Diskuse o tématu Policajné kontroly a meranie (nemoderovaná)

Typické miesta blízkych stretnutí s policajnými hliadkami na Slovensku

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod fio88 25. 4. 2011 18:40

no vela toho na cestach vazne nebolo , akcia trva od 21- 26 teho ale usporiadatel na nej asi nezaistil učasť hlavnych akterov :D ... dnes hlasili LTI z petrzalky Fedinova oproti alfe v smere ku kauflandu ale ked som sa tam o dve hod dovalil uz boli v p*č ... kazdopadne toho na cestach bolo biedne aspon bratislavsky kraj
all cops are bastards
fio88
Moderátor

Odeslat příspěvekod brasci 25. 4. 2011 18:41

Ale takto podobne to vyzeralo aj keď bola minule ohlásená akcia... Len či oni nerobia také bububu aby ludí vystrašili a mohli dať policajtom volno :D

-- 25 Apr 2011, 18:43 --

Na druhej strane, v Ba nebolo vela tých policajtov, po tom, čo väčšina zdrhla na východ tu zostali už len slušní ludia a tých netreba buzerovať a strážiť... :) Inak aj vy ste postrehli ako bolo v Ba zrazu kludne, čisto a prázdno??? :love:
brasci
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod fio88 25. 4. 2011 18:48

Moje slova klud , cisto a prazdne cesty + komfortne parkovanie pred domom ako za starych cias ked nas sem nechodili okupovat ti banditi z vychodu. Co uz len ma stve ze ta banda sa sem zase natlaci nazad. Mohlo by to ostat vsetko tam dalekov p*č a bol by klud a menej kriminality. :tleskani
all cops are bastards
fio88
Moderátor

Odeslat příspěvekod brasci 25. 4. 2011 18:50

fio: no už sa tlačí, dnes už som to pred domom na ulici videl, podstatne plnšie ako minulé dni... u nás je to tu teraz ešte väčší boj, čo nám okolo domu na všetky boxy dali zábrany a prenajímajú miesta, vraj je to súkromný pozemok a majitel sa rozhodol uplatniť svoje práva...
brasci
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod fio88 25. 4. 2011 19:01

co ti poviem nam tu okupuju 35% parkovacich miest privandrovalci z vychodu a podobne vzdialenych casti SK a my majitelia bytov v domoch stojime na travnikoch , chodnikoch a pravidelne sa hadame s MsP kvoli papuciam a parkovaniu !!! Tej havede sa natlaci do 3 izboveho bytu aj 6 kusov z toho ma kazdy auto + este aj sluzobne podaktory z nich a hned mas kus parkoviska plny. Cely tyzden to zabera miesta a na vikend to zmizne kamsi dop*č. Len skoda ze sa to vzdy vrati nazad.
all cops are bastards
fio88
Moderátor

Odeslat příspěvekod brasci 25. 4. 2011 19:05

Kedy už bude to rezidenčné parkovanie? Už nech to konečne je...
brasci
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod fio88 25. 4. 2011 19:10

Myslim ze to ma zacat na Bohrovej to je kdesi oproti fizlom jak je incheba ale nejake nariadenie musia schvalit a doladit odtahovku lebo kapacita nebude stacit. Lutujem obyvatelov okolitych ulic lebo vsetko sa im to natlaci tam z tej ,,PILOTNEJ,, ulice. Pokial nam to skulturni parkovanie a odprace z parkovisk privandrovalcov tak aj hned.
all cops are bastards
fio88
Moderátor

Odeslat příspěvekod anonymni 25. 4. 2011 19:51

brasci píše:Kedy už bude to rezidenčné parkovanie? Už nech to konečne je...

No ja som stale proti. Pre domacich dobre, ale ako navstevu ma v takych oblastiach neuvidia ani domaci a ani firmy. V spojeni s nekvalitnou MHD ziadna prijemna predstava.
anonymni

Odeslat příspěvekod fio88 26. 4. 2011 09:12

Nepomozes si su tlaky na to aby sa to postupne zaviedlo vsade kde su problemy s parkovanim. Vycistili centrum + sirsie centrum sa pomaly ale isto stava rezidencne. Dufam ze naradu pride teraz petrzalka lebo uz je to akutne.
all cops are bastards
fio88
Moderátor

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 4. 2011 13:11

len to hovorim, domaci sa tesia a pritom im za chvilu bude auto na dve veci lebo okrem domu nikde v meste nezaparkuju. Ak to zavedu vsade tak takmer nikde na SK. Ziadna prijemna prestava. A to pre sluzby, ich ceny a celkovo mobilitu obyvatelstva.

Podla mna by podstatne viac pomohlo urychlene riesit zachytne parkoviska na kraji mesta s napojenim a tym aj skvalitnenim MHD. A v navaznosti na toto riesit parkovanie v meste. Takto je to iba vyber penazi a vo vysledku sa nic nevyriesi, iba sa bude presuvat problem viac ku kraju mesta kde tie parkoviska nie su a nie su ani planovane. Existuje iba memorandum (ci zaviazanie sa) mesta, ze do 2014 vybuduje dve. V realite budeme radi ak o 10 rokov bude aspon jedno lebo teraz nemaju ani tucha kde a za co to postavia (z emailu zastupcov mesta). Ved na co by to aj potom riesili ked domaci sa tesia a peniazky cinkaju.
anonymni

Odeslat příspěvekod fio88 28. 4. 2011 15:55

all cops are bastards
fio88
Moderátor

Odeslat příspěvekod JardaB 28. 4. 2011 16:17

http://navigovat.mobilmania.cz/bleskovk ... howforum=1 parchanti, jeste ze jsem ten jejich kram nekoupil ale stahnul, nic jinyho si nezaslouzeji 8-)
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Twingo II, 43 kW
Fikus MKII 1.6 TDCI 66 kW
[Fikus 1.6Ti RIP]
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod matuS 29. 4. 2011 09:47

ma zaraza, ze najviac nehod su sposobene pricinou zadefinovanou ako ostatne...
detto rozdelenie podla typu vozidla.
detto podla veku vodica pri smrtelnych nehodach. Maju tam 50 umrti a nezistuju ktora skupina? Muzi, zeny, vek?
--
matuS

http://www.remy.sk
matuS
Štamgast

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 4. 2011 11:04

Podla mna to niekde maju, ale pustit von to nemozu lebo by sa plany na zvysovanie represie museli dost podstatne zmenit.
anonymni

Odeslat příspěvekod fio88 29. 4. 2011 22:03

all cops are bastards
fio88
Moderátor

Předchozí stránkaDalší stránka