Suzuki Swift Sport 2011 1.6 100kW

Honda, Mazda, Mitsubishi, Toyota

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Moucha 17. 7. 2014 11:39

držely pěkně už když jsem je jen nesl :D
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 17. 7. 2014 12:32

:D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod koenzym.q10 18. 7. 2014 10:38

Zdar,
jak mě pan Moucha instruoval, hlásím se k vám do libového témátku. Včera jsem si konečně dovezl svého nového modrého pětidveřového Swiště, takže dojmů zatím moc neni, ale převažuje nadšení. Je to moje první nový auto a i když to neni žádná "posh" kára, tak je to pro mě jak Benz. Ovládání a logika některejch věcí je teda docela pošahaná, prostě hejtovanej koncern nebo jiný evropský značky mi přijdou víc user friendly, ale člověk se naučí žít i bez nohy, takže si zvyknu.
Ten muj Swišť je prej nějakej novej modelovej rok, takže má zpět parkovací senzory (nějakou dobu v základu nebyly), pak má kontrolu tlaku v pneumatikách a rádce řazení, což je největší kokotina. Jedete třeba do prudkýho kopce cca 55 kmh a rádce radí, že nejlíp ten kopec vyjedete na šestku a tak. Takže akorát periferně vidíte, jak vám furt mezi budíkama blikaj nějaký kokotinky...
Po zkušenostech s prodejcema aut v Plzni (nejen Suzuki) jsem si řek, že těm svoje peníze nedám. Bond v Plzni akorát přišel o autorizaci k prodávání Suzuki, takže to zhruba ilustruje, jaká je tu situace. Jel jsem tedy udělat průzkum do Prahe a dovolil bych si tu uvést můj názor:
Emil Frey - Prodejce kluk zhruba v mým věku, v košili s dlouhým rukávem, kterej měl vyhrnutej, aby byla vidět jeho vychytaná kérka; kravatou z baumaxu a vlasama nagelovanejma až do nebe... Protivnej jak hovado, celou dobu mi dával najevo, že nechce, ať to u nich koupim.
Bond - Taky mladej kluk, taky mi nesed. Měli tam dvě skladovky, bílej pětidveř a černej třídveř s hustě vykuněnejma bílejma kolama a střechou, za což chtěli ještě příplatek. :D
Riegger - Prodejce rozumnej pán, sám má SSS a nechá se s nim bavit jako s člověkem, což nebejvá pravidlem. Akorát ta nabídka mě příliš nenadchla a navíc je ze všech pražskejch Suzuk pro plzeňáka servis nejhůř situovanej.
Z toho vyplývá, že jsem koupil v Tersu, na kterej pějete chvalozpěvy i tady. :) Nějaká slevička byla, upřímně jsem čekal trochu víc, ale možná jsem měl přehnaný očekávání... Jednání v pohodě, žádný mučednický ksichty, že u nich chce někdo utratit peníze, dostupnost teda pro mě neni ideální, nejlíp je pro mě umístěnej ten Emil, ale...
S klidným svědomím teda taky případným zájemcům doporučuju Autosalon Ters, se servisem zatím zkušenost nemám, ale paní prodejkyně mi sama od sebe nabídla, že není problém, abych u toho servisu byl, což asi taky není úplně pravidlo.
Chodil sem dřív nějakej JackRussel nebo tak nějak, byl myslím taky z Plzně, je tu ještě nějaký tichý spoluswišť z okolí?
koenzym.q10
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod K86 18. 7. 2014 11:27

A jak jsi asi na ty prodejce pusobil ty? :D
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod koenzym.q10 18. 7. 2014 12:21

No zřejmě jako vocas, kterej je zdržuje vod zevlování. :D
Ale nevim, dělat haura jen proto, aby si ze mě sedli na *****, se mi nějak nechtělo a hlavně je mi celkem jedno, co si oni mysleli o mně. Já tam šel koupit auto a ne soutěžit o titul miss sympatie. Čili i kdybych byl sebevětší debil, což si o sobě asi myslí málokdo, tak pořád by podle mě ta "úslužnost" měla bejt na jejich straně, ne na mojí. :)
Ale to je fuk, napsal jsem to jen jako postřeh, nemam v úmyslu tu na tohle téma vyvolávat nějaký flejmy.
koenzym.q10
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod speleo 18. 7. 2014 12:23

Tak to napiš jejich nadřízeným jako stížnost...
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 18. 7. 2014 12:25

speleo hejter :D
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 18. 7. 2014 12:30

Kazeň musí být!
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod koenzym.q10 18. 7. 2014 12:30

Ale já si na nikoho nechci stěžovat, aspoň jsem si udělal nějakej obrázek. Někdo jinej to třeba zas vidí jinak. Stejně bych ty salony objížděl, právě abych vyhodnotil, kde mi nabídnou nejlepší poměr ceny/přístupu/dostupnosti... Kdybych šel primárně po minimální ceně, tak koupim nejlevnější skladovku z sauta.cz a dál to neřešim. Pokud prostě už od dveří vidim, že jsem jim u *****, tak je lepší varianta zkusit to jinde, než psát nějaký stížnosti. Těm neochotnejm prodejcum budiž trestem, že maj vejplatu jak vedoucí směny v intersparu... :mrgreen:
koenzym.q10
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod speleo 18. 7. 2014 12:32

No ale štvavým mailem se nic nezkazí a neochotní prodejci budou mít minimálně zkažený prázdniny :-D

Hodit někdo po mě takle kyselým ksichtem, tak bude dosmrti žrát hadičkou 8) :D
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MOMO 18. 7. 2014 17:07

MOMO
Samaritán roku 2006
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 20. 7. 2014 18:51

Mám to tam
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 20. 7. 2014 18:56

spotreba pri zrychlovani do kopce? :hm :D
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 20. 7. 2014 20:51

to je samozřejmě na zpátečku
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4x110mm 23. 7. 2014 18:50

Moucha píše:Obrázek

tvl, takovy uzovky, bych se s tim bal i na kruhacich :D
Jsem ortodoxní, uvědomělý, osvícený a bravurní cyklista a za to byste mi měli tleskat O:-)
4x110mm
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků