Policajné kontroly - Žilinský kraj

Typické miesta blízkych stretnutí s policajnými hliadkami na Slovensku

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod matuS 12. 4. 2009 20:43

anti radar nie, ale mozem im ukazat rusicku - resp ze signal je niecim ruseny
--
matuS

http://www.remy.sk
matuS
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 4. 2009 21:09

Ide o tu rusicku, ze ano. Nic ine ako realna ochrana nema zmysel. Teda okrem tupo-slepeho dodrziavania kazdeho ustanovanie najnovsej telenovely z dielne nasej comedy central...
anonymni

Odeslat příspěvekod ragamix 12. 4. 2009 21:15

Haldo píše:To ze to budu zneuzivat nie je nic nove. Viac ma zaujala tato veta: "A vedeli ste, že tento radar im ukáže, ak vodič používa antiradar?"


Nejake info?

info bude osobne
ragamix
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod messy 13. 4. 2009 17:16

Tak dnes merali na obchvate (smerom od PB obchvat iduci okolo sportovej haly) par metrov pred 70. Som zvedavy, ci mi pride domov pozdrav.
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce.
messy
Pozorovatel
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod Jeffe 20. 9. 2010 07:40

OK, znamenam si. Je tam pobliz jeste neco krome radaru v Sucanech? :)
Superforum - v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství :D
Jeffe
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 9. 2010 09:29

A co s tym zaznamom ako budu robit na tom dopravnom? Alebo to je schvalene meracie zariadenie?
anonymni

Odeslat příspěvekod mtb_ 20. 9. 2010 10:47

Haldo - veď práve tieto otázky mi vŕtajú hlavou a len dúfam že Ty ako odborník nám na ne odpovieš. Ja o tom viem *****.

Jeffe - ten v Sučanoch nie je. Ostala tam len búdka. Konflikt že obec (investor) nemôže vyberať na štátnej ceste.
mtb_
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fio88 20. 9. 2010 13:37

opakujem uz po xxx krat , pokial to zriadenie neni medzi schvalenymi moze si s tym zaznamom starosta aj prislusny ODI akurat tak sak viete co . ;-) ti co tade jazdite urobte kvalitnu fotodokumentaciu a dame zistit co je to a ci to neni len sme bublina :mrgreen:
all cops are bastards
fio88
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 9. 2010 13:56

V clanku pod foto je spomenute "monitorovanie". Meranie spomina akurat ten poskok... :)
anonymni

Odeslat příspěvekod ragamix 20. 9. 2010 15:25

podla fotky je to len informativna tabula.. za 4000e sa ani ine kupit neda.. stacionar stoji mnohonasobne viac takze klud
ragamix
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fio88 20. 9. 2010 15:48

veru aj ta cena to je pravda , keby stal stacionar 4 tis € tak uz ho mame davno na zabavu 8-)
all cops are bastards
fio88
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jeffe 20. 9. 2010 16:17

mtb_ píše:Jeffe - ten v Sučanoch nie je. Ostala tam len búdka. Konflikt že obec (investor) nemôže vyberať na štátnej ceste.

To je fajn. O:-)
Superforum - v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství :D
Jeffe
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ragamix 20. 9. 2010 17:46

no obec nemoze vyberat na ziadnej ceste.. v SK moze len statna policia
ragamix
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtb_ 22. 9. 2010 06:39

fio88 píše:opakujem uz po xxx krat , pokial to zriadenie neni medzi schvalenymi moze si s tym zaznamom starosta aj prislusny ODI akurat tak sak viete co . ;-) ti co tade jazdite urobte kvalitnu fotodokumentaciu a dame zistit co je to a ci to neni len sme bublina :mrgreen:


ragamix píše:podla fotky je to len informativna tabula.. za 4000e sa ani ine kupit neda.. stacionar stoji mnohonasobne viac takze klud

Zajtra si vezmem zo sebou foťák a budem čakať na Tvoju odpoveď.

Dali to na jedén smer aj druhý. Inak takýchto kamier som videl včera na Morave viacej. Napríklad v Bánove používajú na tú ich úsekovku podobný typ. Teda podľa obalu.
mtb_
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků