Vyfoťte největšího parkovacího *****

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Tomas B 11. 3. 2016 14:34

mě to nebaví
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 11. 3. 2016 15:35

Sex? To se nedivim, zábava pro chudé, nic pro tebe.
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 11. 3. 2016 15:52

No a kdy ty sis naposled vrznul.
mysleno s jinou osobou :D
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 11. 3. 2016 15:56

Dr. 120L píše:Teď mě sere že musím platit za něco co jinde maji zadarmo, ale když vidím jak u přítelkyně na P6 nejde zaparkovat vůbec (zóny teprve budou zavádět) a kolik aut je místních a kolik z venku, je modrá zóna asi nejúčinější řešení se všemi omezeními co s tím souvisí

Dneska už se docela blbě pozná, které auto patří do jakého kraje. Mohlo by se teda říct, že každej pražák kupuje jen nový auto, nebo si vymění značky, ale spíš je teď dost Ačkovejch spz co v Praze nebydlí ..... :hm
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr. 120L 11. 3. 2016 16:15

kdyz zijes v jedne ulici cely zivot tak poznas kdo je mistni a kdo ne.
Dr. 120L
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 11. 3. 2016 16:23

Tak to je obdiv, že takovýhle věci ženská pozná :-)
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 11. 3. 2016 20:41

Dr. 120L píše:
aikoN píše:http://zpravy.idnes.cz/rozhovor-s-urbanistou-kaplanem-dn2-/domaci.aspx?c=A160310_170532_domaci_zt

Koukám, že pan urbanista to má promyšlené. Ale Dr.120L se asi bude líbit, že v první vlně útočí na "náplavy".
každé město to má takto; když sem jel na Okoř byla celá vesnice obehnaná značkama zákaz zastavení a stání a jediné místo kde zaparkovat jsopu soukr. parkoviště, který si udělal každý u baráku, nebo veřejné za peníze. A to je malá obec s pár stovkama lidí. Jeď někdy do Jihlavy, Plzně a dalších měst. Opět systém parkování, zóny, parkovací automaty a natěšení měšťáci, "jdoucí" po špatně parkujících autech. anžto přilepšení do městské kasičky.
Teď mě sere že musím platit za něco co jinde maji zadarmo, ale když vidím jak u přítelkyně na P6 nejde zaparkovat vůbec (zóny teprve budou zavádět) a kolik aut je místních a kolik z venku, je modrá zóna asi nejúčinější řešení se všemi omezeními co s tím souvisí


Naše město to například takto nemá. Každý si může zaparkovat kde chce a je to tu v pohodě, nikdy nemám problém najít místo. V Brně je to taky v pohodě a žádné zóny k tomu nepotřebují. Všechny tyhle kraviny s různýma zónama apod. na mě působí dle schématu "Funguje to, zdaň to, hejbe se to, reguluj to, přestane se to hejbat, dotuj to".
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 11. 3. 2016 20:43

Dyt doktor by bez prikazu a zakazu nebyl schopny zit. Nebyt na h2so4 info ze se to nema pit tak to bude kloktat. Proste lide ducha prosteho potrebuji tento styl
anonymni

Odeslat příspěvekod Kibitz 11. 3. 2016 20:44

V Brně to funguje v pohodě, jo? Tak to se bavíš asi o jiném Brně :D

btw i v Brně se o zónách uvažuje, nevím v jaké je to fázi, ale beztak budou. Kdysi jsem k tomu i vyplňoval dotazník od radnice
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 11. 3. 2016 20:47

Dunguje to docela v pohode. A zony treba budou treba ne
anonymni

Odeslat příspěvekod yndezit 11. 3. 2016 20:55

Ono s těma zónama to nakonec končí tak, že ulice jsou zase plné parkujících aut, akorát všichni za to platí.
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 11. 3. 2016 21:01

ano :)
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 11. 3. 2016 21:02

Jo to meli u velden am worthersee ci jak se to jmenuje, vsude zakaz stani a jen placene parkoviste nebo penziony s vlastnim parkingem.. Zpoplatneny byly i supermarkety krom tech vice vzdalenych jako treba lidl na konci vesnice/mesta? Taky zdarma se parkovalo na nadrazi co bylo fajn
Anonymni

Odeslat příspěvekod aikoN 11. 3. 2016 22:39

Kibitz píše:V Brně to funguje v pohodě, jo? Tak to se bavíš asi o jiném Brně :D

btw i v Brně se o zónách uvažuje, nevím v jaké je to fázi, ale beztak budou. Kdysi jsem k tomu i vyplňoval dotazník od radnice


Tak, pokud někdo trvá na tom, že musí mít auto zaparkované hned před vchodem, tak asi má v brně problém, ale pokud mu stačí, že zaparkuje 5 min chůze od bytu, tak je naprosto v pohodě.

Jj, o tom návrhu vím a tak nějak nepochybuju, že časem budou zóny i zde, ale zatím nejsou. V tom dotazníku jsem byl jasně proti. Už jen taky třeba proto, že v brně mám pouze nájem, takže bych si v případě zóny mohl leda tak ***** s parkováním.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 11. 3. 2016 23:55

yndezit píše:Ono s těma zónama to nakonec končí tak, že ulice jsou zase plné parkujících aut, akorát všichni za to platí.


Přesně tak. V Praze prý bohužel na jedno parkovací připadají tři auta. I kdyby tu parkovali jenom ti kteří mají nárok, tak stejně většina nezaparkuje.

Aby to fungovalo musely by být splněno nejprve několik záležitostí:

- dokončený kapacitní městský okruh
- dostatek parkovacích míst na okrajích Prahy u stanic metra
- vystavěná parkoviště v centru a širším okolí

Pak teprve lze nějak omezovat parkování v ulicích a nedejbože zpoplatňovat, protže teď si člověk za peníze koupí jenom to, že zase nezaparkuje a jenom je o 700,- chudší.
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků