Fiat Bravo II.

Alfa Romeo, Fiat, Ferrari, Lamborghini, Maserati

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Mr. Murphy 2. 2. 2015 23:57

na tom mým starým dobrým Stilu se ty péra taky měnily.... poprvé jedno prasklo někdy po 100tkm a podruhé se to stalo ve 250... Ale bylo to na JTD.... nevim nevim jestli stejná pružina se objeví i na Bravu s 1.4 benzín....
Mr. Murphy
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 3. 2. 2015 13:27

-- 3. 2. 2015 13:29 --

maincoonsback píše:Jak sem psal, číst už umíš, psát taky, tak teď ještě se to naučit používat. Dokonce se s tebou nepřu, jen jaksi sem si dovolil naspat to, nepředpokládám, že pokud byl špatný díl na nějakém autě, že by v tom výrobce pokračoval (když si té vady byl vědom) i u dalšího modelu. Jaksi BRAVO není STILO (byť se o tom všemocní novináři snažili každého přesvědčit). Takže ano, na Stilo byla svolávačka, byl s tím třeba i problém, ale o ničem takovém u Brava nevím, takže bych to osobně tipoval na výrobní vadu jednoho kusu. Brav jezdí poměrně dost, i na auto.cz je dost recenzí a ničeho takového sem si nevšiml. Najdeš - li opak, sem s tou informací, pokud někomu něco přinese. Já mám najeto víc než Olda a pružiny, tlumiče, ložiška, vše původní. Za dobu co auto mám, nula svolávaček (samozřejmě nevím, co se dělo v rámci servisních prohlídek, ale o výměně pružin by mne informovali myslím, to by se musela dělat i geometrie...).

Jo a vidím že tohle je moderní, tak taky jeden přidám...
:mrgreen:
:lol:


hele myslis, ze ty netesnici predni svetla se tykaly jen tveho vozu? Nebo problemy RJ? Je super vedet, ze kvuli tveho vozu udelali svolavacku pro celou serii. Chtel bych mit takovy vliv na automobilku.
Naposledy upravil anonymni dne 3. 2. 2015 13:31, celkově upraveno 1
anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 3. 2. 2015 13:30

stane se i střízlivému :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 3. 2. 2015 13:31

ble :)
anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 3. 2. 2015 13:35

ciwe proč si to smazal o té převodovce? pak to vypadá, že píšu z cesty :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 3. 2. 2015 13:37

bo jsem to dal na vhodne misto :) a ty vypadas jak lulin :)
anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 3. 2. 2015 13:37

to jo, ale to většina lidí tady neví, tak ticho :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 3. 2. 2015 13:40

a jo, sorac :)
anonymni

Odeslat příspěvekod MELLO 3. 2. 2015 16:14

:D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 3. 2. 2015 16:58

No ono je celkem jedno, jestli Goes smazal nějaký výžblecht, když zbytek tam nechal. Ale to je celkem v pohodě...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod MELLO 3. 2. 2015 17:15

Všecko v klidu
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 3. 2. 2015 17:53

jj
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Lubro 5. 3. 2015 09:11

Zeptal bych se majitelů Fiatu Bravo II - všiml jsem si, že mi nějak slabě svítí potkávací světla (s dálkovými světly problém nemám, ty svítí normálně). Žárovky tam mám normální a levné H1 a i jsem zkoušel nějaké to nastavení světel a v tom nebude asi problém. Někde píší = klasika, ve všech Fiatech svítí H1 slabě...Jdou ty levné H1 nahradit nějakými silnějšími žárovkami, ale aby zase nebyly nepřiměřeně drahé?
Někde jsem viděl a četl o H1 OSRAM NightBreaker Plus, ale nemám s nimi žádnou zkušenost, zda by to svítilo lépe...Nebo třeba nějaké více wattové než je 55 W (i když takových 100 W už je asi moc). Díky za radu

Např. tyto?: http://autozarovky.heureka.cz/osram-nig ... 1-12v-55w/
Naposledy upravil Lubro dne 5. 3. 2015 09:21, celkově upraveno 1
Lubro
Nováček

Odeslat příspěvekod Kurt Heimreich 5. 3. 2015 09:20

Normalne kup Night Breaker Unlimited a vymen si to, v Bravu je u zarovek mista habadej.
https://m.alza.cz/osram-night-breaker-u ... =zbozi.cz_
Kurt Heimreich
Inventář

Odeslat příspěvekod maincoonsback 5. 3. 2015 09:45

Nemůžu než nesouhlasit s Malcolmem.
Nesvítí - li auto advekvátně, je ptořeba žárovky vyměnit. Osram NB jsou dobrou volbou.
Ony obyč. H1 mají dlouhou životnost, bohužel se jejich pčinek časem snižuje.
U NB je dobré, že než stihnou svítit naprd odejdou dobrovolně a samy do věčných lovišť.
maincoonsback
Veterán

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků