Policajné kontroly - Bratislavský kraj

Typické miesta blízkych stretnutí s policajnými hliadkami na Slovensku

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod fio88 12. 1. 2010 19:27

no daky vyradeny Ramer kup a mozes konkurovat fizlom ;-)
all cops are bastards
fio88
Moderátor

Odeslat příspěvekod AndrejH 12. 1. 2010 20:28

BA-621MB potetovana octavia a BA-584PU golf tetovacka, no a este passat B5 na galvaniho, neskor som stretol na obchvate a potom este na konci BA smerom na IPD :-D Krasne detekcie...
AndrejH
Nováček

Odeslat příspěvekod fio88 12. 1. 2010 20:46

heh ked sa dari tak sa dari :D , ja som uz dlho nemal take stastie ... chcelo by to nejaku poriadnu dopravnu akciu najlepsie aspon v - 10 stupnoch , a otestovat doplnky ;-)
all cops are bastards
fio88
Moderátor

Odeslat příspěvekod Eross 12. 1. 2010 21:00

nepotrebujem, staci mat zelenu reflexnu vestu s napisom, majaky a ide sa vypalovat 8-)
- dnes sa mi zda ze o tom striebornom mercedese bolo aj v radiu/zelena vlna ze lieta...
Tempus Maxcars - Kurz bezpecnej jazdy - Skola smyku -absolvovane :)
Eross
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod fio88 13. 1. 2010 14:15

ten strieborny mercedes hlasia minimalne 1x za den cize je dost v pohybe ... skoda ze voci tej infekcii cim je nakazeny neni ziadna medicinka :hm ...
all cops are bastards
fio88
Moderátor

Odeslat příspěvekod richie 13. 1. 2010 22:41

vcera vecer okolo pol jedenastej na klasickom mieste - najazd na obchvat z Galvaniho (KIKA) - tmavy pasat BA-459xx .. akurat ked som isiel okolo tak odfotil nejaku audinu .. dobehol ju az na Gagarinovej .. (detekcia dostatocna)
Astra G Caravan 1.6 Twinport-Z16XEP; Corsa C 1.0; Octavia II liftback 1.9tdi 77kw -> 1,6TDI;
richie
Štamgast

Odeslat příspěvekod fio88 13. 1. 2010 23:47

BA459 RV , jedna z jeho TEC ... sa divim ze sa este niekto najde koho mozu oje*at .... TT,SC,BA,DS ,NR, ZA stale to iste auto ;-)
all cops are bastards
fio88
Moderátor

Odeslat příspěvekod richie 14. 1. 2010 18:08

hmm .. tak boli schovany po tme za rohom/murikom najazdu na dialnicu .. bez mediciny vidis uz len zablesk v zrkadle ;)
Astra G Caravan 1.6 Twinport-Z16XEP; Corsa C 1.0; Octavia II liftback 1.9tdi 77kw -> 1,6TDI;
richie
Štamgast

Odeslat příspěvekod drgi 14. 1. 2010 18:33

spiny sa zvyknu schovavat v tych najazdoch, z Avionu, z Gagarinovej, uz som ich videl aj v tom vyjazde z Domkarskej (posledny pred pristavnym mostom, povoleny iba pre zachranarov a spol.) Takisto najazd z Mlynskej doliny aj z Karlovky na Lafranconni, z Mlynskej doliny aj smerom do tunela.
'miatka' : Mazda MX-5 Sportive Roadster, 2001 (NBFL), 1.8, 90 000 km.
'Zero' : Toyota Corolla AE92, 1991, 1.6 4AF hatchback bez plutvicky, 190 000km.
drgi
Nováček

Odeslat příspěvekod fio88 14. 1. 2010 19:50

jaj tak to hej uz chapem ked su schovani uz len medicinka pomoze to je jasne... som na nich este nemal stastie s tymto mojim new zaockovanim ... ale dufam ze to bude minimalne tak ucinne ako stara tabletka ;-)

btw

aj jeden dalsi clen je ododnes zaockovany , tak cakam na spravy o nejakej cool detekcii ;-)
all cops are bastards
fio88
Moderátor

Odeslat příspěvekod Haldo 14. 1. 2010 23:47

Ten bol dnes celkom aktivny. Kamosa dnes zobrali na poslednej krizovatke smer Metro.
- [b]When you do things right, people won't be sure you've done anything at all.[/b]
- [b]Being happy isn't having everything in your life be perfect.[/b]
- [b]Today is the first day of the rest of your life.[/b]
Haldo
Štamgast

Odeslat příspěvekod MELLO 15. 1. 2010 00:00

Koukám stejný ***** jako u nás... :-S
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod fio88 15. 1. 2010 19:43

Haldo píše:Ten bol dnes celkom aktivny. Kamosa dnes zobrali na poslednej krizovatke smer Metro.

mno asi pri tych ovocnych sadoch po pravej strane ze ? mam odtial prihodu sme si to valili vecer do metra cca rok nazad uz bola tma cesta prazdna v aute bez ochrany cca 110 km siel kamos ... moje skusene oko videlo stat divne zaparkovane podozrive auto v smere jazdy /tmavy B5 prassat/ ... instinktivne zahucim ,, Palo brzdi !!! ,, spojka brzda a vyplatilo sa videli sme monitor svietit ... cestou nazad sme ich videli uz s pustenou diskotekou ako riesili nejakeho pirata 8-)
all cops are bastards
fio88
Moderátor

Odeslat příspěvekod fio88 16. 1. 2010 20:32

cca o 14.00 hod , panonska ul. smer do jaroviec medzi tescom a careffoure uradovalo LTI , traja trpaci + polic golf ... po mne cca 80 km tacho nevypalili ale obiehala nas pri stavebninach strieborna mazda a toho tam uz sulozili ... hold na piratov treba tvrdo ... ;-)
all cops are bastards
fio88
Moderátor

Odeslat příspěvekod AndrejH 19. 1. 2010 11:04

Vcera mojho tatka chytili na zaciatku Malaciek. On co jazdi vzdy predpisovo, zmeralo ho LTI tesne za tabulov - 64km/h... LTI ze bolo za sklom a policajt mu povedal ze ked sa teraz len rozlozili tak ze normalne by to bolo za 60e ale ze dajte 20e :D Dal mu blocky, ale neopeciatkovane :D... Aj ked som mu vravel ze odpajaju PDA a takto si zarabaju ale nenapadlo ho tam. Zrejme bolo odpojene. Inak vo Zvolene som videl ako bola trojnozka postavena v strede medzi dvoma cestamy pod mostom a tiez nemali PDA pripojene a to dopravaci origos. Zato v Detve vsetko ako ma byt a 8policajtov ktomu :-D
AndrejH
Nováček

Předchozí stránkaDalší stránka