve fabii a mx5, nemam potrebu nikomu nic dokazovat nikdy, ale pochopil jsem jak to myslel, chtel vyvratit mytus, ze kdo ma auto s vic nez 77kw, nebo kolik je ted zakladni skodovka, tak furt pyrati, ze to bezny clovek, nebo normalni, nebo jak si to napsal, nechape, me vubec neprekvapuje.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 12. 5. 2016 20:51

Kibitz netroluj, na goese nikdo nemá, ten umí ojebat i telefonistku z callcenter :D
anonym

Odeslat příspěvekod speleo 12. 5. 2016 20:52

Jako soulož přes telefon? :hm
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 12. 5. 2016 20:53

Kibitz píše:
Mikey89 píše:
Kibitz píše:Lol, on to sám řekl, tady to nikdo netvrdí jen proto, že má X6

Jen si to blbě pochopil, je to jak říkal Grandeur, prostě když máš silný auto tak nemáš potřebu se s nikým honit, stará známá věc :)

Tak jsem video ukázal třem normálním lidem a všichni to chápou jako já. ;-) Kdo si slova toho trotla vykládá jako ty, Mikey? Dále evlo, tslany, asi mlaskac (tomu nerozumím ani ahoj), Nissan?...to je společnost :-)

Já jsem to neviděl, Suchánka nemusim.

Btw, rozhodně se já na silnici nad nikým nepovyšuju, jsem normální, slušný řidič (ale ano, občas jedu trochu víc, než bych měl, ale to snad z člověka automaticky nedělá prase, nebo jo?) :-)
Naposledy upravil Nissan350Z dne 12. 5. 2016 21:09, celkově upraveno 1
6,2 V8 375kW, 4,0 V8 470 kW, 3,5 V6 206 kW, 3,0 V6 200 kW a pár kafemlejnků…
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků