Kdy je lepší koupit nvé auto ( ještě letos nebo počkat )

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod unitak 6. 12. 2015 12:58

Ahoj, taky se chystám na koupi nového a tak nějak váhám jestli do toho jít letos a nebo počkat. Láká mě Civic 1,8 sport, kde je akční sleva 80 000Kč, takže by to vyšlo na nějakých 450 cca dle katalogu. Takže dotazy 1.) Počkat až na příští rok, mě osobně by to více vyhovovalo, protože bych to mohl zaplatit cash. Teď bych si musel něco málo půjčit. 2.) Myslíte, že ta katalogová sleva 80 je konečná, nebo by se tam dalo ještě něco málo usmlouvat, např. tažné zdarma (vám na civica zhovadilost, ale hold jsem cyklista a potřebuju převážet kola na tažném). Dík za rozumné odpovědi.
unitak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MELLO 6. 12. 2015 13:01

Cyklobuzna..... k tobe se to auto bude vyloženě hodit :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 6. 12. 2015 13:55

Tak ještě jednou a snad srozumitelně. Auto se vyplatí koupit koncem roku, ale to auto musí být také dodáno, takže pokud budeš zadávat auto do výroby, tak ho do konce roku co? Tak ho do konce roku nedostaneš, chápeš to? Ted už do konce roku koupíš jen skladová auta, ale ta se většinou taky vyplatí ale tam ti navíc nic nedají.
Chápeš to?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 6. 12. 2015 13:56

Amen
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 6. 12. 2015 19:01

ja skladove asi nesezenu, jedine by nejak prisli náhodně jeste do republiky, noo koupit ted nebo v lednu je asi jedno stejne pres vanoce fabriky budou mit volno od 20 do konce mesice ne?
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 6. 12. 2015 19:04

Nejlepsi je koupit auto a dovezt si ho domu na silvestra a muze s nim clovek rovnou v garazi chlastat
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 6. 12. 2015 19:07

ja na silvestra skoro nepiju a bavim se tim jak chlastaji amatéři :)
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 6. 12. 2015 19:09

kupujes renaulta? :(
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kibitz 6. 12. 2015 19:12

robbert píše:Tak ještě jednou a snad srozumitelně. Auto se vyplatí koupit koncem roku, ale to auto musí být také dodáno, takže pokud budeš zadávat auto do výroby, tak ho do konce roku co? Tak ho do konce roku nedostaneš, chápeš to? Ted už do konce roku koupíš jen skladová auta, ale ta se většinou taky vyplatí ale tam ti navíc nic nedají.
Chápeš to?

Nějakou skladovku před koncem roku. Ideál. Hlavně jak jsou prodejci před koncem roku ochotní. Po novým roce jak když utne, na všechno mají spoustu času a jakoby se jim ani prodávat nechtělo :D
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 6. 12. 2015 19:27

evlo píše:kupujes renaulta? :(

Tak chtěl bych
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 6. 12. 2015 19:27

:D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 6. 12. 2015 19:28

Myzlis teda, ze takhle pred koncem roku me dal mx-5 ND zakladni za 400k a jeste na mensich kolech? Jen aby prodeje nestali?
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 6. 12. 2015 19:28

Urcite
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 6. 12. 2015 19:29

ale lame me to se utrhnout a zajit do saloonu renaultu co mi povedi, byl sem v.prvnim ale tam prodavaji hlavne dacie...
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 6. 12. 2015 19:31

evlo píše:Myzlis teda, ze takhle pred koncem roku me dal mx-5 ND zakladni za 400k a jeste na mensich kolech? Jen aby prodeje nestali?

Mě v Renaultu nabídli že mají dají barumky ... Naajs *****, místo slevy není dobrý napad
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků