Svedení Strakonické do jednoho pruhu

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod dede 26. 10. 2015 06:23

Nevím kolik lidí tu jezdí do Prahy po Strakonické, ale už nějaký pátek je nově, u Barandovského mostu, svedena do jednoho pruhu. To co fungovalo asi 40let se znelíbilo nějakému "expertovi" a vytvořil tak trvalou dopravní zácpu. V místě napojení na Dobříškou dokonce ani nebývali žádné havárie, co si pamatuji, tak proč to tak zdebilizovali?
dede
Nováček

Odeslat příspěvekod Lemmy K. 26. 10. 2015 06:41

Jen si zvykej. Bude hůř.
Lemmy K.
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boss-ivoss 26. 10. 2015 09:29

Jel jsem tam v sobotu dopoledne a zácpa tam nebyla, není tedy trvalá
boss-ivoss
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 26. 10. 2015 09:34

tak ona sobota nemá zrovna velkou vypovídající hodnotu, jak to tam vypadá v pracovní dny ráno
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boss-ivoss 2. 11. 2015 10:12

Už jsem tam jel v týdnu i 3x během dne a vždy volný průjezd. Ani jednou z toho nebylo v ranní špičce.
boss-ivoss
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr. 120L 2. 11. 2015 10:32

prostě nám sem do Prahy moc jezděj balíci, je potřeba to začít filtrovat. Komu se to nelíbí ať maká tam kde bydlí. Za mě palec nahoru! Příště chci z chuchle P+R a hezky pěšky smradi ....
Dr. 120L
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod addiction 2. 11. 2015 11:24

Ano
Not great, not terrible... but not great
addiction
Kavárník a lepšočlověk
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 2. 11. 2015 11:37

To je pyča
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 2. 11. 2015 15:59

jj kdo má bydlení v satelitu "blízko přirodě" a pak musí jezdit k nám do práce tak si to musí protrpět :D (zasloužit) Zajímavé že já v žádné zácpě čas netrávím :D ... ... aha nedojíždím :idea: :lol:
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 2. 11. 2015 16:20

Vetsi mazec je, ze asi pred dvema mesici nebylo dva dny v kuse na sterboholsky zadny zuzeni, to jsem treba neveril, ze nekdy zaziju.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod b.s.t 2. 11. 2015 16:44

To zipovani pred najezdem na okruh je tam uz vic jak pul roku a nikdo si ho nevsiml, dokud neotevreli Blanku.

Kdyz ma Strakonicka dva pruhy a pred Barandakem se rozdeli na dva temer stejne proudy: jeden na Jizni spojku (ten vetsi) a jeden na Smichov, tak mi nejak nedochazi, jak by melo ovlivnit plynulost, kdyz o kus dal je namisto jednoho prubezneho pruhu a jednoho nebezpecneho kratkeho napojeni "V" pouze jeden prubezny pruh.

V tomto miste by mohlo v blizke budoucnost dojit k tomu, ze v levem pruhu ze Strakonicke a v pravem z te druhe cesty budou jezdit vyhrazene autobusy. Tech neni zas tak velky pocet, takze by jim to "vecko" nemuselo vadit. (Alespon doufam, protoze kdyby tam melo byt rocne tolik nehod autobusu, jako tam byvalo nehod osobaku, tak by to byl docela masakr).
Omlouvám se za svou jízdu, raději bych šel pěšky, ale bohužel to nešlo jinak.
b.s.t
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod MELLO 2. 11. 2015 16:45

ace2 píše:jj kdo má bydlení v satelitu "blízko přirodě" a pak musí jezdit k nám do práce tak si to musí protrpět :D (zasloužit) Zajímavé že já v žádné zácpě čas netrávím :D ... ... aha nedojíždím :idea: :lol:

Jsi skodoradostny :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 2. 11. 2015 18:37

Dr. 120L píše:prostě nám sem do Prahy moc jezděj balíci, je potřeba to začít filtrovat. Komu se to nelíbí ať maká tam kde bydlí. Za mě palec nahoru! Příště chci z chuchle P+R a hezky pěšky smradi ....


Správně doktore!
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod b.s.t 2. 11. 2015 18:49

Jen se to chce rozhodnout, jestli je treba v kolone odfiltrovat tech 400 osobnich aut (se 412 lidma), nebo tech 35 autobusu (s 1588 lidma), nebo vsechny. :-D
Omlouvám se za svou jízdu, raději bych šel pěšky, ale bohužel to nešlo jinak.
b.s.t
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Lemmy K. 2. 11. 2015 19:34

polda píše:
Dr. 120L píše:prostě nám sem do Prahy moc jezděj balíci, je potřeba to začít filtrovat. Komu se to nelíbí ať maká tam kde bydlí. Za mě palec nahoru! Příště chci z chuchle P+R a hezky pěšky smradi ....


Správně doktore!


Nejlepší by bylo, kdyby každý jezdil jen ve svém okrese. Pražáci by nesměli mimo Prahu, balíci by směli akorát do kostela a do nejbližšího Kauflandu a byl by klid.
Lemmy K.
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků