vyber vikendovky

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 29. 4. 2016 05:54

Na GTR je 50 tisíc € málo, za to bude první verze a ty nebrat. Navíc si myslim, že to pro tazatele nebude to pravý ořechový, proto jsem ho ani nenavrhoval :) Ač GTR miluju, do tohohle zadní mi sedí víc ta Corvetta :hm
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 4. 2016 06:05

50k Eur je proste na takove auto blba suma. Na novejsi modely to neni a ty stare vypadaji proste blbe. I ta vette vypada v generaci c6 proste blbe at si rika kdo chce co chce, ale zase to ma vyhodu v te targa verzi, takze clovek ma kabrio i kdyz ma kupe a to se pocita no.

Jinak kule, co zaujmou a lidi se otoci z toho urcite nema SL. To auto je drahe, vykone, ale moc nejede, servis krute drahy a je to proste stare hnusne.

Jako alternativu bych videl i RS4/5 ve verzi kabrio. Za mega by bylo, v nejake cervene at to sviti, k tomu tam nainstalovat nejaky hlucny vyfuk a je to doma :)

Kazopadne ja mit mega, tka si nekupim nic, protoze za ty penize nic rozumneho na tento ucel neni.

-- 29. 4. 2016 06:10 --

jinak tu bych si prosel par stranek, at vidis co je za ty penize vubec dostupne na trhu a z toho pak vybiral, protoze v podstate nic jineho nekupis...

http://www.mobile.de/cz/kategorie/osobn ... vcg:cabrio
anonymni

Odeslat příspěvekod glider 29. 4. 2016 06:38

Kazde rano stretavam pomerne novu 911 cabrio a ten chraplak fu to je nieco
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mst3891 29. 4. 2016 06:58

Trochu z jiného soudku, co Ariel Atom? Šílená víkendovka jak vyšitá, ale není to V8 no..

V odkaze úplně dole..

http://www.klubsportovnichaut.cz/auta-na-prodej/
mst3891
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 29. 4. 2016 07:04

To je spíš už víc na okruh, pokud plánuje víkendy tam, tak ok. Ale ta představa, že se jedu v neděli projet a chytnu déšť :D
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 4. 2016 07:07

kura ta gembala cayenne nad tim... proste opravdu plati, ze schopnost vydelat penize nevytvori v cloveku schopnost neporizovat si grc kyce
anonymni

Odeslat příspěvekod mst3891 29. 4. 2016 07:11

Vyjíždět jen za jasné předpovědi :) Ale všechny možnosti, které mě hned napadly už zazněly výše, tak Ariel mě napadl, jako alternativa naprosto zbytečného auta - což byl taky jeden z požadavků :) Jinak mě ještě napadla Honda S2000 (což je v origo stavu dle požadavků asi slabé) a nechat přidělat kompresor.. Já osobně bych šel určitě do americké V8

-- 29. 4. 2016 08:22 --

http://www.sportovnivozy.cz/30721-pontiac-gto-gto

Kdybych vybíral já, bylo by hotovo!
mst3891
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cptObvious 29. 4. 2016 07:48

Kozo, práveže mne je sumak , čo si o mne ľudia pomyslia. Ja chcem auto pre seba, cez víkend si vyluftovat hlavu, nie preto, aby po mne kdejaky kibitz na ulici krical., nech si dám opraviť výfuk a volal hliakdy policajtov, že idem a rusim vtáky, ľudí, mamičky s kočíkmi atď.

Boxster za tie peniaze mozme skoro nový
997 je auto stále slušne vyzerajuce a hlavne...taký detský sen mať poršä :-D
Zvukovo má najväčšie gule a karakater s veľkým K Maserati Gransport , menej do športu a viac do GT charakteru Granturismo.

GTR nechcu. Je to hnusná krabica, akokoľvek technicky dokonale auto.

Este ma napadá chladná R8... Ale v podstate som na tom tak , že mozog mi stále spracováva Maserati vs Poršä
cptObvious
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 4. 2016 07:52

s grandturisma budes zklamany. Tezke GT o nicem. To je na rivieru, ne na zatacky.

Nicmene ty mas vybrane a jen te musime ubezpecit, ze to mase je nejlepsi volba. Ano je.
anonymni

Odeslat příspěvekod addiction 29. 4. 2016 07:57

goes píše:kura ta gembala cayenne nad tim... proste opravdu plati, ze schopnost vydelat penize nevytvori v cloveku schopnost neporizovat si grc kyce


A chudak Uwe jak dopadl :-(
Not great, not terrible... but not great
addiction
Kavárník a lepšočlověk
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 4. 2016 08:04

se nedivim, kdyz delal toto
anonymni

Odeslat příspěvekod cptObvious 29. 4. 2016 08:06

goes píše:s grandturisma budes zklamany. Tezke GT o nicem. To je na rivieru, ne na zatacky.

Nicmene ty mas vybrane a jen te musime ubezpecit, ze to mase je nejlepsi volba. Ano je.


tak vies ako, v podstate mozog vravi "kup 911 a budes vysmiaty a neposeres sa od servisovania"

mozog takisto vravi, cambiocorsa sa bude menit kazdy rok az 15tis km za druhu. Ale ten zvuk Gransportu :love:

https://www.youtube.com/watch?v=LQ-NZ4vEE78
cptObvious
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 4. 2016 08:09

ten zvuk ti dneska udelaji aji ze trivalce to problem neni... kdyz netouzis po show, tak si to nahrej jako v BMW na kazetu a pusti si smycku
anonymni

Odeslat příspěvekod enthusiastic.driver 29. 4. 2016 08:09

Odpověď je chvilku počkat až spadnou ceny a koupit F-Type - do zadání mi pasuje naprosto dokonale...

911 mi na zadání příjde příliš precizní a málo brutální. Mase kvůli zvuku úplně chápu, třebaže na žádné honění zatáček to nebude... Vette by mohla být taky fajn v případě, že laciný interiér není překážkou...
N7A-->BP-4W-->M52B28-->M52B28TU + B204i-->BP-Z3_charged + H22A5-->BP-Z3_charged + TU5-J4-->BP-Z3_charged + Z16LER --> MZR LF-VE + C26NE
enthusiastic.driver
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod addiction 29. 4. 2016 08:19

goes píše:se nedivim, kdyz delal toto


Uz se na to Krejcir nemohl koukat :-(
Not great, not terrible... but not great
addiction
Kavárník a lepšočlověk
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků