Chyba autorádia Sony CDX-GT560UI "Failure"

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod josephe 31. 7. 2014 13:16

Ahoj,

chtěl bych se zeptat na muj problémek s autorádiem. Vlastním Sony CDX-GT560UI, po zakoupení bylo v pohodě, pak se mi na dyspleji objevil nápis Failure. V návodu je k této hlášce popsána chyba zapojení reprobeden a jelikož současně přestali hrát zadní reprobedny, usoudil jsem, že šli k pánu, byli ještě původní a na nové rádio nevyhovující, ale přední hráli tak jsem to ani moc neřešil. Až teď po vypršení záruky autorádia, jsem se rozhodl ke výměně reprobeden. U předních to bylo v pořádku, ale zadní stále nehrají, zkusil jsem tedy zapojit do auta staré autorádio a tam hráli i zadní reprobedny. Tudíž jsem mou hloupostí přišel o možnost rádio reklamovat.

Chtěl bych se tedy tímto zeptat jestli nevíte jak nákladná by byla oprava autorádia, či jestli by nebylo jednodušší pořídit si nové.

Děkuji za nápomocné odpovědi ;-)
Naposledy upravil josephe dne 31. 7. 2014 13:17, celkově upraveno 1
HTC U11 4GB/64GB, T-Mobile
josephe
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MELLO 31. 7. 2014 13:17

Nejsem sice odbornik, ale pri dnesnich cenach autoradii bych se na nejaky elaborovani ***** a koupil rovnou novy, pokud teda nejsi uplna socka
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marthuf 31. 7. 2014 13:22

Pokud nemáš kámoše, který si s tím rád hraje a udělá to za flašku, taky bych bral nové. Sháněním opraváře, ježděním tam a zpátky zabiješ tolik času a projezdíš tolik, že se to dneska už nevyplatí. A vlastně ani nevím, jestli to ještě dneska někdo opravuje takovouto elektroniku. Opraváře televizí už jsem taky pár let neviděl.
marthuf
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kbn-001 31. 7. 2014 13:24

S tím se dá jen (vyjímečně) souhlasit
kbn-001
Pozorovatel
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod MELLO 31. 7. 2014 14:17

:D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kbn-001 31. 7. 2014 15:24

marthuf píše:http://userka.blog.cz/1210/vyjimecne-je-vyjimecne-napsano-vyjimecne


výser si :D mně se to líbí takhle. Na čeština sere bílej i černej tesák
kbn-001
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marthuf 31. 7. 2014 15:30

Však v pohodě. Základní škola není pro každého :-P
marthuf
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod josephe 31. 7. 2014 15:42

Tak díky, tak nějak jsem tušil tuto odpověď :-D ale i jsem s tím tak nějak už počítal ;-)
HTC U11 4GB/64GB, T-Mobile
josephe
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod evlo 31. 7. 2014 15:48

no pokud to ma v iso konektoru repraky spravne, tak je asi radio skutecne rozbite
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků