Co vše zachytí on board camera....

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Slawall 25. 7. 2014 18:00

Ocividne ti to nejede, kdyz si musis takhle nadjizdet. Proc chces debatu strhnout na mou stranu?
Naposledy upravil Slawall dne 25. 7. 2014 18:01, celkově upraveno 1
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod Moucha 25. 7. 2014 18:01

nemá jen turbo a měl to podtočené, jinak to jede
Moucha
Gay inventář

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 25. 7. 2014 18:03

hand_ktm_AR píše:... to pise nekdo kdo 99 kw :D :D :D...

:hm
Vítěz kategorie VÝKON v soutěži Průměrný výkon garáže 2014, 2016

6,2l V8 - Only milk and juice come in 2 liters...

Enzo Ferrari:"Aerodynamika je pro lidi, co nedokážou postavit pořádný motor"
Nissan350Z
Veterán

Odeslat příspěvekod hand_ktm_AR 25. 7. 2014 18:03

ja si nikde nenajizdel, jinak bych to tam strhnul hned, ta kamera dost zkresluje, byl to test kamery, :mrgreen:jo a jel jsem na 4.ku a zahrival motor, takze kazdy nema jak vy 560 konove auto, experte,
hand_ktm_AR
Nováček

Odeslat příspěvekod anonymni 25. 7. 2014 18:08

hand_ktm_AR píše:ajif sam si kokot co nezna pravidla sil. provozu a neumi jezdit.

Obrázek
anonymni

Odeslat příspěvekod hand_ktm_AR 25. 7. 2014 18:09

hand_ktm_AR
Nováček

Odeslat příspěvekod anonymni 25. 7. 2014 18:10

siol.a píše:
ajif píše:tak jsem si to pustil a ... je to hroznej dement. Bohužel, psychotesty na řidičák ještě nejsou povinné :(

Myslíš, že by něčemu pomohly a takový lidi eliminovaly? Nejsem si tak jistej.

nojo, asi se několik minut dokážou udržet zpátky :(((
anonymni

Odeslat příspěvekod Kibitz 25. 7. 2014 18:12

siol.a píše:
ajif píše:tak jsem si to pustil a ... je to hroznej dement. Bohužel, psychotesty na řidičák ještě nejsou povinné :(

Myslíš, že by něčemu pomohly a takový lidi eliminovaly? Nejsem si tak jistej.

Kdo současný psychotesty absolvoval, tak ví...že jsou k h. To nejsou psychotesty, nýbrž jednoduchý iq test a při pohovoru se taky nic nepozná.
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod hand_ktm_AR 25. 7. 2014 18:29

Slawall píše:Ocividne ti to nejede, kdyz si musis takhle nadjizdet. Proc chces debatu strhnout na mou stranu?

a proc "debatu" strhavas na pole domnenek a hypotez, ? kdybys to tam znal, kdyz o tom mluvite a soudite nekoho, tak bys mozna vedel, ze ten uzvareny pruh byl jeste 2 roky zpet s prerusovanou carou, ale nikam jsem nespechal obcas tam najizdim i kilem a pekne to tam vyde bez ohrozeni a omezeni, nemel jsem duvod spechat a jestli ta dodavka jo , proc uz davno tam v tom pravem nebyl? sproste mi to tam strhnul, hned blinkr a strhnul to tam, chtel bych videt jak by reagoval treba takovy expert ajif a v cem jezdi on, beztak najede min jak 30 t. km rocne, a zna jen videa z ukrajiny a balkanu, zatimco ja ty obe zeme skoro cele projel bez nehody... preji vsem stastnou cestu bez nehody :twisted: :D
hand_ktm_AR
Nováček

Odeslat příspěvekod Slawall 25. 7. 2014 18:30

No to jsi panecku frajer..radsi mlc nez se jeste vice ztrapnis. Neboj, ten kruhac moc dobre znam.
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 25. 7. 2014 18:31

hand_ktm_AR píše:
Slawall píše:Ocividne ti to nejede, kdyz si musis takhle nadjizdet. Proc chces debatu strhnout na mou stranu?

a proc "debatu" strhavas na pole domnenek a hypotez, ? kdybys to tam znal, kdyz o tom mluvite a soudite nekoho, tak bys mozna vedel, ze ten uzvareny pruh byl jeste 2 roky zpet s prerusovanou carou, ale nikam jsem nespechal obcas tam najizdim i kilem a pekne to tam vyde bez ohrozeni a omezeni, nemel jsem duvod spechat a jestli ta dodavka jo , proc uz davno tam v tom pravem nebyl? sproste mi to tam strhnul, hned blinkr a strhnul to tam, chtel bych videt jak by reagoval treba takovy expert ajif a v cem jezdi on, beztak najede min jak 30 t. km rocne, a zna jen videa z ukrajiny a balkanu, zatimco ja ty obe zeme skoro cele projel bez nehody... preji vsem stastnou cestu bez nehody :twisted: :D

:oboze
Vítěz kategorie VÝKON v soutěži Průměrný výkon garáže 2014, 2016

6,2l V8 - Only milk and juice come in 2 liters...

Enzo Ferrari:"Aerodynamika je pro lidi, co nedokážou postavit pořádný motor"
Nissan350Z
Veterán

Odeslat příspěvekod hand_ktm_AR 25. 7. 2014 18:38

Slawall píše:No to jsi panecku frajer..radsi mlc nez se jeste vice ztrapnis. Neboj, ten kruhac moc dobre znam.

:D uz jsem se ztrapnil pred nejvetsimi ridici na svete z garaze, co na to reknou lidi z nurburgringu az tam za mesic zase pojedu :mrgreen: kolikrat denne na tom kruhaci jezdis? ja tam jezdim 4 krat denne od te doby co to otvereli.
hand_ktm_AR
Nováček

Odeslat příspěvekod Slawall 25. 7. 2014 18:40

No neke jaky jsi frajer ^^ Ja tam jezdim 5x denne a zacal jsem jeste o den drive, nez to otevreli. 8-)
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod hand_ktm_AR 25. 7. 2014 18:46

vsak pisu ze na vas nemam :D jinak ze jsem zvladl plno situaci vyborne mi reklo uz dost spolujezdcu, i kdyz osobne si to nemyslim,a je to relativni, ale byt pocten na garazi, to je jiny level.:tleskani :-[ :-[
hand_ktm_AR
Nováček

Odeslat příspěvekod Moucha 25. 7. 2014 18:47

zvládáš situace do kterých se normální člověk ani nedostane? :D
Moucha
Gay inventář

Předchozí stránkaDalší stránka