výběr SUV (1-1,5mil)

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Honzabig 27. 5. 2014 19:01

Audi Q7 vůbec, MB G taktéž ne, X5 a X3 myslím asi ne, pořád někde čtu, jak zánovní interiér vrzal, dost mě to odrazuje zkoušet. :hm
V průhonicích jsem Infiniti očumoval, mám to tam cca 10 minut. Vše se uvidí, až budu vědět konečný rozpočet a pak se bude rozhodovat opravdu, vše zkusím v reálu.
Jinak 3MPS díky za konkrétnější delší info, i když tě trochu beru jako zaujatého stoupence FX, což mi odpustíš ;-) , ale příspěvky pro základní představu beru vážně.
Beaumont píše:...a nebo si kup Grand Cherokee v naftě na normální ježdění a za ušetřené peníze Clio Sport nebo Alfu 147 GTA (atd. atp.), které jsou sportovnější (což není totéž co rychlejší) než jakékoli SUV světa...
;-)

Asi bych na Jeepu ve výbavě Overland moc neušetřil, dle nabídek bych FX pořídil levněji, než Jeep.
Po dalším, sportovním autě netoužím,ani bych to nevyužil,navíc na víkend mám veterána a skoro s tím nejedu, není čas.
Honzabig
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Beaumont 27. 5. 2014 19:11

Tak pravda, Overland už je dražší.

Spíš jsem narážel na tu "sportovnost SUV" - možná je FX v rámci kategorie ( :!: ) dynamicky na špici, nevím, nejel jsem. Ale hledat sportovní vlastnosti u SUV mi připadá jako řešit aerodynamiku u tanku - sice možné, ale naprosto nesmyslné. A to jsem pár dost rychlých SUV řídil, např. X5 M50d nebo RR a RRS Supercharged.
Italská auta jsou nespolehlivá, lidská činnost způsobuje globální změnu klimatu a stroje těžší vzduchu nikdy nemohou létat! ;-)
"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Jean-Jacques Rousseau)
Beaumont
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honzabig 27. 5. 2014 19:31

OK. Sportovnost u SUV ani neočekávám, ani nehledám, nezmiňuji. Spíše chci jistotu podvozku pod zadkem, určitý komfort a odhlučnění ,aby se mi to nehoupalo ještě za zatáčkou a jak píšu, aby to trochu jelo a v krizi bylo na co šlápnout. Jsou to zatím vše teorie, uvidí se, jak to vše bude a co si z test.jízd odnesu.
Honzabig
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod K86 27. 5. 2014 19:40

sprint píše:Já vše dělám dobrovolně a zas tady nemusím machrovat s mámy Foresterem.


forestak je muj. pyco.
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sprint 27. 5. 2014 19:40

Možná na papíře
Opel Astra ST 1.4T
Škoda Fabia Combi 1.4 TDI
Škoda Favorit GLX
Yamaha Xmax 400

"Pokus je prvním krokem k nezdaru"
sprint
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 27. 5. 2014 19:45

I kdyby :D
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sprint 27. 5. 2014 19:45

Tak nevysírej ;-)
Opel Astra ST 1.4T
Škoda Fabia Combi 1.4 TDI
Škoda Favorit GLX
Yamaha Xmax 400

"Pokus je prvním krokem k nezdaru"
sprint
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 27. 5. 2014 19:53

ja se jen blbe tlemim :D :D :D tebe to sere
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 3MPS 27. 5. 2014 20:52

Já nejsem zaujatej pro FX, protože ho jednak nemám a hlavně, chtěl jsem sedana, což je G. Ani nejsem fanatik do infiniti, spíše bych dával ruku za Subaru. Ale Infiniti prostě je vybočení z šedi všedních dnů, navíc fakticky dobže jezdící a neokoukané. Rozhodně stojí za to tam skočit a svézt se.
3MPS
Štamgast

Odeslat příspěvekod MELLO 28. 5. 2014 06:58

Beaumont píše:...a nebo si kup Grand Cherokee v naftě na normální ježdění a za ušetřené peníze Clio Sport nebo Alfu 147 GTA (atd. atp.), které jsou sportovnější (což není totéž co rychlejší) než jakékoli SUV světa...
;-)

Konecne slovo do pranice
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 28. 5. 2014 11:15

Beaumont píše:...a nebo si kup Grand Cherokee v naftě na normální ježdění a za ušetřené peníze Clio Sport nebo Alfu 147 GTA (atd. atp.), které jsou sportovnější (což není totéž co rychlejší) než jakékoli SUV světa...
;-)


off roady a trial je taky sportovani s autem, jen jineho typu ;)
anonymni

Odeslat příspěvekod Beaumont 28. 5. 2014 11:32

To rozhodně ano, ale myslíš, že FX s min. 20" koly a širokými nízkými silničními gumami je vhodné nářadí na trial?

Tohle klidně jako sportovní auto svého druhu beru, ale to už má k SUV daleko:
Obrázek
Italská auta jsou nespolehlivá, lidská činnost způsobuje globální změnu klimatu a stroje těžší vzduchu nikdy nemohou létat! ;-)
"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Jean-Jacques Rousseau)
Beaumont
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 28. 5. 2014 11:33

asi ne, co?
anonymni

Odeslat příspěvekod Beaumont 28. 5. 2014 11:36

;-)
Italská auta jsou nespolehlivá, lidská činnost způsobuje globální změnu klimatu a stroje těžší vzduchu nikdy nemohou létat! ;-)
"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Jean-Jacques Rousseau)
Beaumont
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 970ka 28. 5. 2014 12:35

Tak to uzavřem: ML 350,nebo X5 a nakonec VW Touareg.Nic lepšího za ty prachy není.Jen si to vyzkoušet a rozhodnout,kdo s tím nikdy nejel bude na větvi ze všech tří kandidátů :-D
Carrera S, Tesla 3 Highland LR, AR Stelvio 2,0T, Audi Q3 Tsi, MB SL320, Honda Monkey 2023, Pana GZ 2000,Advance Acoustic A7
970ka
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků