Vyfoťte největšího parkovacího *****

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Tomas B 10. 3. 2016 11:15

:D

-- 10. 3. 2016 11:15 --

speleo píše:Chceš se prát??


už zase, jo :D
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 10. 3. 2016 11:46

speleo píše:seš si jistej, že slovo "mláďe" máš správně? :))

psáno z mobilu, seru na to :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 10. 3. 2016 12:01

:D ok
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anorex 10. 3. 2016 12:51

BMW za to asi nemůže, takže spíš jen taková perlička...tohle mi udělat, tak se asi neznám
edit: i když koukám, že stojí zřejmě na místě, kde jsou "retardéry", aby se tam neparkovalo...
Obrázek
Škoda Krabička Outdoor - daily
Škoda Superb III liftback - casual
Škoda Rapid 130 5 speed - leštěná víkendofka
ex FRS

"Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod..."
Anorex
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noclaf 10. 3. 2016 12:55

No jsou pod nim sikmy bily pruhy, takze tam evidentne nema stat.
SI ALTERUM SIT OPTANDUM, MALIM EQUIDEM INDISERTAM PRUDENTIAM QUAM STULTITIAM LOQUACEM
Merida AM 3000D 2008 + Sigma Sport Mirage EVO X;
Noclaf
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 10. 3. 2016 12:55

Anorex píše:BMW za to asi nemůže, takže spíš jen taková perlička...tohle mi udělat, tak se asi neznám
edit: i když koukám, že stojí zřejmě na místě, kde jsou "retardéry", aby se tam neparkovalo...
Obrázek
Pankrac rulz. Audina stoji na finto miste mezi zastavkou a vyjezdem ze zastavky, xc90 na fake zastavce, KDE pote, co jsem tam zacal parkovat ja, parkuje kazdy ;)
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 10. 3. 2016 13:09

Dobře tu hadici přehodil přes haubnu :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr. 120L 10. 3. 2016 13:18

řidič použil svojí hlavu a neřídil se těmi hloupými pravidly co nějakej idiot sepsal na MD když se nudil ....
Dr. 120L
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 10. 3. 2016 17:20



Vedení města chce, zastupitelstvo chce... a co takhle dělat, co obyvatelé měst chtějí? Já vím, že je to naivní představa, ale vyloženě mě "baví", jak už si nikdo na nic ani nesnaží hrát.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 10. 3. 2016 17:24

obyvatelé měst si zvolili zastupitele, kteří je zastupují, proto také i to jméno, zastupitelé
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 10. 3. 2016 17:35

No, právěže nezastupují, když dělají to, co obyvatelé nechtějí.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kibitz 10. 3. 2016 18:07

A opravdu to nechtějí? Já mám za to, že lidi nedohlédnou globální důsledky, vidí jen to, že sami každý den nemohou před svým domem zaparkovat a najednou to půjde snadno. Navíc pokud sousední městské části tuto vyfikundaci zavedou, tak tam, kde to zatím funguje bez zón, jsou totálně v piči. Je to tak, ne? Pražáci?
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr. 120L 10. 3. 2016 18:24

mohu potvrdit, ja pred barakem, kde jsou zony, zaparkuju temer vzdy, pritelkyne se svym autem je bez sance .. modre zony jim teprve ted zavadeji. Omezeni z toho vyplyvajici pro rezidenty jsou ale druhou stranou mince, tady bych par zmen rad videl.
Dr. 120L
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 10. 3. 2016 18:33

Kibitz píše:A opravdu to nechtějí? Já mám za to, že lidi nedohlédnou globální důsledky, vidí jen to, že sami každý den nemohou před svým domem zaparkovat a najednou to půjde snadno. Navíc pokud sousední městské části tuto vyfikundaci zavedou, tak tam, kde to zatím funguje bez zón, jsou totálně v piči. Je to tak, ne? Pražáci?


Tak to je logkické, že když jsou (nedej bože hned vedles sebe) místa se zónou a bez zóny, že je to pro ty bez zóny zabité, ale otázkou je, zda by to nebylo lepší úplně bez těch zón. Většinu míst podle mě stejně zaberou rezidenti, takže stejně mám problém zaparkovat, ale navíc za to ještě platím. Navíc super výhoda jsou ty návštěvy, řemeslníci a nemožnost parkovat v jiné čtvrti. Navíc, co takoví nájemníci, kteří tam nemají trvalé bydliště. Jsou de facto rezidenti, ale stejně si můžou leda tak *****.

To si jako fakt nikdo/většina neuvědomí?
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 10. 3. 2016 18:46

:-)

Obrázek
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron