Policajné kontroly - Bratislavský kraj

Typické miesta blízkych stretnutí s policajnými hliadkami na Slovensku

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod avfi 7. 6. 2010 21:25

Veruze sa parchanti cinili uz od rana - klasicky pri starom cintorine v Petrzalke, vobec ich nebolo vidno, az ked som prisiel blizsie, uvidel som schovany Golf za krikom a pri nom dvoch zmrzlinarov s LTI. Siel som cca 65, ako prvy v kolone, za mnou sa prirutil nejaky vytuneny pekac z Kopcianskej, toho odchytili. No a poobede okolo cca 17,30 dalsi Golf s bradavicou pichnuty na pripajaci k Panonskej pri Kia showroome :hm
avfi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Haldo 7. 6. 2010 22:09

Ja som dnes natocil 120km v meste a nic. Ale aspon som zistil, ze sa da ist od Sancovej smerom na Zlate plynule na zalenu vlnu. Len nesmiete ist hlavnym tahom od hlavnej stanice, ale pripojit sa az pri byvalej Ymce :).
- [b]When you do things right, people won't be sure you've done anything at all.[/b]
- [b]Being happy isn't having everything in your life be perfect.[/b]
- [b]Today is the first day of the rest of your life.[/b]
Haldo
Štamgast

Odeslat příspěvekod mika619 7. 6. 2010 22:54

D2 BA-Brno audina S4 asi kilometer pred hranicami. Pani tam stali s rozlozenou trojnozkou a placackou v ruke...
mika619
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod AndrejH 8. 6. 2010 07:20

vydrbanci, ramer im nestaci, musia mat aj trojnozku a este nech im dokupia aj triucam a polcam... :D
AndrejH
Nováček

Odeslat příspěvekod brasci 8. 6. 2010 09:24

Ale tých motorkárov policajtov čo jazdí... Jak v émerike.. :D
brasci
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod fio88 8. 6. 2010 09:39

mika619 píše:D2 BA-Brno audina S4 asi kilometer pred hranicami. Pani tam stali s rozlozenou trojnozkou a placackou v ruke...

pani tam pomahali a chranili podla vzoru nasich ceskych bratov ;-) ... oteplilo sa tak to vsetko povylieza zase von ... neviem ci nedosla nahodou dalsia varka LTI lebo cosi cca 2 tyzdne dozadu fasovali a ze to zrovna na leto prislo 8-)
all cops are bastards
fio88
Moderátor

Odeslat příspěvekod Haldo 8. 6. 2010 10:32

heslo "pomahat a chranit" nabera dalsi rozmer. Pomahaj a chran sa ako mozes, PaCH maju vynosnejsie veci na praci.
- [b]When you do things right, people won't be sure you've done anything at all.[/b]
- [b]Being happy isn't having everything in your life be perfect.[/b]
- [b]Today is the first day of the rest of your life.[/b]
Haldo
Štamgast

Odeslat příspěvekod papluh 8. 6. 2010 23:16

Dnes tesne po dvanastej mali asi nejaky zatah D2ke smer AT/HU. Na OMV smerom von bola mytnicka dodavka a asi 3-4 znacene policajne auta. Na prechode Kitsee smerom do SK mali tiez asi 3-4 znacene a zo dve neznacene auta okolo ktorych bol huf asi 20 policajtov. Asi rozdelovali lup pred obedom :)
papluh
Nováček

Odeslat příspěvekod AndrejH 10. 6. 2010 20:20

Dneska za tescom lamac smer lamac modra kratka fabka ramer, na D2 smer devinska biela kratka fabka kasirovala, znacka DS... No a potom na D2 neodbocim na ako einsteinovu a dalej na obchvat ale odbocim hned za, neviem aky je to zjazd, luky ci sa mi to zda? tak za zjazdom z dialnice bol golf a mal trojnozku LTI a meral. Aka je tam povolena rychlost? lebo letel som 85tacho a nic...
AndrejH
Nováček

Odeslat příspěvekod LC3 10. 6. 2010 21:01

AndrejH píše:... No a potom na D2 neodbocim na ako einsteinovu a dalej na obchvat ale odbocim hned za, neviem aky je to zjazd, luky ci sa mi to zda? tak za zjazdom z dialnice bol golf a mal trojnozku LTI a meral. Aka je tam povolena rychlost? lebo letel som 85tacho a nic...

rychlost je tam 50tka... tiez som tam dnes isiel okolo 85-90 ale tazko povedat , mozno nestihli zamerat predtym ako som zabrzdil ... kazdopadne toto meranie je celkom svinstvo, merat hned za znackou koniec dialnice v mieste kde ludska noha nema co hladat .
LC3
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fio88 10. 6. 2010 21:06

Andy vola sa to kapitolske polia kde meraju tu 50 ku ;-) ... hodim neskor par foto ale teraz sa mi nechce hodim si radsej jedno chladene ;-)
all cops are bastards
fio88
Moderátor

Odeslat příspěvekod AndrejH 10. 6. 2010 21:59

Tak nech ti chuti :) No sranda, lebo som videl ako palil pomne, po aute co islo rovnakou rychlostou zamnov a este aj autobus isiel rychlo a nikoho nezastavovali. Mali pripojene vsetko ako ma byt a aj LTI natacali na auta... Nechapem tomu :D

-- 10. 6. 2010 22:03 --

Ale co sa mi dnes stalo som nechapal... Asi som natrafil na normalneho policajta... Som svihal po 50siatke a dohnal som sa k policajnemu golfu combi. Reku ze ma urcite zastavia a on za zakrutou vyhodil blinker ze ho mozem predbehnut, tak som ho predbehol, vyhodil smerovky akoze podakujem, mavol rukov a cakal ze ma zastavia. On mi odblikal dialkacmi a zasa som svihal dalej.... nechapal som :-D
AndrejH
Nováček

Odeslat příspěvekod brasci 11. 6. 2010 08:14

Včra na trnavskom som videl zaujímavú situáciu... Na križovatka od vajnorskej smerom na krížnu stálo v lavom pruhu ako prvé auto nejaké nové A4, za ním nejaké motorka ale odparkovaná kolmo na cestu (nie policajná) a za tou motorkou ten policajný passat akutálnej genrácie... Všetko civilné autá ale to audi aj passat mali spustenú diskotéku, boli vystúení z tých aut a zhromaždili sa okolo tej motorky.. Motorkár tam s nimi tiež len tak stál, neviem či ho riešili, že ho naháňali alebo čo sa tam dialo...
brasci
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod skdd 11. 6. 2010 09:06

AndrejH píše:Ale co sa mi dnes stalo som nechapal... Asi som natrafil na normalneho policajta... Som svihal po 50siatke a dohnal som sa k policajnemu golfu combi. Reku ze ma urcite zastavia a on za zakrutou vyhodil blinker ze ho mozem predbehnut, tak som ho predbehol, vyhodil smerovky akoze podakujem, mavol rukov a cakal ze ma zastavia. On mi odblikal dialkacmi a zasa som svihal dalej.... nechapal som :-D

nebolo v správach, že ukradli policajné auto? To by celú situáciu vysvetlovalo :)
How fortunate is man with none
skdd
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod fio88 11. 6. 2010 09:37

vcera cca 17.00 hod zjazd od mostu laffranconi na odbocku berg a kapitolske polia .... ramerova biela fabia + 2 x biely pandrlak + 2 x motorka a 2 x cierny pandrlak ... bodovana rychlost 80 km

Obrázek

Obrázek

-- 11. 6. 2010 09:38 --

brasci píše:Včra na trnavskom som videl zaujímavú situáciu... Na križovatka od vajnorskej smerom na krížnu stálo v lavom pruhu ako prvé auto nejaké nové A4, za ním nejaké motorka ale odparkovaná kolmo na cestu (nie policajná) a za tou motorkou ten policajný passat akutálnej genrácie... Všetko civilné autá ale to audi aj passat mali spustenú diskotéku, boli vystúení z tých aut a zhromaždili sa okolo tej motorky.. Motorkár tam s nimi tiež len tak stál, neviem či ho riešili, že ho naháňali alebo čo sa tam dialo...

pokial mal ten passat modru metalizu , 2 vyfuky, folie a TEC BA 817 TX tak to bol POLCAM , nejake podrobnosti k tej A4 ke mas ??? TEC , farba , folie ?
all cops are bastards
fio88
Moderátor

Předchozí stránkaDalší stránka