Návštěva závodu F1

Formule 1, Moto GP, WRC a jiná rychlá kola

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod davy 11 26. 3. 2012 11:52

Ruger: v poho, lidi si maji pomahat. S tim jidlem mas pravdu. Nektere lidi tam namatkove prohlizeji. Pokud nekdy jeste nekam pojedu tak bych volil Italii.
davy 11
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ruger 26. 3. 2012 12:00

Mr.Semtex
:lol: no samozřejmě až po závodě.
ruger
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Duri13 26. 3. 2012 13:14

A si si isty, ze sa ti po zavode bude chciet este par km bezat? Urcite s nejakym batoztekom, nie prave lahkym, mozno pochybnou obuvou... :hm
Duri13
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ruger 26. 3. 2012 14:10

Libí se mi první zatáčka po startu, takže bežet od tama to by byla sranda. Dav tě vyhecuje k vysokým výkonům :-D
ruger
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Duri13 26. 3. 2012 14:17

Jaaaj, tak jedna zatacka sa este da :)
Duri13
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 26. 3. 2012 14:19

monako jsem zjišťoval a ta cena kde by člověk viděl aspon kus auta je extrémní takže ***** do nosu
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 26. 3. 2012 14:19

A když je extrémní i pro Mouchánka, tak to už je co říct :-)
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 26. 3. 2012 14:22

spíš na to koukam jako na total vyhozený peníze, i kdybych měl kamajáda Béma tak bych to za to asi nedal
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jelass 26. 3. 2012 17:36

JJ, Monaco je kolem 100 000... To je už trochu dost. My jsme s kamarádem před lety zvažovali Nürburg, ale nakonec jsme se nevypravili, ale do budoucna stopro :)
Mondeo MK4 1.6eb, Mitsu Eclipse Cross 1.5T Mivec Intense
p:Mondeo MK3 fl 2.0i Viva, Kiwi 8G ufo 1.8 i-vtec Sport, GrandCaravan mkV 3.3i V6 SE, Corolla mkXI 1.4 vvti, Fabia mkI 1.4 mpi
"D1.8T: Koupil dvoulitr a jezdí s ním jako s dvoulitrem."
Jelass
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ruger 27. 3. 2012 06:59

Jelass píše:JJ, Monaco je kolem 100 000... To je už trochu dost. My jsme s kamarádem před lety zvažovali Nürburg, ale nakonec jsme se nevypravili, ale do budoucna stopro :)


Mě teda stačí tribuna a max cena je tam 771Euro
http://www.gpticketshop.com/en/f1/monac ... ckets.html
ruger
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Duri13 27. 3. 2012 08:37

No jo, ale to si este nikde nespal, nic si nejedol, nic si si nekupil a tvoja ***** je stale v CR (bez urazky ;)). Tych 100 je troska prehnana suma, ale lacne to urcite nebude.
Duri13
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Backgramond 1. 4. 2012 16:46

Chci se zeptat, jestli byl někdo na Hockenheimu. Jedem tam na závod a máme štěstí je to 120 km od tety takže na celý závodní víkend. Jen se chci zeptat jestli jste tam byli a kde jít. Přemýšlím nad Spitzkehre kdelístek vyjde dobře a zdá se mi že tam bývá televize. Anebo pak připlatit a jít na Mercedes tribunu.
Otázka taky, že si chci vzít zrcadlo a pofotit si, takže jak je to s ploty a s tréninky a kvalifikací jestli se tak hlídaj kde má kdo lístek....jestli si v pátek nebo sobotu nemůžu zajít na jinou tribunu kde se bude lépe fotit.....a dá se v německu pak projít po trati???
Audinst MX1 + AKG 271MKII
Sony STR-DE 495 - zatím 5.1 Sony plast
Tesla NC 440
Backgramond
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Funferr 13. 3. 2014 17:08

Duri13 píše:No jo, ale to si este nikde nespal, nic si nejedol, nic si si nekupil a tvoja ***** je stale v CR (bez urazky ;)). Tych 100 je troska prehnana suma, ale lacne to urcite nebude.


Nevím jak při GP, ale jinak je v Monaku supermarket kde nakoupíte levněji jídlo než v ČR! Přespat v sousedním Nice.. Je to pár km... ale s výhledem na trať nevím jak to je... procházel jsem se po ní jen mimo závodní víkend
FORZA FERRARI
Funferr
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myrryn88 13. 3. 2014 18:03

Ja byl loni v madarsku.Byli sme od ctvrtka do nedele.Tribuna silver 2.Ubytovani v rodinnem dome v Budapesti.Bylo to super.Vyslo to i trikem scuderie na necelych 10 000 kc za osobu :) Za me doporucuju.
myrryn88
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod brlkovad 13. 3. 2014 18:52

Ahoj..já byla v Maďarsku asi v roce 2012.. já si to velice užila na kopci na kterém jsme seděli jsme úžasně viděli jak na obrazovku tak na cílovou rovinu a i na nějaké další kusy tratě když máš dalekohled. Jen ti říkám je tam strašné vedro :D my jsme to chytli ještě po dešti takže jak jsme se vrátili do ČR pěkně nás bolely hlavy. Ale líbilo se mi tam a jela bych klidně znovu a pokud jde o Monako tak nevím ale věřím že to může být zajímavé. :)
brlkovad
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků