Georgův labužnický kroužek

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 25. 1. 2015 19:23

Švejk Josef píše:
Nissan350Z píše:Dušení? ;)


Aha takže chceme slovíčkařit...dobře...takovej neochucenej kus kuřecího velkolepě hozenej na pánev a podušenej (uvařenej) bude zaručená delikatesa.

Ty chceš slovíčkařit. ;-) Snad každému, svéprávnému člověku dojde, že se maso nejdříve ochutí a potom udělá na pánvi. Kua, Švejku :kuk:
6,2 V8 375kW, 4,0 V8 470 kW, 3,5 V6 206 kW, 3,0 V6 200 kW a pár kafemlejnků…
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 25. 1. 2015 19:27

Ledničku mám, dokonxe tam jsou stabilně i nějaký věci. Máslo, povidla, slivovice.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 25. 1. 2015 20:28

A to se ti to kazi i v lednici?
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 25. 1. 2015 20:28

Mas ji funkcni a v zasuvce?
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 25. 1. 2015 20:41

:-)
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Iceman_21 25. 1. 2015 21:22

To je tema :D ja pro sebe varim i 2x denne :D a docela slozita jidla, clovek nesmi byt liny, ostatni jsou jen vymluvy :D
Iceman_21
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 25. 1. 2015 21:27

iceman: pravda :-)
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 25. 1. 2015 21:30

Iceman_21 píše:To je tema :D ja pro sebe varim i 2x denne :D a docela slozita jidla, clovek nesmi byt liny, ostatni jsou jen vymluvy :D

tak...vyřešeno, lock a ban :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kejki3 25. 1. 2015 21:35

A co svoboda?
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 25. 1. 2015 22:01

Jean ViC píše:A to se ti to kazi i v lednici?

povidla, slivka to vydrží a máslo kupuju tak jednou za dva týdny nové.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 25. 1. 2015 22:32

Nechápu hobitta
anonymni

Odeslat příspěvekod salam01 25. 1. 2015 22:57

Jean ViC píše:ste mi udelali chut na francouzske brambory :D
ale paninka je nema rada takze mam smulu nebo si je dam nekde v hospode :D
Už delší dobu se zaobírám myšlenkou na vidlácký sraz Garáže třeba v Benešově - U Kovářů mají tankovou Plzeň. V rámci afterparty spojené s kolaudací bychom pak mohli v rámci multikulturního workshopu třeba ty frbr vystřihnout. Jako vhodný doprovod k tomu bude po trilionu piv a milionu panáků třeba 30-leté Sherry Amontillado které mi tu hnije pod dřezem, kokainový likér, atp.

Ostatně, ten workshop můžeme pojmout důkladněji - vybraný dobrovolník místo frbr zkonzumuje paštiku s rohlikem a budeme zaznamenávat organoleptické i senzorické vjemy, především pak zážitky gustativní a olfaktorické. Stranou nezůstane ani zhodnocení textury a konsistence a v neposlední řadě provedeme srovnání nákladů na dané pokrmy metodou activity based costing i throughput accounting, abychom se vyhnuli metodologickým námitkám.


Jean ViC píše:maminka je nedelala spatny
Nemohu ovšem zaručit plnou spokojenost v takto náročné konkurenci, zvláště s přihlédnutím k mým omezeným možnostem bramborové mimésis (viz třeba i zde).
salam01
Obecní blb
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 25. 1. 2015 23:35

[quote="pech."]PC: čistě jen mateřský mlíko se jede tak do půl roku věku dítěte (pokud má ženská to štěstí, že takhle dlouho kojit může) Dneska je móda kojit děti co nejdéle. Dělají to takhle umělkyně a ještě se tím chlubí (třeba partnerka Jana Saudka, nebo zpěvačka Malá.)

Já to samozřejmě myslel ironicky... protože už mi lezou krkem všechny ty rozjuchané reklamy se šťastnými rodinkami... Nejvíc vylhaná je ta kde otec v kombinéze vytláči pro rodinu pomeranče, přičemž přistane na stole krabice s džusem a sloganem ve stylu proč se namáhat. Že ten džus je z koncentrátu už klamavka neřekne. Něco jiného jsou ony drahé chlazené džusy, skutečné freshe, ale ty začínají pomalu mizet a navíc - skutečně čerstvému freshi se nic nevyrovná, tam doslova skáčou vitamíny.... ostrá festovní chuť. Mňam.
PoliceCollector
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 25. 1. 2015 23:36

Tady je to dobře tažený. 8-D Hobitt je blb a asi umře mladej, pech je taky blb, ale v úplně jinym směru.
Ještě něco se z posledních stránek dá odnést?
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 25. 1. 2015 23:38

salam01 píše:
Jean ViC píše:ste mi udelali chut na francouzske brambory :D
ale paninka je nema rada takze mam smulu nebo si je dam nekde v hospode :D
Už delší dobu se zaobírám myšlenkou na vidlácký sraz Garáže třeba v Benešově - U Kovářů mají tankovou Plzeň. V rámci afterparty spojené s kolaudací bychom pak mohli v rámci multikulturního workshopu třeba ty frbr vystřihnout. Jako vhodný doprovod k tomu bude po trilionu piv a milionu panáků třeba 30-leté Sherry Amontillado které mi tu hnije pod dřezem, kokainový likér, atp.

Ostatně, ten workshop můžeme pojmout důkladněji - vybraný dobrovolník místo frbr zkonzumuje paštiku s rohlikem a budeme zaznamenávat organoleptické i senzorické vjemy, především pak zážitky gustativní a olfaktorické. Stranou nezůstane ani zhodnocení textury a konsistence a v neposlední řadě provedeme srovnání nákladů na dané pokrmy metodou activity based costing i throughput accounting, abychom se vyhnuli metodologickým námitkám.


Jean ViC píše:maminka je nedelala spatny
Nemohu ovšem zaručit plnou spokojenost v takto náročné konkurenci, zvláště s přihlédnutím k mým omezeným možnostem bramborové mimésis (viz třeba i zde).



U kovářů je tam v rohu na náměstí,. Nebo si to s něčím pletu? Každopádně sem pro.
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků