Alfisti - pro místní majitele a skoro majitele

Alfa Romeo, Fiat, Ferrari, Lamborghini, Maserati

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 26. 8. 2014 11:19

:D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod enthusiastic.driver 26. 8. 2014 11:59

mi se ta tlustá Berta kabrio teda vůbec nepáčí... :-P
N7A-->BP-4W-->M52B28-->M52B28TU + B204i-->BP-Z3_charged + H22A5-->BP-Z3_charged + TU5-J4-->BP-Z3_charged + Z16LER --> MZR LF-VE + C26NE
enthusiastic.driver
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 26. 8. 2014 12:29

Tak to mně se Brera docela líbí a neřekl bych ji ne. Bohužel asi jen v té nejsilnější naftové motorizaci, páč klokanovi bych osobně nevěřil. Ale jako vzhledu osobně nemám co vytknout. V perleťové bílé a červené... o málo autech bych řekl, že jsou hezčí. Ale dneska už mají svůj věk, čeká se na nové Alfice.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Arnie J 26. 8. 2014 12:51

mně se spider líbil vždy víc než brera ... a ta bílá perleť :love:
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 26. 8. 2014 12:53

jo
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Pajjoun 26. 8. 2014 13:00

Arnie J píše:mně se spider líbil vždy víc než brera ... a ta bílá perleť :love:

Mně by i přišel rozumnější. U takhle velkýho kabria vesměs váhu neřešíš. A funkci stylovky bez střechy to splňuje parádně.
Akorát bych teda nikdy nechtěl bílý.

-- 26. 8. 2014 14:04 --

maincoonsback píše:Tady je sebekritiků najednou...
:shock:

Jak je vidět, tvoje vedení je podobně dlouhý, jako tvoje "už píšu opravdu naposled" příspěvky. Opravdu hodně.
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 8. 2014 13:08

maincoonsback píše:čeká se na nové Alfice.


ano, uz 10 let...
anonymni

Odeslat příspěvekod Lukyman 29. 8. 2014 00:30

Věci se dali konečně do pohybu. Nová alfa je na cestě:
http://www.autoedizione.com/shortened-ghibli-recognizable-alfa-romeo-progetto-952/
Obrázek
Lukyman
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod enthusiastic.driver 29. 8. 2014 06:14

haleluja... jestli už není pozdě...
N7A-->BP-4W-->M52B28-->M52B28TU + B204i-->BP-Z3_charged + H22A5-->BP-Z3_charged + TU5-J4-->BP-Z3_charged + Z16LER --> MZR LF-VE + C26NE
enthusiastic.driver
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 29. 8. 2014 07:37

Pozdě už bylo včera, ale snad se chytne.
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 29. 8. 2014 07:46

To si muze koupit jen par blaznu ;-)
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Beaumont 29. 8. 2014 08:30

JardaB: Však už šetřím. ;-)

Když se daří násobně navyšovat prodeje Maserati, proč by se to nemohlo podařit i s Alfou? Samzřejmě problémem bude větší orientace Alfy na churavějící italský trh, zatímco Mase je mnohem víc celosvětové, ale zase u Alfy není potřeba prodeje zosmi- nebo zdesetinásobit, klidně bude stačit čtyř- nebo pětinásobek. :-] :-] :-]
Italská auta jsou nespolehlivá, lidská činnost způsobuje globální změnu klimatu a stroje těžší vzduchu nikdy nemohou létat! ;-)
"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Jean-Jacques Rousseau)
Beaumont
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod andy_xx 29. 8. 2014 08:32

jak zaznělo...Brera je takové tlusté prasátko (i když se mi celkem líbí)...takže jedině Breru S od Prodrive. Jinak já se spíš těšil na MX5/Alfu Spider ...a pořád nic a místo toho bude zřejmě Abarth alias Barchetta Nuova.
andy_xx
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Beaumont 29. 8. 2014 08:37

Popravdě Breru resp. Spider 939 bych si byl ochoten koupit leda s 1.8 TBi nebo možná tu od Prodrivu ;-) . V6 AWD opravdu není jízdně žádná sláva.
Italská auta jsou nespolehlivá, lidská činnost způsobuje globální změnu klimatu a stroje těžší vzduchu nikdy nemohou létat! ;-)
"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Jean-Jacques Rousseau)
Beaumont
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vanos 29. 8. 2014 09:29

Beaumont píše:JardaB: Však už šetřím. ;-)

Když se daří násobně navyšovat prodeje Maserati, proč by se to nemohlo podařit i s Alfou? Samzřejmě problémem bude větší orientace Alfy na churavějící italský trh, zatímco Mase je mnohem víc celosvětové, ale zase u Alfy není potřeba prodeje zosmi- nebo zdesetinásobit, klidně bude stačit čtyř- nebo pětinásobek. :-] :-] :-]


Vidim dva zasadni problemy, ktere Maserati vubec resit nemuselo.

1) V soucasnosti neni Alfa s to prodavat ani na dvou nejzadanejsich segmentech trhu v Evrope,
2) evropska stredni trida skomira, jeji prodeje zachranuje firemni klientela, pro niz Alfa nebude kvůli sve povesti a z ni vyplyvajiciho rychleho poklesu ceny prilis financne atraktivni.
vanos
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků