Policajné kontroly - Žilinský kraj

Typické miesta blízkych stretnutí s policajnými hliadkami na Slovensku

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 28. 4. 2008 22:43

to asi zalozili zbierku na opravu tej cesty a poliacajti tam prispievaju...vybranymi pokutami
anonymni

Odeslat příspěvekod mtb_ 29. 4. 2008 10:00

Tak to si píš že to tak určite bude. V nedeľu som tam poctivo dodržoval 70tku keď som išiel 78 tacho. A dvaja blázni to za mňou psychicky nevydržali a hore kopcom do Sučian - hijó koňe moje davaj ma obiehať v najhoršej možnej chvíli.
Proste dodržiavaním takéhoto nezmiselného obmedzenia ohrozujem len sám seba. Asi si dementi myslia že po cestách jazdia výhradne staré plečky.
mtb_
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 1. 5. 2008 00:08

no ved tie ich feldy beru asi ako referencne vozidla, ved na nich predsa najazdia dost vela km, tak musia vediet o com to je.....
anonymni

Odeslat příspěvekod mtb_ 21. 11. 2008 23:06

mtb_ píše:
mtb_ píše:Nový radar je na ceste Kraľovany - Martin v obci Sučany (posledná pred vjazdom do Martina).
200m za tabuľou obce je od minulého víkendu automatická búdka ktorá fotí. Je to v takom kopčeku.o/quote]

Známy poolicajt mi včera vravel že je tam ale nemeria. Takže keď to vypukne OZNÁMIM.
Inak je to dementné miesto lebo keď nezačne človek brzdiť na tabuli tak ajtak bude mať nad 60km

Furt nič nové. Proste klasicky vyhodené peniaze. Obec Sučany je ako celý tento štát. To nevedeli na začiatku že nemôžu merať na štátnej ceste???
mtb_
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ragamix 22. 11. 2008 15:14

hehe dobre vediet.. asi pred mesiacom som teda isiel a dobre som sa zlakol ked som ten kram uvidel kusok pred sebou (poplach samozrejme nebol kedze to bolo vypnute takze prvy moment.. ;) )
ragamix
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtb_ 23. 11. 2008 12:10

Ragamix - takže ani tá 70km čo je pred Sučanmi NEBOLA TEBOU DODRŽANÁ. Pirát jeden akýsi.
Ale merávajú ju v opačnom smere (na Kraľovany).
Buď sú:
1. Na konci Sučian v ľavo pri blázninci. Troška sú zašitý.
2. Pred koncom obmedzenia stáva fabka pri tom dome s bilbordom v pravo.

Dokonca som sa raz tam zľakol keď sa mi tam audi lepilo na zadok a ja vzorových 75km. Som sa ich až zbavil keď jeden brat z CZ to nevydržal a obehol nás oboch. Ale to už nebolo na tej 70tke. Audi vydelo že so mnou nič nenarobí tak som ich pri Trusalovej pozdravil pohľadom keď kasírovali toho Čecha. Aj som na neho preblikol a pretrúbil keď ma obiehal ale ma nepochopil.
mtb_
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ragamix 23. 11. 2008 12:44

a sakra som myslel ze tie okruhle znacky su pre cyklistov 8-D
ale vazne neviem kolko som presne isiel.. vzdy prisposobujem (resp sa snazim) rychlost okolnostiam.. smerom dole ale aj hore
ragamix
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtb_ 23. 11. 2008 22:10

Najsmutnejšie je že tým úsekom prejdem minimálne 2x denne. A keď sa mi darí tak aj 10x. Tá 70tka je tam už rok, vraj vyjazdené koľaje. Som si tam nedávno skúsil že bez problémov tam auto zvláda 150km. Ale asi nie každé auto.
mtb_
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ragamix 24. 11. 2008 17:44

takze je to jasne - znacka je tam pre cyklistov :kuk: :D
ragamix
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtb_ 25. 11. 2008 10:34

A zachytí radar aj cyklistu? Pár krát som na inom mieste to skúšal ale ma ignoroval.
mtb_
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jeffe 25. 11. 2008 11:05

Asi jsi moc hubenej :D
Superforum - v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství :D
Jeffe
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtb_ 25. 11. 2008 12:23

polepším sa
mtb_
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ragamix 25. 11. 2008 20:30

mal by ale neskusal som to. laserom ale neni problem odmerat cyklistu alebo aj chodca (alebo aj boju na mori ;) )
ragamix
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jeffe 12. 4. 2009 17:35

Superforum - v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství :D
Jeffe
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 4. 2009 20:34

To ze to budu zneuzivat nie je nic nove. Viac ma zaujala tato veta: "A vedeli ste, že tento radar im ukáže, ak vodič používa antiradar?"


Nejake info?
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků